Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kékvelúrcipő, Módosítva: 2019. január 7.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A cinket tartalmazó arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt. A fehér agyag felszívja a felesleges zsírt. A cink hatékony az irritációkkal szemben, csökkenti a bőrproblémákat és megnyugtatja a bőrt. A hialuronsav és tejfehérje hidratálja a bőrt.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Pórusfinomító Tisztító Maszk Fehér Agyaggal és Cinkkel

Vala111

2019. augusztus 12.

Legelőször ára miatt vettem meg, utána azért mert bevált. Én nem várok csodát egy maszktól, de fontosabb események előtt segít, mert tényleg tisztít. Csak kíváncsiságból próbálkozok néha mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Ez az egyik kedvenc maszkom!
Szuper az állaga és a hatása! Ha van valami pattanásom, már használatkor érzem, hogy segít! Hidratál és szuperül puhítja a bőröm! Nagyon kellemes egy kis lazításhoz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

Ez az egyik kedvenc maszkom!

Krtek1

2019. július 31.

Szerintem ez a legjobb tisztító maszk mind közül. Nagyon jó viselni, hűs érzést biztosít lemosás után is, tisztának érzem tőle a bőrömet. A kis kiszerelését sajnálom. Emiatt én inkább utazáshoz szoktam venni, mert más márkától van nagyobb kiszerelésű maszk, ami ugyanezt a hatást nyújtja, ráadásul azokkal nem kell minden alkalommal kukába dobni egy csomagolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 31.

csill87

2019. július 6.

Ennyi jó vélemény után nekem is ki kellett próbálnom, és felülmúlta a várakozásaimat. Ilyenkor nyáron a melegben sokszor érzem azt, hogy alaposabb tisztításra van szükségem, nagyon zsírosodik az arcom. Ez a maszk nagyon jól tisztít, mattít, egy másik maszk után sem volt még ENNYIRE kellemes érzese a bőrömnek. Tuti újraveszem még nagyon sokszor. Egyébként egy kis tasak 2-3 alkalomra elég. Nekem nem is csípett, és én az illatát sem érzem furcsának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

recorderfly

2019. június 17.

Imádom!!!Tiszta és sima lesz a bőröm tőle.A lemosasa egy kicsit időigényesebb.Nem szárít és puhává varázsolja a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Barbucika

2019. június 14.

Szuper termék. Csodát nem tesz.. De láthatóan szebb a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Szuper termék. Csodát nem tesz.. De láthatóan szebb a bőröm

KHVivienne

2019. május 29.

Puha,selymes utána a bőröm,csak ajánlani tudom.s

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Puha,selymes utána a bőröm,csak ajánlani tudom.s

Bflora98

2019. május 21.

Tényleg szebb lett utána a bőröm, de csodát nem tesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Tényleg szebb lett utána a bőröm, de csodát nem tesz.

Sophia00

2019. május 19.

Az árát mindenképpen megéri. Selymes lesz utána a bőr illetve valamennyire tisztít is, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

lviki

2019. május 13.

Nekem eddig ez az egyik kedvencem a Balea maszkok közül. Szépen mattit, nem irritál, egységes bőrt eredményezett. A lemosasával megküzdöttem egy kicsit, de ez legyen a legnagyobb problémám. Én újravettem❣️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone