Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Regina0206, Módosítva: 2021. február 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

3in1 hármas hatás a bőr látható javulásáért -mindez egy termékben. Arctisztító gélként kíméletesen, de alaposan eltávolítja a szennyeződéseket, faggyút és sminket. Arcradírként használva kitágítja a pórusokat és megelőzi a mitesszerek kialakulását. Intenzív arctisztító maszkként szabályozza a faggyútermelést és eltávolítja a pattanásokat. Egyszerre felfrissíti és mattítja a bőrt.

p1nkp4nth3r

2017. július 10.

Garnier rózsaszín micellás víz mellett használom minden 2. nap arcpakolásként és azt kell mondjam nagyon megszerettem. Szépen tisztítja a bőrt és jól mattít. Az állaga sűrű, krémes, nem túl szemcsés, így akár a mindennapi használat is belefér.
Nekem az eddigi Balea arctisztítóim közül ez viszi a pálmát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Nekem az eddigi Balea arctisztítóim közül ez viszi a pálmát :)

zsosa

2017. április 23.

Nem rossz cucc, ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Nem rossz cucc, ár-érték arányban nagyon megéri.

Zsaninyusza

2017. március 24.

Régebben használtam. Elég kiadós, napi használat mellett is jó sokáig volt elég, kicsit meg is untam. Picit szárított, főleg a hidegebb időben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 24.

petra095

2017. február 25.

Nagyon szeretem! Bar az apro szemcsei miatt en inkabb csak dorzsolgetem vele az arcom majd lemosom, nem hagyom rajta 10-15percig de teljesen leviszi a faggyut es a sminket. Mar regota ujra szoktam vasarolni, de tartos, sokaig birja napi hasznalat mellett is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Panthenol