Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 17.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes korpásodás elleni sampon cink-kloriddal, cink-piritionnal és szalicilsavval, melyek megszabadítják a hajat a látható korpától és csökkentik a viszkető érzést. A tápláló formula gyengéden tisztítja a fejbőrt és a hajat. Vegán termék.

katalinmester13

2019. október 25.

Tini fiam használta. Neki nem vált be. Néhányszor én is használtam. Durvának, keménynek éreztem tőle hajmosás közben a hajszálakat. Fura volt. Viszont nagyon szép a csomagolása, sokáig elég volt, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

hippiesaur

2019. május 27.

Nagyon szépen elmulasztja a korpát, de rengeteg balzsamot kell utána használni, különben kifésülhetetlen lesz tőle a haj. Összességében rendben van egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Klaudia

2018. december 21.

Szerintem a legjobb ár-érték arányban. Szilikonmentes és hatásos. Mi kell még? Nekem az illata is jó, az állaga hasonló mint a többi ilyen gyógyszeres samponnak. Hagyni kell hatni 5 percig!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

Amii0407

2018. november 9.

Évek óta nyár végétől elkezd korpasodni a hajam, hiába próbáltam már Head&Shoulderstol kezdve az Alpecin koffein samponon keresztül mindent, semmi sem segített, csak ez a kicsike.. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

AdriennBernadett

2018. augusztus 5.

Olyan használni, mintha sűrű fertőtlenítőt öntenél a fejedre. Annyira szétmarta a hajam 1 azaz 1 használat után, hogy azonnal vágatni kellett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Tulipan06

2018. július 18.

A célnak megfelel, az ára nagyon jó. Viszont, nem habzik szinte egyáltalán , olyan folyós vizes az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 18.

Reni96

2018. július 5.

Tegnap használtam először, de már első alkalom után megszüntette a viszketést a drága társaival ellentétben,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

iamzso

2018. május 2.

Még csak egyszer használtam, de nagyon jól bevált!! Számomra kellemes az illata, jól habzik és a legfontosabb, hogy megszünteti a fejbőr viszketését! Nálam eddig ez csak a Head&Shoulders-nek ment, de azt már nem használok. Közben azt olvastam, hogy a Zink Pyrithione nevű összetevő csökkentheti a viszketést és ez mindkettőben megtalálható. Szóval bátran ajánlom mindenkinek, aki ilyesmivel küzd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

erdorottya

2018. február 5.

Téli korpára kerestem olcsó korpásodás elleni sampont(mert csak ilyenkor kell, máskor nem). Gondoltam hátha, meg hát ennyiért akkor se gáz ha nem használ sokat. Első használat után eltüntette a korpát. Mondjuk büdös és nem habzik olyan jól de megéri mert nagyon nagyon hatásos, meglepődtem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.