Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Samponok

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Wonderwoman91

2019. november 14.

Előző hozzászóló jól leírta. Szárít, az illata talán az egyetlen pozitívuma, de tényleg semmire nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

joanie

2019. november 9.

Amelyiket én vettem abban már kakaópor van henna helyett, mint kiderült, így színezni abszolút nem színez. Szárít, roncsol, semmire nem jó. Hajkefét, ilyesmiket mosok vele, arra teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 9.

csipet91

2019. október 4.

Nem ad semmi színt, max a kádnak. Illata először tetszett később zavart. Nagyon ritkán kosz kimosó samponnak használom, hogy ne dobjam ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

Aanyta

2019. szeptember 8.

Két hajfestés közötti időszakra vettem, hátha nem tűnik fel annyira a lenövés. Na, ez nem történt meg. :(
Egyébként illata tetszik, rosszabb nem lett tőle a hajam, ezért nem pontozom le nagyon. Lehet a balzsammal együtt kellene használnom?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

VickyV

2019. július 1.

Ez egy nagyon átlagos sampon. Nem értem, mi köze a színekhez, mert a hajamon semmit sem változtat, se nem élénkít. Az illata finom, a kiszerelése szerintem nagyon nem praktikus, a végén úgy kell kisajtolni belőle a sampont. Annyira pedig az illat se extra, hogycsak ezért újra ezt vegyem, mert hatását tekintve azt tudja, mint akármelyik másik, amit szintén nem veszek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

lillka

2019. május 27.

Ár - érték arányban az eddigi legjobb samponom. Egy ideje más sampont használok, de időnként vissza-vissza térek hozzá. A barna hajam színen nem igazán változtat, de nagyon puha, selymes minden használat után. Nem zsírosít, könnyen kifésülhető a használata után a hajam. Az illatáért pedig odavagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Lichike

2019. május 26.

Inkább mondanám mókásnak, mint hasznosnak. Nagyon szép barna hajam volt, arra használtam, (azóta festett szőke vagyok). Semmilyen változást nem tapasztaltam, miután használtam. Nem lett barnább a barna hajam, de nem is vártam tőle. Inkább csak poénból vettem, mert kíváncsi voltam, hogy mit tud, meg akkoriban nagy balea fan voltam. Az viszont kevésbé tetszett, hogy utána moshattam le alaposan a zuhanyzót, mert minden csupa barna lett tőle. Átlagos hatása van. Jól tisztít, ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 26.

Kimi

2019. május 1.

Több év kihagyás után vettem újra ezt a sampont valamint balzsamot. Jó emlékeim vannak róla és ami a színét illeti nem csalódtam. Akkor is és most is ad egy enyhe barna színt a hajamnak ami nagyon tetszik. A zsírosodást is visszaszorítja viszont iszonyatosan szárít és ezen a balzsamja se segít. Sőt, teljesen felesleges hozzá a balzsam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

varaviri

2019. április 12.

Nekem sötétbarna hajam van eredetileg, de sajnos ez a sampon inkább szárítja és nem fényesíti. Nagyon ritkán amóniamentes színezőt használok rá (Palette), de utána sem szebb, ha megmosom a samponnal. Az illatát és az állagát szeretem, továbbá az ára is jó, ezért kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

annaramona

2019. március 29.

Jó az illata, szép a színe, de semmi különös. Rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Jó az illata, szép a színe, de semmi különös. Rosszat nem tudok rá mondani.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.