Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

ponilopopolopo

2018. december 3.

nekem nagyon bejön, puha tőle a bőröm. Télre kerestem valami sűrű krémes állagú arckrémet a hideg ellen, ennek tökéletesen megfelel. puha tőle a bőröm, tetszik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

katar

2018. augusztus 6.

Szerencsére csak az utazós kiszerelést vettem meg belőle.... Iszonyatosan erős az illata, már zavaróan, nem szívódik be egyáltalán, és nekem a kiszáradt bőrömet csípni is szokta. Számomra az INCI-je is túl hosszú. Bár pozitívum, hogy nagyon olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Virvatuli

2017. november 11.

Az én ízlésemnek kicsit túl illatos és zsíros. Olyan "régivágású" arckrém, elszoktam már ezektől, mióta rétegezgetek. Utazáshoz viszont praktikus, mert szükséghelyzetben kézkrém és lábkrém helyett is lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 11.

Juuice

2017. június 7.

Egész jó, hidratal, könnyen szívódik, bár szerintem többet nem is kell tőle várni. Ára nagyon jó, sokáig kitart, és semmi rosszat nem tett a bőrömmel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

free

2017. január 5.

Pár évvel ezelőtt használtam kicsit. De az én túlérzékeny, "viharvert" arcom nem bírta a krém által nyújtott törődést. Kivörösödtem és kissé kezdtem kipattogzott lenni tőle. Anyunál landolt /szerencséjére/, mert kisimultabb lett a bőrre tőle. A tégely vége felé úgy nézett ki, mint aki havonta jár kozmetikushoz. Ezért 4-es.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

feketebodza

2016. augusztus 31.

Csodálkozom, hogy nem szívódik be?? Ennyi glicerinnel ez teljesen természetes, ezt az életben nem tudja a bőr beszívni, csak ül a tetején zsíros-sikamlós-glicerines érzést adva. Az illata kellemes de valóban erős, emellett a parfüm kifejezetten káros a bőrre, tehát a legjobb lenne nyilván ha nem lenne benne. szerintem extrém száraz bőrre télen lehet, hogy jó, de csak tüneti kezelésnek, mert a glicerintől nem fog javulni a helyzet csak a látvány. Az spf 15 miatt vettem meg, hogy borúsabb napokon ne kelljen full 30as napvédőt felkenni, amikor benn ülök szinte egész nap. Nem tudom még, hogy próbálkozom-e még vele vagy odaadom anyukámnak. Az alapozó esélytelen ezen, ezen a viaszos felületen 1 perc után arrébb csúszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

kocsan98

2016. május 29.

Ebből is és az éjszakai párjából is a kicsi 5ml-s kiszerelést vettem. Sajna nagyon csípi a szemem, pedig eleinte mikor a szemem körül nem kentem még jó is volt, de kiszáradt a szemem körüli bőr, így kipróbáltam..de nem kellett volna :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 29.

Parlandorka

2016. január 29.

Egyáltalán nem merném azt mondani, hogy ez életem legjobb arckrémje, viszont ha így haladok vele, akkor még jó sokáig kenegethetem magamra. Két okból. Egyrészt nagyon zsíros, nehéz krém, ami így télen nem is lenne baj, de ez annyira, hogy igazán csak akkor viselhető, ha a felkenése után öt-tíz perccel felitatom a maradékot, és csak akkor kezdek sminkelni. Másrészt (és ez a prózaibb ok) számomra rettentő az illata. Nem is tudom mihez hasonlítani. Mert nem romlott, vagy avas, szóval érződik, hogy ez valóban az összetevők illata, de valami iszonyú. És beveszi magát a bőrömbe, és utána még hosszasan olyan büdösnek érzem a bőröm tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 29.

horsy

2016. január 7.

Kis kiszerelésben vettem meg...szerencsére!Az illata(szaga) iszonyat erős még késő este is érzem,olyan mint a kínai balzsam!A szememet is annyira csípi...A ránctalanító hatás miatt próbáltam vele 2 hetet.A vizhiányos bőrömön marad egy olajos réteg,és kb egy óra múlva nagyon húzódik az arcom.Ráncok nem halványultak...bár ilyen rövid idő alatt nem is vártam,de tovább tesztelni nem birtam a szemem csípése miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

2015. december 8.

Én is a termékmintát vettem meg először,aztán még egyet :D Most már megfogom venni a rendes kiszerelést.Én csak a szem környékre használom mivel alapból zsíros a bőröm oda niveát használok viszont a szemem környéke száraz ez a krém pont jól hidratálja és fekete színt is eltüntette a szemem alatt kicsit még feszesít is .Nekem nem csípi a szemem és az illata se túl hivalkodó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).