Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: ency091, az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2015. október 12.

Kategória:   Samponok

Az ápoló formula henna kivontatot és színes pigmenteket tartalmaz, így a barna árnyalatok sugárzóbbak és intenzívebbek. A benne levő UV szűrő védi a hajat a fakulástól, és a káros sugaraktól. Óvatosan kisimítja a haj felszínét az optimális fényvisszaverődés érdekében.

Ajándék vásárlás mellé Balea Professional Sampon Barna Hajra
Ár: Ajándék vásárlás mellé, vagy 2db az ajándékok közül = 500 Ft , Eladó: Nagyer
Állapot: Kb. 3/4-ig lehet, Helyszín: Zalaegerszeg, fizetés: --
Kimi

2019. május 1.

Több év kihagyás után vettem újra ezt a sampont valamint balzsamot. Jó emlékeim vannak róla és ami a színét illeti nem csalódtam. Akkor is és most is ad egy enyhe barna színt a hajamnak ami nagyon tetszik. A zsírosodást is visszaszorítja viszont iszonyatosan szárít és ezen a balzsamja se segít. Sőt, teljesen felesleges hozzá a balzsam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

varaviri

2019. április 12.

Nekem sötétbarna hajam van eredetileg, de sajnos ez a sampon inkább szárítja és nem fényesíti. Nagyon ritkán amóniamentes színezőt használok rá (Palette), de utána sem szebb, ha megmosom a samponnal. Az illatát és az állagát szeretem, továbbá az ára is jó, ezért kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

annaramona

2019. március 29.

Jó az illata, szép a színe, de semmi különös. Rosszat nem tudok rá mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

Jó az illata, szép a színe, de semmi különös. Rosszat nem tudok rá mondani.

angie91

2018. december 10.

Eléggé zsírosodott tőle a hajam, viszont a színező hatása klassz és az ára is kedvező. Egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

KKinga1997

2018. október 31.

Jó illatú, olcsó, nekem bevált :) egy próbát megér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Jó illatú, olcsó, nekem bevált :) egy próbát megér.

marci789

2018. szeptember 17.

Semmi különöset nem nyújt, kellemes az illata, de ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Semmi különöset nem nyújt, kellemes az illata, de ennyi.

tátombák

2018. szeptember 16.

Festett barna hajam tökéletes alanya lenne ennek a samponnak, de őszintén szólva nem érzékelek semmi extrát a használata közben. Imádom az illatát és a színe is vagány, de nem javít semmit a színén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

fethadri

2018. július 30.

Kifejezetten jó árban van ez a termék és az illata sem rossz, de balzsam nélkül nagyon száraz lesz a hajam tőle és kifésülhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Beatrix88

2018. május 17.

Nem korpásodott, nem viszketett töle a fejem, ez nagyon pozitív! Különösebben nem vettem észre, hogy a színét élénkítené, sima sampon, illata oké, ára szuper, de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

bugeyes

2018. április 23.

Barátnőm ajánlotta, ezért kipróbáltam. Alapból gyorsan zsírosodó hajam van, de azt vettem észre, hogy a hajvégeimet nagyon szárítja. Az jó érzés volt, hogy viszonylag sokáig kihúztam a hajmosással. Tulajdonképpen semmi egyéb változást nem észleltem, csak azt, hogy a víz barna volt, míg ki nem mostam alaposan a hajamból. Mivel olcsó, nem dőltem a kardomba, de újra nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.