Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicy011, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Megújult változat

Q10-koenzimmel és hialuronnal. Antioxidáns hatóanyagokkal a feszesebb és simább arcbőrért. Azonnali hidratálás és ráncmélység-csökkentő hatás már 1 óra múlva. Formulája segít csökkenteni a bőröregedés jeleit. Rendszeres használatával a bőr feszesebbé és simává válik. A golgotavirágból és sheadióból származó természetes libidek bársonyos és ápolt bőrérzetet kölcsönöznek. E-vitamin tartalma hatékony a szabad gyökökkel szemben, óvja a bőrt az UV-sugrázás okozta káros környezeti hatások ellen.

Szimbike

2019. szeptember 30.

Nicy011 Sajnálom, hogy a régebbi termék jobb hatást produkált. Én nemrég kezdtem el használni, szóval nem tudok véleményezni csak annyit, hogy nekem nagyon szimpatikus az állaga, és a remek ára is. Az illata Édesanyám retro kozmetikai szereinek illatára hasonlít, ami visszarepít a gyerekkoromba, szóval én nagyon remélem,hogy hosszabb távon is velem marad ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Nicy011

2019. szeptember 24.

Muszáj volt feltöltenem a maszknak ezt az újabb változatát, mert nem csak a termék csomagolása, de az összetevői is megváltoztak, aminek következtében már nem ugyanúgy tudom felhasználni, és nem ugyanazt a hatást érem el, mint a korábbi verzióval. Így, a véleményem is más.
Az eggyel korábbi verziót nagyon szerettem. Szerintem annyit senki sem használt el belőle mint én. Reggel, este arckrémként, heti 2x pakolásként használtam. Ha fáradtabbnak tűnt az arcom, akkor is gyors segítség volt. Mindig tartottam itthon több csomaggal. Ajándékba is szívesen adtam, mert jók voltak a tapasztalataim és úgy gondoltam ki kell próbálnia másnak is.
Amióta megváltoztatták az összetevőket több problémát is felfedeztem, amiért nem tudom úgy használni, mint régen, ajándékba pedig végképp nem adnám.
A krém állaga megváltozott. Sűrűbb, krémesebb lett. Ami nem lenne gond, ha hozná a megszokott hatást, érzést.
Olyan az állaga, mintha hűtőből kivett zsírt kennék az arcomra, ami nehezen olvad, ezért nehezen is szívódik be a bőrbe. Miután nehezen elolvadt, tovább masszírozom, hogy beszívja a bőröm a hatóanyagokat, de nem szívja be a teljes mennyiséget, hanem már a bemasszírozástól "kukacosan" lepereg. Így, be sem tudom rendesen masszírozni, ezért rajta hagyom az arcomon. Lemosáskor nehezen tudom lemosni. Olyan érzésem van, mintha a hatóanyagok nagy részét lemosnám. Lemosás után, látszik, hogy hatott a termék, de sem látványra, sem érzésre nincs meg az a plusz, mint a régebbi verziónál. A régi verziónál szinte lehetett érezni, hogy mennyi az elég, mikor telítődött a bőröm a krémmel. Elég csak az egyik tasak vagy kell mindkettő. Itt ezt, nem érzem. A felét se tudom felkenni, mert a bőröm alig szívja be.
Ha nappalra arckrémkrént használom érzem, hogy az arcomon van, alapozó alatt lepereg. Tényleg úgy, mintha egy lemosható pakolás lenne, amit "elfelejtettem" lemosni. Igaz, ez lenne a termék alapvető koncepciója, de pont azt szerettem a régi verzióban, hogy univerzális.
Az új illat először tetszett, kellemesnek tartottam, de nagyobb mennyiség használatakor fullasztó a tömény, kamillás púder illat.
Ha a szemoldökömet is sikerül vele bekenem, akkor wax-szerű hatást kelt, amég le nem mosom.
Szerencsére pattanásokat nem okoz. Megveszem, mert valamennyit használ, de már nem vagyok lelkes fogyasztó. Hatása érezhető, de csak közel olyan szép eredményt lehet vele elérni, mint a korábbi verzióval.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology