Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. június 14.

Kategória:   Hajápolók

Meggyorsítja a hajszárítás idejét és könnyebb kifésülhetőséget biztosít.Tápláló panthenol tartalommal.

gancsklaudia

2018. augusztus 17.

Kiárusításon vettem 99 forintért. Igen, tényleg egy százas volt. :D Persze elhoztam az összeset, ami a polcon volt. Göndör, elég nehezen kezelhető hajam van, hőt sem használok rá. Érezhetően gyorsabban száradt a hajam, illata fél órán át érezhető. Nem rossz termék, bár 800 forintért nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Black Fairy

2017. július 13.

Nálunk még kapható...mindegy...
Emberek...ha egy dolgot javasolhatok...de tényleg...SOHA...ismétlem: SOHA ne rázzátok meg úgy a terméket, hogy nincs rajta kupak...Ugyebár két fázisú és össze kell rázni, és ez teljesen oké is lenne, viszont az enyémről rázás közben leesett a kupak, és a szórófej ellenére összelocsoltam a falat vele...Szóval most foltban csodálatos szürkés az amúgy fehér falam...és ezek után a termék ráfolyt a kezemre is, de rendesen nem tudtam a hajamra permetezni, az enyém szerintem gyárihibás vagy nem tudom...
Amúgy tényleg segítette a száradást - én nem szoktam általában hajat szárítani hővel, megvárom, hogy megszáradjon, aztán vasalom...Nem zsírosít, viszont kicsit szárít, és nem igazán segített a kifésülhetőségben se...Az illata egyébként kellemes...de nem tudom a falat megbocsájtani neki...xD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Nálunk még kapható...mindegy...

AnnaLAKK

2016. november 6.

Sportolàs utàn gyakran moaok hajat ès elèg apk idôt vesz el sajnos ezèrt vettem a termèket. Az illata nekem is tetszik ès szerencsère nem tùl erôs. Hogy gyorsabban szàrad-e tôle a hajam, azt nehèz megàllapítani, de talán hajszànyival igen, de nekem màr az is megèri, hogy az öltözôböl elöbb tudok szabadulni :). Nem volt dràga 700ft-èrt vettem, nekem megèri. Mèg arra vagyok kivàncsi, hogy mennyi ideig lesz így szèp a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Kac

2016. március 6.

Nagyon szeretem,vattacukorra emlékeztet az illata,ami amúgy elmúlik. Tényleg gyorsabban szárad tőle a hajam,viszont -1* nekem is a pupma miatt,folyton ki kell húznom,hogy újra fújhassak,elég rossz a rugója.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Lierre

2016. február 27.

Először elég kétkedve fogadtam, de pár használat után úgy látom, tényleg gyorsabban szárad tőle a hajam. Az illata sem rossz és picit simít is. Amiért egy pontot levonok, az a csomagolás, ugyanis folyton beragad a kis pumpája, ahogy benyomom, már a második fújástól kezdve, két fújás között nekem kell visszahúzni, a rugója nem elég. Bár lehet, csak rossz példányt fogtam ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol