Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Samponok

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Ajándék vásárlás mellé Balea Professional Sampon Barna Hajra
Ár: Ajándék vásárlás mellé, vagy 2db az ajándékok közül = 500 Ft , Eladó: Nagyer
Állapot: Kb. 3/4-ig lehet, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --
angie91

2018. december 10.

Eléggé zsírosodott tőle a hajam, viszont a színező hatása klassz és az ára is kedvező. Egy próbát megér.

angie91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

KKinga1997

2018. október 31.

Jó illatú, olcsó, nekem bevált :) egy próbát megér.

KKinga1997
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Jó illatú, olcsó, nekem bevált :) egy próbát megér.

marci789

2018. szeptember 17.

Semmi különöset nem nyújt, kellemes az illata, de ennyi.

marci789
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Semmi különöset nem nyújt, kellemes az illata, de ennyi.

tátombák

2018. szeptember 16.

Festett barna hajam tökéletes alanya lenne ennek a samponnak, de őszintén szólva nem érzékelek semmi extrát a használata közben. Imádom az illatát és a színe is vagány, de nem javít semmit a színén.

tátombák
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fethadri

2018. július 30.

Kifejezetten jó árban van ez a termék és az illata sem rossz, de balzsam nélkül nagyon száraz lesz a hajam tőle és kifésülhetetlen.

fethadri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Beatrix88

2018. május 17.

Nem korpásodott, nem viszketett töle a fejem, ez nagyon pozitív! Különösebben nem vettem észre, hogy a színét élénkítené, sima sampon, illata oké, ára szuper, de semmi extra.

Beatrix88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

bugeyes

2018. április 23.

Barátnőm ajánlotta, ezért kipróbáltam. Alapból gyorsan zsírosodó hajam van, de azt vettem észre, hogy a hajvégeimet nagyon szárítja. Az jó érzés volt, hogy viszonylag sokáig kihúztam a hajmosással. Tulajdonképpen semmi egyéb változást nem észleltem, csak azt, hogy a víz barna volt, míg ki nem mostam alaposan a hajamból. Mivel olcsó, nem dőltem a kardomba, de újra nem fogom megvenni.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

jeva72

2018. április 9.

A barna szinkomplexek miatt vettem meg, és nem csalodtam benne.Azonban tényleg balzsamot igényel, anélkül sprő, száraz hajat eredményez.

jeva72
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 9.

meguntam96

2018. március 22.

Nekem a fodrászom ajánlotta a festett hajamra. Nagyon szépen meghagyja a barna színt, viszont célszerű balzsamot is használni hozzá, mert anélkül igencsak száraz lesz az ember haja tőle. Ennyi pénzért egy csodaszer. :) Már a 6. tubust használom.

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Milka

2018. március 16.

Nem tudom, hogy a természetes barna hajjal mit csinál, habár nekem alapból az van, de jelenleg a szőkéről sötétbarnára festettel kellett volna produkálnia valamit, ( két festés közötti időre szántam volna a színbeli kopás kiküszöbölésére ) ezen semmit sem javított. Szerethető illata van, a használata után könnyen kifésülhető a haj, de két napig vállalható, aztán a hajtő úszik a zsírban. ( bocsánat, de ezt jobban megfogalmazni nem tudom ) Azonban az alsó kétharmadra pozitív a hatása, kevésbé száraz és töredezett, ezért ( és az ára miatt ) még az sem kizárt, hogy újra veszem

Milka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.