Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes balzsam phytokeratinnal és kaolinnal, zsíros hajtövekre és száraz hajvégekre. Több rugalmasságot, fényt és vitalitást biztosít, antisztatikus formulája megelőzi a haj szállását. Vegán termék.

eszti0607

2020. július 18.

Én egy utazókiszerelésben vásároltam meg. Nekem nagyon bevállt a száraz és göndör hajamra. A fejtetőm nem zsírosodott, viszont a vége nem száradt. Én nagyon tudom javasolni annak aki ilyen problémával küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

carolinett33

2018. november 12.

elég jó semmi extra, én annyit várok egy balzsamtól, hogy hajmosáskor síkossá tegye a hajam, hogy ki tudjam bontogatni, hosszú távú hatást nem igazán várok. Kicsit híg nekem tetszett az illata nem rossz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

TheGirl

2018. október 4.

Hatását tekintve nem olyan rossz, viszont nekem annyira nem tetszik az illata, hogy teljesen el sem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

zsoxcore

2018. szeptember 15.

Semmi problémám nem volt ezzel a termékkel, tökéletesen tette a dolgát. Kicsit híg állagú, ám könnyen kifésülhetővé tette a hajam, nem nehezítette el és selymessé tette azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

guki

2018. július 18.

Ár/érték arányban verhetetlen, a hajam selymes lett tőle, kellemes illata van, ez a hajon nem tartós (számomra ez nem hátrány.) Kiadós, könnyen el lehet oszlatni. Bár most a polcomon sorakozik pár másfajta balzsam, azonban ha nem válnak be, mindenképp ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Spvirgi

2018. május 29.

Félve vettem meg ezt a balzsamot, mert gyorsan zsírosodó, korpás hajam és a haj végeim szárazak....
A korpásodás elleni sampon mellé szerettem volna valamit és megláttam hogy mire lehet képes és elég jó áron van így egy próbát meg ért és még eddig jól teljesített.
Tetszik az illata, 3 nap múlva is érzem, könnyen fesülhető lesz, nem egy szénaboglya a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

viviendiamond91

2018. május 8.

Most vettem a második tubust, több mint 1 hónapig volt elég az első. Sokkal lágyabb tőle a hajam, igaz én még használok pluszban kifésülő balzsamot is (pumpásat) Az illata nekem egy picit émelyítő, de ki lehet bírni azt a 4-5 percet ameg fenn van a termék a hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Preciosa

2018. március 15.

A trükk, ami miatt jó zsíros fejbőrre, és száraz hajvégre, a használati utasításban rejlik!: "A sampont kend a hajtőre, a végekre elég annyi, ami lemosáskor ráfolyik. A balzsamját pedig (elsősorban) a hajvégekre kend." Tehát nem maga a termék lesz jó két ellentétes problémára, hanem annak a használata! Végülis mindegy, csak használjon. Tetszik, hogy amikor kefélem a hajam, nem száll annyira. A hajam textúrája lágyabb lett, a hajvégek nem voltak annyira szárazak (egy használat után). Talán egy hátránya van, hogy nehezen tudtam kimosni, de talán ez általában jellemző a balzsamokra, nem ennek a terméknek a "hibája"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

2018. január 8.

Szerencsére csak egy utazókiszerelést vettem belőle és a hozzá tartozó samponból, hát mit mondjak, borzalmasak...már mosás közben olyan száraz érzetű volt a hajam, nem tetszett a tapintása, ezen a balzsam sem segített sokat, csak annyit hogy ki tudtam fésülni a hajamat vizesen. Szárítás után nem volt fényes, másnapra (este mostam hajat) a tövek már zsírosodtak, a hossza száraz volt. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

anna22

2017. október 19.

Teljesen rendben van. Könnyen fésülhető, fényes lesz a hajam tőle, az "illata" nekem nem valami finom, de azért nem rossz. Nem is erős. Nekem az állaga is megfelel, elég sűrű, de könnyen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.