Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2012. április 20.

Kategória:   Samponok

lilly77

2012. november 29.

Imádom az illatát ennek a samponnak, az ecseteimet is ezzel mosom, nagyon sokáig érődik rajtuk, állandóan szaglásznám őket :-DD Élmény vele hajat mosni, kellemesen habzik és tisztit. A hajamnak sajnos nem tesz jót a szilikonmentesség, hosszú és festett, a sz.mentes samponoktól sajnos nagyon száll, száraz, sprőd lesz a végeredmény. Ennek ellenére nem húzom le ezt a sampont a fent említett okok miatt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

xena123

2012. szeptember 29.

Régebben volt ilyenem, olyan kellemes, puha lett tőle a hajam, és jó volt illata is, kár h már nincs ilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

bandita

2012. április 27.

2012. 03. 15
Szeretem ezt a sampont, pedig a balzsamját még nem is próbáltam. Krémes, finom illatú, jól tisztítja az ápolószerek maradványait, jól habzik. Érdemes először kézben eloszlatni, úgy felvinni, mert elég sűrű. Öblítés után kicsit olyan tőle a hajam, mintha már balzsamoztam is volna. számomra fontos az esztétikus csomagolás. Ez az.
2012. 04. 27
Szomorú vagyok .3 DM-ben is jártam, a márka Best Age termékcsaládjának a helye üresen tátong a polcokon, az enyém meg már fogyóban. Mivel a festett hajra való balzsam bevált, gondoltam át fogok térni arra, és a későbbiek során remélem arról a termékről is pozitívan nyilatkozhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 27.

2012. 03. 15
2012. 04. 27

Heli

2012. április 19.

Nekem is bejött, én is 250 Ft-ért vettem. Kiárusították, sajnos már nem kapható :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

radioaktiva

2012. április 10.

Nekem tökéletes, főleg, hogy kb. 250 Ftért vettem akciósan. Nagyon megéri, még a teljes árát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 10.

csillag1219

2011. június 25.

Én nagyon szerettem, amikor használtam a balzsammal együtt. Az illata isteni, és mintha erősítette volna a hajamat a benne lévő biotin és keratin miatt. Azóta sajnos melíroztattam a hajam, így váltottam célzott termékcsaládra, de bármikor újravenném ezt a sampont is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 25.

uaim

2011. június 16.

Semmi extra, krémes de nekem a száraz hajamra nem elég hidratáló, balzsammal együtt sem, adok egy hármast mert szerintem simán van olyan jó mint bármelyik bolti sampon, de semmi extrát nem ad nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol, Biotin

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.