Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók

Megújult receptúrával.

Szilikonmentes balzsam koffein tartalommal.

eszterrr95

2019. március 25.

Nekem sajnos nem vált be :( Korpás lett a fejbőröm a terméktől.
Odaadtam anyukámnak, hogy próbálja ki, de neki is korpásodást okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Nekem sajnos nem vált be :( Korpás lett a fejbőröm a terméktől.
Odaadtam anyukámnak, hogy próbálja ki, de neki is korpásodást okozott.

szigabika

2018. június 3.

Nem tapasztaltam, hogy amíg ezt használtam megerősödött volna a hajam, de teljesen megfelelt egy hajbalzsamnak. Semmi extra hatást nem figyeltem meg a használata után, nem fogom újra vásárolni. Az ára nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

sreka33

2018. április 16.

Vékony szálú hajara nagyon jól működik nálam. Nem nehezíti el a hajam, és segít a kiifésülésben. Jó az illata is. Ezen az áron szerintem verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Roka

2018. január 30.

Nekem ez nem igazán vált be, szinte semmit nem csinál, míg az olajos testvérkéjétől puhább és jobb illatú a hajam. Nincs szívem kidobni, úgyhogy el lesz használva, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

nita99kasler

2017. december 14.

Az első tubust elhasználtam, újravevős lesz. Egyenlőre még nem vettem észre, hogy a hajam növésnek indult volna, de azthiszem arra még azért várnom kell.:D Ettől függetlenül nagyon megszerettem. Imádom a kellemesen lágy illatát. Nagyon könnyen fésülhető a hajam mióta használom, és nagyon szép fénye van. Igaz, hígabb mint az átlagos balzsamok, és mivel a hajtövekre is kell tenni (egyéb balzsamot én csak hajvégre teszek) így jóval gyorsabban fogy mint más balzsamok, de annyira kedvező az ára, hogy szerintem ez nem probléma. Kíváncsi vagyok, hogy hosszútávon meghozza-e a hajnövekedést beindító hatását.:) Megelőlegezem az 5 csillagot!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 14.

zsolyomi.dora

2017. november 5.

Meglepően jó kis termék. Eleinte tényleg zsírosodott tőle a hajam. Selymes, könnyen kezelhető hajat eredményez, nagyon jót tett a száraz hajvégeimnek. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Nagyon-nagyon szeretem. SOHA nem nőtt gyorsan a hajam. Évek kellettek, hogy látványos legyen a növekedés. Több mint két éve használom, és volt már majdnem derékig érő hajam is. Mire az esküvőm jött, nagyon szépen megnőtt a hajam. Mindenkinek szívből ajánlom.

Lehet, hogy kicsit zsírosít kezdetben, de aki nem használ még szilikonmentes sampon/balzsamot, annál ez természetes. Illetve termékváltáskor is előfordulhat ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Meloca

2017. szeptember 19.

Illata számomra semleges. Szép lett tőle a hajam: fényesebb, könnyeben fésülhető, lágyabb tapintású. Összességében jó kis balzsam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

kisizé

2017. augusztus 25.

Nem vagyok elájulva tőle, túl híg és nem is igazán hidratál. Az illata kellemes, diszkrét, de semmi "húú" hatása nincs, egyszer elhasználható típus, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Troublemaker

2017. július 16.

Szeretem az illatát a samponjával együtt használom, tavasz és ősz környékén. Ilyenkor a hajhullásomon segít.(nem tudom mennyit használ hajnövesztésnél ugyanis ricinusolajat használok)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.