Balea

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   6 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2012. augusztus 10.

Kiszerelés:   6 db
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Orr, homlok és áll környékére.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Segna

2020. május 7.

Azt hiszem ő lesz az bár akkor valószínűleg megváltozott a csomagolása. 3 db-ot tartalmazott és bár láthatóan nekem nem hozott ki semmit annál inkább összehúzta és szinte láthatatlanra tüntette a pórusaimat. Agyagmaszk után használom. Viszont tuti én vagyok béna hozzá de elsőnek simán feltapasztottam és sehogy sem akart ott maradni így bevizeztem és úgy raktam fel újra így aratott sikert. Nagyon bejött és biztosan újravevős lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

Fruzsiii

2020. január 2.

Nekem bevált,megtisztított arcbőrre viszem fel,és hagyom hatni 10percig,nagyon rászárad az orromra,és látványosan sok mitesszert kiszed belőle,rendszeresen újravásárolom,heti egyszer használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

zonga

2019. november 30.

Egyetértek néhány előttem szólóval. Akinek tág pórusai, jól látható nagy mitesszerei vannak, azoknak ez jó megoldás lehet. Férjemnek sok trutyit kiszed (persze marad is benne, de láthatóan használ, sokat kihúz.) Nekem viszont alig használ, igaz, nekem nem olyan látványosak a mitesszereim, a pórusaim is jóval diszkrétebbek. Tehát jó lehet, de nem mindenkinek. És túl gyakran sem érdemes használni. Férjemnek két- három havonta felteszünk egyet, akkor jó (addig szépen összegyűlik a cucc a pórusokban). Heti használattal valóban nem túl látványos az eredmény, valószínűleg akkor még nincs nagyon mit kiszedni, még ha szemmel úgyis tűnik. Főleg az orra jó, homlokra, állra nem igazán (félbevágva teszem fel az államra is) Mindig újraveszem, mert bár nem tökéletes, de néha-néha ha használjuk, akkor jó, és azért a semminél mindenképpen jobb. Lehetne kicsit hosszabb az orr miatt, az állra/homlokra viszont más formájú, kisebb kéne. Lehetne több darabos kiszerelés, így drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 30.

Anthaval

2019. július 13.

Nekem ez az első ilyen tapaszom, így túl sok tapasztalattal nem rendelkezem még e téren. Nekem viszont sok cuccot kiszedett az orromból, látványos a javulás, és nem is járt túl nagy fájdalommal. Éppen most az államra használom, de érzem, hogy sikerült levegősen felrakni. Majd meglátom, hogy sikerült... De egyelőre megkapja tőlem a négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

googles

2018. október 21.

Ez a típusú tapasz (valami lótusz vagy mi van még ráírva) nulla semmit szedett ki. Nagyon gyenge.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 21.

viewxy

2018. szeptember 10.

Olyan mint a többi, rendesen kiszedi ha nem zsíros a bőröm, ezért agyagos maszkot szoktam használni előtte. Az ára jó, főleg hogy 6db van benne. A többi mindig 3 db-os így ez az amit venni szoktam. Akinek nem jön be tényleg ajánlom hogy NE tisztított/puha/hidratált vagy zsíros bőrön próbálja az ilyen tapaszokat. Jobbn kiszedi ha hozzá tud tapadni a szennyeződéshez ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Martu0508

2018. június 6.

Meg tudtam számolni amit kiszedett (konkètan 3 mitteszer). Egy fillèrt sem èr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Meg tudtam számolni amit kiszedett (konkètan 3 mitteszer). Egy fillèrt sem èr.

nicolekitti

2018. február 25.

Feltettem egyet az orra, egyet az államra. Nem végzett 100%-os munkát, mert nagyon keveset sikerült kiszednie. Az orrom két oldalán a bört leszedte, most rendesen fáj, úgy nézek ki, mint amikor náthás vagyok és agyon van fújva az orrom. Elhasználom amíg van, de nem sokat ér szerintem sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Cintia9

2017. szeptember 28.

Használtam már ennél olcsóbban jobbat. Nem szedett ki semmit 1000 forint pedig 3 darab tapaszért egyenesen rablás. Külföldről 200 forintért egy csomagot tudok venni ami több és jobb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

CzFru

2017. június 26.

Tudásához képest az ára magas! Nem problémás a bőröm, de azért akadnak mitesszereim. Az első csomagnál az első semmit nem csinált, a második és a harmadik már kiszedett valamit, látszott, hogy tisztít. Most megvettem a homlokra és állra valót: amik szerintem semmit sem érnek, de azért még próbálkozom. De, ami kiborított, hogy itt is van minőségkülönbség...az új csomag orra való tapaszból az első alig akart tapadni, pedig megfelelően használtam és kb semmit sem tett. Nem fogom újra venni próbálkozom más félével legközelebb.( kapnak egy utolsó esélyt, mert párom orrán ki fogjuk próbálni)

UPDETE: Katasztrófa! A párom orráról is alig szedett ki valamit, ellenben az utolsó darab egy hatalmas részt felszakított az orromon, pedig nem volt sebes, vagy sérült a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Diisopropyl Adipate