Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2020. július 27.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Nicolett022

2020. december 21.

A bőröm puha lett tőle, sok mindenre viszont nem volt jó és lemosni sem volt egyszerű

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Maryann

2020. július 26.

Kicsit nehéz lemosni, de megéri a macerát, mert szép sima lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Kicsit nehéz lemosni, de megéri a macerát, mert szép sima lesz tőle a bőröm

ferenczinikol25

2020. július 1.

Egyik kedvenc maszkom,sokadjára újra vásárolt termék :) igaz, nem kenem föl az egész arcomra, csak a problémás részekre mint pl. T-vonal és az orrom. Nagyon szépen kitisztítja s pórusokat, mattítja a bőröm. Lemosás után nem hagy feszülő érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

PrincessBell

2020. július 1.

EZ ÉGET!!!! Tudom, ne csodálkozzak, itt figyel az INCI-je, elolvasom, azt kitalálom, mi a gond, de AKKOR IS!
Hatásos, szép volt a bőröm tőle, de hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, mert ÉGET!
Büdös (de nem is parfümnek szánták, így ez nem gond), olcsó, sokaknak bejön, lemosni nem egyszerű, de 200 forintért ezt nem is várja tőle az ember. Szerintem egy csomag 2-3 alkalomra elég (lett volna).
Jesszus, annyira égetett, hogy azt hittem, csontig lemarta az arcom, de az a durva, hogy még piros se volt a bőröm a levakarása után (mert ezt inkább levakarod, mint lemosod szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

klaudiakovacs95

2020. május 26.

Nagyon meg vagyok vele elégedve.Jól beszívódik,selymes lesz tőle a bőröm és még olcsó is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

virumiru

2020. május 18.

balea maszkok közül a legjobb, de ha az összes általam próbáltakat is nézem a top3ban van❤️ olcsó, könnyen elérhető, a vízhiányos bőrömet hidratálja, az óriási pórusaimat pedig összehúzza, kívánni se tudnék többet! lemosás után tiszta és egyenletes a bőröm, hidratálás, alvás és másnap biztosan boldogan kelek:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Manov

2020. május 15.

Rengeteg arcmaszkot próbáltam már és a hatásaikat tekintve nem nagyon tudtam különbséget tenni köztük, DE ez kiemelkedő. Az arcom soha olyan szép, tiszta nem volt, mint ennek az alkalmazása után. A pórusaim összehúzódtak, a pattanásaim halványultak, a bőrképem egységesebb és kisimultabb lett tőle. Hetente egy-két alkalommal szoktam felkenni acradírozást követően. 15 perc hatóidő leteltével bő langyos vízzel mosom le. Nehezen távolíthatóak el a maradványok, de ez nem von le az értékéből. Örülök, hogy rátaláltam erre a filléres csodaszerre.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

nekobakaa1519

2020. május 13.

hetente 1x-2x hasznalom, szepen tisztitja az arcomat, foleg ha tobb sminket hasznaltam aznap. egyik kedvenc termekem, bekem nelkulozhetetlen, fokeg az ara es az eredmeny miatt c: porusokat lathatoan tisztitja egy alkalom utan, puha, sima lett az arcborom. ajanlom viszont celzottan hasznalni (ha nem kell az egesz arcodra felkenni, inkabb ne tedd, en pl altalaban csak a T-zonara es az orrom kornyekere kenem fel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

Fanny20

2020. május 11.

Nekem bevált, puha bőröm lett utána, jól tisztít, sűrűbben használva mitesszereken is segít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Tviki993

2020. február 4.

Az itteni sok jó vélemény alapján próbáltam ki.
Első alkalom után azt tudom mondani hogy gyorsan egyenletesen fel lehet kenni, a lemosása is szintén könnyű.
Az arcom utánna puha , egyenletes volt.
Picit nekem feszül utánna az arcom, de ez krémmel megoldható.
Nagyon jó árban van. Nem mondom hogy csodaszer, de teszi a dolgát.
Szeretek mindíg új dolgokat kipróbàlni de szerintem ezt újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Az itteni sok jó vélemény alapján próbáltam ki.
Az arcom utánna puha , egyenletes volt.
Picit nekem feszül utánna az arcom, de ez krémmel megoldható.
Nagyon jó árban van. Nem mondom hogy csodaszer, de teszi a dolgát.
Szeretek mindíg új dolgokat kipróbàlni de szerintem ezt újra fogom venni!

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone