Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. június 12.

Kategória:   Samponok

Megújult receptúrával.

Szilikonmentes sampon koffein tartalommal.

cuki10

2020. május 27.

Én azért is adok 5 csillagod, mert bár érezhető, hogy gyakrabban mosnom kell a hajamat zsírosodás miatt, de inkább zsírosodjon, mint szárítson. Ha sokáig használsz szilikon tartalmú terméket, a hajad megszokja, és szokatlan lesz a szilikon mentes. Hónapok után kezded érezni igazán, hogy szilikon mentesség jót tesz a hajadnak. Koffeint tartalmú sampont használok, mert koffein generálja a hajnövekedést, de hajvégére csakis baleas oil repairt balzsamot használom. A többi samponhoz képest sokkal olcsóbb és kevesebb a káros anyag benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

vivieeen1919

2018. augusztus 11.

Szeretem a baleás dolgokat de ez pont nem vált be. Száritotta a hajam és korpásodást okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

sreka33

2018. április 16.

Az ár-érték aránya verhetetlen. A dúsító hatása is rendben van, nem szárítja ki a hajat. Érdemes kipróbálni, vékony és tartás nélküli hajamon szépen bevállt. Szerintem az ára miatt verhetetlen és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

waylinn

2018. április 3.

Csodás illata van, mosás után finom tapintású a hajam és elég 4 naponta mosnom. A balzsammal együtt nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Ibolya0210

2018. március 18.

Próbáltam...nekem nem vállt be.
Illata jó-könnyen habzik de jobban zsírosodik tőle a hajam.Tubusa sem praktikus-vizes kézzel nehezen kinyomható de számomra ez lenne a legkisebb baj ha bevált volna a termék.
Ára miatt egy próbát megért de lehet másnak hatásos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Próbáltam...nekem nem vállt be.
Ára miatt egy próbát megért de lehet másnak hatásos.

Beby

2018. március 18.

Számomra ez a sampon nem vált be. Az illata kellemes, viszont zsírosítja a hajat (a heti 2 hajmosás helyett,mióta használom heti 3-szor kell hajat mosnom), hajhullást nem állítja meg, nem nő tőle gyorsabban a hajam sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

sreka

2018. február 24.

A hatása számomra semmi extra, jól habzik, könnyen kimosható. Az illata se nem jó, se nem rossz.
Viszont ez a tubusos csomagolás egy katasztrófa, alig tudom kinyomni a sampont azon a pici lyukon, főleg vizes, csúszós kézzel... Mire sikerül a szokásos mennyiséget kinyomnom, már a fele kifolyt a tenyeremből.... A hajmosást nem tolja ki (nekem továbbra is 2 nap), balzsam nélkül pedig nem mertem használni.
Mivel nekem amúgy is borzasztó gyorsan nő a hajam hossza, ellenben a mennyisége sajnos elég kevés, így nem is a növekedés, hanem a dúsítás volt a cél. Erről viszont nem tudok nyilatkozni, mert épp haj-bőr-körömszépítőt szedek...

Valószínűleg nem fogom újravenni, de pénzkidobásnak nem nevezem, mert igazából nem rossz.
Maga a sampon 4 csillagot érne, de a csomagolás miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Maga a sampon 4 csillagot érne, de a csomagolás miatt -1 csillag.

doriarany

2018. január 23.

Kerestem egy kifejezetten szilikonmentes sampont, mert amit hasznaltam huzamosabb ideig (syoss salonplex) elkezdte elneheziteni a hajamat es mar a masodik napon zsirosnak hatott. Igy a valasztasom erre a samponra esett es abszolut nem bantam meg! Nagyon jol tisztit es jol habzik, az ara pedig egy csoda. Az en festett szoke hajamra egy balzsammal tokeletesen eleg:) Ujravevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 23.

study0912

2017. december 28.

Hmm..már használom egy ideje, és vegyes érzelmeim vannak...igazából azért vettem, hogy gyorsabban nőjön a hajam..hát, annyira nem vettem észre hogy gyorsabban nőne, viszont jól ápolja. Reménykedtem, hogy nem fog zsírosodni a hajam tőle. Az elején nagyon jól szuperált, másnap reggel is szép, frissnek látszott, de most tiszta zsír tőle, kár érte. A balzsamjával együtt használom, puhává teszi a hajam. Egy ideig nem fogom lecserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Boginyuszi

2017. december 25.

emmi extrát nem éreztem használat során

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

emmi extrát nem éreztem használat során

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.