Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. március 6.

Kategória:   Hajápolók

A szőke hajra való 1 perces, intenzív kezelés méhviasszal és shea vajjal táplálja, ápolja a hajat.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 20 ml

Melina93

2019. december 1.

Szőkítés után ez a termék mentette meg a hajam. Utána olyan volt, mintha fodrásznál egy több ezres kezelésen vettem volna részt! Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

dominika99

2019. január 19.

Már egy alkalom után szépen világosította az amúgy szőkére festett hajamat, emelett nagyon puha és fényes lett tőle.☺️ Imádom!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

cattitude

2018. november 13.

teljesen átlagos hajpakolás szerintem hatását tekintve, az illata nem tetszett, az ára meg egész jó. nem annyira érik meg ezek a pici pakolások szerintem, majdnem ugyanannyiba kerülnek, mint egy egész tubus balzsam. jó ezek kicsit sűrűbbek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

macus73

2018. október 3.

Imádom! Hamar gubancolódó hajamat, simává tette és ezt öt napig tartotta. Nem is emlékszem, mikor bírta a hajam eddig. És tényleg csak egy percet volt rajta. Nekem csodaszer!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 3.

psxgirl

2018. augusztus 9.

Nagyon bevált eredeti szőke, hosszú hajamra, több alkalomra is elég, igaz én csak a hajam alsó 2/3-ára kenem legtöbbször, egyet sajnálok, hogy nem kapható nagyobb kiszerelésben.Puha és könnyen fésülhető lesz tőle a hajam, nem kócolódik olyan könnyen, időnként kipróbálok más pakolásokat is, de ilyen mindig van otthon elfekvőbe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

schnau.adelle

2018. április 3.

Selymessé, puhává teszi a hajat..az illatát is szeretem.
Ennyi pénzért teljesen megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Selymessé, puhává teszi a hajat..az illatát is szeretem.
Ennyi pénzért teljesen megéri. :)

Babsszi

2018. január 13.

Nagyon jó, kis hatásos hajpakolás. A sprayet előszeretettel használom, a samponja/balzsamja azonban számomra nem vált be. Ez viszont szintén nagyon jó kis termék, tényleg szőkíti a hajam, és meglepően jól ápolja is. Érezhetően puhább, selymesebb és kezelhetőbb a hajam a használat után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Jucsi10

2017. november 20.

Kételkedtem benne, de meglepetésemre valóban hatásos pakolás.:)
A hajvégem szőke, így csak oda kentem fel a krémet. Az illata finom, kellemes, a hajam pedig 1-2 árnyalattal világosabb lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

Kételkedtem benne, de meglepetésemre valóban hatásos pakolás.:)

Jotunderkeresztanyu

2017. október 4.

Tökéletes pakolás, érezhetően megerősíti a hajam, alkalmanként használom. Nagyon kár, hogy nem kapható nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Ennie86

2017. március 20.

Kísérletezgetek mindenféle pakolással. Most rá esett a választásom. :)
Mostanság próbálkozok ombrét varázsolni a hajamból, szóval kell a plusz ápolás a szőke (csibesárga) végekre.
Jó sűrű az állaga és jó az illata is. Én kb fél órát hagytam rajta. Könnyen fésülhető lett a hajam tőle, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kísérletezgetek mindenféle pakolással. Most rá esett a választásom. :)

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.