Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Samponok

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

KisTigris

2020. november 30.

Elfogyott. Átlagos sampon, nem láttam, hogy intenzívebb lenne a hajam. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 30.

kallaylili

2020. október 14.

Ahogy sokunk, én is nagyon sok terméket kipróbáltam már, de ezt kimondottan megszerettem. Könnyen zsírosodó hajamat nem nehezíti el, nagyon szép fényt ad neki és puhává teszi akkor is, ha nem használok semmilyen egyéb terméket rá. Az illatát imádom! Ezért a pénzért nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Bearbunny

2020. július 13.

Nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna a hajammal azon kívül, hogy kiszárította. Az illata sem igazán tetszett. Erre a termékre pont igaz a mondás, hogy "olcsó húsnak.." nem venném újra, ingyen sem kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

amt54

2020. május 29.

Eléggé szárít, nem adja amit ígér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Eléggé szárít, nem adja amit ígér.

Jule

2020. május 20.

Csak jót tudok írni róla. Semleges illatú, nagyon jól habzik, szépen tisztít, gyönyörű mélybarna színe van ami nem szempont, csak nekem tetszik. Puha, roppant fényes és selymes tőle a hajam, az ára baráti. Egyszerűen jó és kész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 20.

felicitas

2020. április 10.

Én bizony felpontozom ezt a terméket, mert nagyon egységesít két festés közt (a tincsek 2/3 barna, és ebbe megy az 1/3 szőke melír). Ezt bizonyítja, hogy jobban összemosódik a melír a festéssel és a lenövéssel, ahogy halad az idő. Évente csak 2x kell így festetnem. Húgom szintén ezt mondja osztrákban, sima barna festett hajra.
Az igaz, hogy én a balzsamot használtam először és annak magában volt ez a hatása, tehát nem tudom a sampon mennyit tett hozzá.
De nekem samponként is jól működik, pedig száraz a hajam, minden nap lakkozott, szőke melíros. Sok sampon korpásra szárította a fejbőrömet, de ezzel rendben van, nem korpásodik, kellemes a hajam, fejbőröm állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Wonderwoman91

2019. november 14.

Előző hozzászóló jól leírta. Szárít, az illata talán az egyetlen pozitívuma, de tényleg semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

joanie

2019. november 9.

Amelyiket én vettem abban már kakaópor van henna helyett, mint kiderült, így színezni abszolút nem színez. Szárít, roncsol, semmire nem jó. Hajkefét, ilyesmiket mosok vele, arra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

csipet91

2019. október 4.

Nem ad semmi színt, max a kádnak. Illata először tetszett később zavart. Nagyon ritkán kosz kimosó samponnak használom, hogy ne dobjam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Aanyta

2019. szeptember 8.

Két hajfestés közötti időszakra vettem, hátha nem tűnik fel annyira a lenövés. Na, ez nem történt meg. :(
Egyébként illata tetszik, rosszabb nem lett tőle a hajam, ezért nem pontozom le nagyon. Lehet a balzsammal együtt kellene használnom?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.