Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. július 28.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mézes-tejes regeneráló maszk Gelée Royale-val.

A Balea mézes-tejes arcmaszk értékes hatóanyagai intenzíven ápolják, hidratálják és bársonyosan puhává varázsolják a bőrt. A tejpeptidek javítják a bőr rugalmasságát. A méz kényezteti a bőrt és megköti a nedvességet a sejtekben. Az E-vitamin véd a káros környezeti hatások ellen.

Platina890413

2020. április 18.

Nem igazán lett kedvenc, illata nekem nagyon fura,leszedés után kipirosodott a bőröm - pár nap után meg megjelentek a kis pattanások. Szerintem ettől mert nem változtattam a napi rutinomon. Egy tasak kettő alkalomra bőven elég szerintem- nálam erre nem került sor - kukában végezte, mivel így reagált rá a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Tina9997

2019. december 1.

Soha többet! Hólyagosra égette az arcom.. 5 napig kentem aloe veraval mire helyre jött :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

StellaStar95

2019. november 19.

Miután sok Balea maszkról hallottam, hogy nagyon jó, elhatároztam, hogy kipróbálom én is. Erre a mézes tejesre esett a választásom anélkül, hogy előtte olvastam volna véleményeket az oldalon. Nos, tudni kell, hogy az ősz beálltával hihetetlenül dehidratált tud lenni a bőröm. Kibontottam tehát az első kis tasakot és az egész tartalmát rávarázsoltam az arcomra. Nagyon sűrű, majdnem krém állagú maszkról van szó, azt hittem, hogy még nekem is sok lesz, hát nem! Beitta a bőröm az összeset. Langyos vizes kistörülközővel mostam le, de nekem az arcom egyik részén lement simán vízzel is, kisebb réteg ugyan nekem is keletkezett a bőrömön, de nem mondanám, hogy leszedhetetlen volt.. A végeredménytől nem estem hasra, de lehet, hogy ez az én bőröm hibája, aminek semmi nem elég a hideg időszakban :D
Összegezve igen, száraz, dehidratált bőrre ajánlom, ami elvisel több réteg krémet és szérumot is. Normál és zsíros bőrre, ami nem képes beinni végtelen mennyiségű terméket, más maszkot használnék. Ár - érték arányban egy nagyon szuper kis maszkról van szó, ami teszi a dolgát, nem egész 1€ba kerül, ami ezért a minőségért nem pénz. Tőlem 5 pontot kap, télen nálam mindig lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

BSzilvike27

2019. október 10.

Pár maszkon már túl vagyok de szerintem ez a termék kritikán aluli. Persze ez egyèni vèlemény. Feltettem a maszkot, kivártam a szükséges időt majd amikor leszedtem kb. az arcom letépte.Nem lett puha a bőröm,annyira ragacsos hogy elviselhetetlen és még utána is nagyon nehéz eltüntetni a bőrömről. Illata semmi extra. Felesleges pènzkidobás ennél az összes Balea maszk jobb. Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

pingu

2019. szeptember 10.

Nekem tetszett ez a maszk, egyetértek az előttem szólókkal, hogy kicsit zsírosabb mint amire az ember számítana,de az én extra száraz bőrömön nagyon jól működött. A felesleget én is letöröltem, és így nem maradt ragacsos/zsíros érzet utána. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

clevergirl

2019. július 21.

Télen próbáltam ki, de engem zavart, hogy lemosás után egy kis réteg mintha maradt volna az arcomon. Egyszer kipróbáltam, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

HardCandy092

2019. július 15.

Vegyesek az érzéseim. Tény, hogy használat után nagyon-nagyon puha lesz az arcom, DE amíg rajta van, nagyn csípi, lehetetlen letörölni, érzem, hogy utána van egy réteg az arcomon, ami nem jön le. Összességében biztos, hogy nem fogom újra venni, más pakolás is tud így hidratálni, efféle kellemetlenségek nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

macooka

2019. február 10.

Sajnos a maszknak ilyen furi öregszaga van, abszolút nem jön be. 15 perc után kendővel lemosva ragacsos érzetet ad az arcon, de 20 perc után kezd beivódni a bőrbe és kellemesen puha lesz. Egy 200 Ft-os zacskó 4 használatra biztosan elég.
Nem rossz maszk, de más jobb illatú termékek is hozzák ezt a színvonalat, úgyhogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Nicus

2018. december 8.

Eddig egyszer használtam ezt a maszkot és az utasítás ellenére én lemostam a felesleget, mert ami nem szívódott be az gusztustalan, olajos, zsíros darabos volt.
Nem bántam meg, mert utána az arcom pihe-puha, hidratált, és egészséges lett. Biztos újra fogom venni, az ára is több mint baráti. Heti egyszer egy ilyen plusz ápolás a bőrnek nagyon jót tesz🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Molly01

2018. július 28.

Amikor nagyon ki van száradva az arcom, ezt használom. Jól hidratál, feltölti az arcom és sokáig érezhető az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactose, Lactic Acid, Pantolactone, Fructose, Inositol, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Méhpempő, mely a méhek garatmirigyében termelődő fehéres, tejszerű, sárgás színű, savanykás, szúrós illatú anyag, mely elsősorban a méhanya tápláléka, de élete első három napján minden méhlárva ezt a táplálékot kapja. A méhpempő több mint 150, biológiailag aktív összetevőt: fehérjét, zsiradékot, cukrot, vitamint, ásványi anyagot, nyomelemet, enzimeket és még számos egyéb bioaktív anyagot tartalmaz. Összetétele: víz 70%, protid 15%, glucid 12%, lipid 3%.

Sok féle jótékony hatást tulajdonítanak a méhpempőnek, de a bőrre gyakorolt hatásával kapcsolatos állítások (pl. képes megakadályozni a ráncok kialakulását és gyógyítani az aknés bőrt) Paula Begoun szerint még nincsenek tudományos kutatások által alátámasztva, bár némi feszesítő, vízmegkötő tulajdonsággal valószínűleg bír. Az összetevő az arra érzékenyeknél helyileg alkalmazva kontakt dermatitiszt és az irritációt okozhat, viszont ritkán alkalmazzák akozmetikumokban olyan koncentrációban, hogy az gondot okozzon.

Az összetevő kifejezetten instabil, levegőre, hőre és fényre könnyen lebomlik, ezért a méhpempőt tartalmazó kozmetikumokat érdemes hűtőben tárolni és kerülni a tégenyes, áttetsző csomagolást.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.