Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   40 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mano1234, Módosítva: 2018. április 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A frissítő matcha tea illatú arctisztító stift vízzel érintkezve lágy habot képez, mely gyengéden távolítja el a sminkmaradványokat, szennyeződéseket és a felesleges faggyút a bőrről. Olívaolaj alapú összetevője visszazsírosító hatású, míg szorbitol és glicerin tartalma megvédi a bőrt a kiszáradástól. Praktikus utazáshoz is, mert nem folyik ki.

Ár: 400 Ft , Eladó: NagyVani
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/posta

Toothfairy

2019. november 24.

Azok közé tartozom, akiket elcsábított a “praktikus utazáshoz” reklámszöveg és a kedvező ár.
Az illata nekem tetszik, de nyilván ez szubjektív. Objektívebb szempont, hogy van benne illatanyag, ami ráadásul elég erős.
A csomagolása utazás szempontjából valóban praktikus, de nem a leghigiénikusabb (de ezt már a vásárláskor is tudtam).
Viszont eszméletlenül szárít, ez a legnagyobb hátránya.
Sminkszivacs mosásához viszont kiváló. Ha ilyen célból árulnák, akkor maximum pontot adnék. És ez egyben egy tipp is azoknak, akiknek esetleg szintén nem működött és nem szeretnék rögtön kidobni. Sajnos arcra nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Viszont eszméletlenül szárít, ez a legnagyobb hátránya.

Elina

2019. október 25.

Vicces ez a stick-to-foam technologia mert lenyegeben egy normal szappan tulajdonsagat adjak el mint valami ujdonsagot😂 de mindegy is attol fuggetlenul jo kis termek, isteni illata van es jol leszedi a sminket. Nekem picit nehezen habzik es enyhen huz utana a borom de ugyis be szoktam kenni utana szoval nem okoz problemat:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

Nemesene

2019. október 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket, főleg az illata miatt. Szerintem a smink eltávolító képessége annyira nem kiemelkedő, viszont nem szárítja a bőrömet. A kiszerelése nagyon praktikus, nem kell attól tartani, hogy kiborul utazás közben. Összeségében szerintem ez egy jó lemosó, de lehetne egy lehelletnyivel hatékonyabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Malachite

2019. október 3.

Kiárusításon vettem, a napokban fog elfogyni. Nagyon praktikus, utazáshoz remek, a stift pedig nem ázik el , nem kezd mállani, mint mondjuk egy szappan. Igazából ez is egy stiftes szappan-féle a trükkös leírás ellenére!. Habot egyáltalán nem produkál, amit picit nehéz volt megszokni,de nem különösebben baj, van valami kényelmes abban, hogy fürdés közben csak végigszaladok vele az arcomon, nyakamon. Szépen tisztít, sminket maradéktalanul leszedi,nem szárít, nem leszek csikorgósan tiszta, de nem is igazán ad úgy semmit. 3 és 4 csillag között vacillálok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

MrHannaBela

2019. szeptember 15.

Nagyon szeretem, 400 ft-ért vettem. Utazáshoz fantasztikus kis termék.Nagyon kellemes illata van,teljes mértékben tiszti.
Nem szárít.Újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Nem szárít.Újra venném.

vocy

2019. július 27.

Nekem nagyon tetszik. Kellemes az illata, kifejezetten könnyű használni, jól tisztít. Bevallom nekem megfelelő, hogy nem habzik túlságosan, mert így kevésbé kenem bele a szemembe (bénaságom határtalan tud lenni). Tetszik, hogy van kupakja, így zuhany alatt nem éri a szétcsöppenő víz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

emiliamiliaeszter

2019. július 21.

Sziasztok!
Lassan egy hete használom minden este ezzel tisztítom az arcom. Édesanyámnál vagyok így kellett valami kicsi ami nem foglal sok helyet. Véletlenül választottam nem figyeltem mit veszek ezért meglepődtem mikor ki bontottam. Nekem tetszik hogy ilyen stick. Nekem nem gond a használata, sőt kényelmes számomra. Éppen csak habzik de nekem ez nem is gond. Én nem smink eltávolítására használom (itt nem sminkelek), lefekvés előtt ezzel tisztítom meg a pofimat. Kicsit csíp 1-2 percre rajta szoktam hagyni pattanások nem szeretik az biztos. Ami nekem rettentően tetszik benne. Én csak azért nem fogom lecsillagozni mert nekem ezt a problémám megoldja. Az illatával semmi gond frissítő és nem kellemetlen, de hát kinek mi.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Sziasztok!

Ad-Namah

2019. június 11.

Utazáshoz, vagy gyors arcmosáshoz jó lesz, mert alapból eléggé szárítja a bőrt. Az illata olyan, mint a többi balea matcha termékeknek. Diszkréten hangzott, nekem tetszik ez a megoldás, kár, hogy kivonták a forgalomból (legalábbis úgy volt leárazva).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Kispitypang

2019. április 18.

Hogy engem a Balea minden hülyeséggel meg tud venni.... :D És ezt most a lehető legpozitívabb értelemben mondtam. Először csak az illata miatt vettem meg (meg persze azért, mert jó lesz majd játszani a zuhany alatt), de abszolút pozitív csalódás volt a termék. Meglepődve tapasztaltam, hogy tényleg használható! Az enyhébb sminket (BB krém + pirosító + púder) simán leszedi, durvább sminket ezért nem ezzel mosok le természetesen.
Ami különösön meglepett, hogy egész jól habzik - persze senki ne gondoljon ipari mennyiségű habra, de egész kellemesen felhabzik - illetve, hogy milyen lassan fogy. Valamiért azt gondoltam, hogy pár használat után már csak a fele lesz meg :)
A lényeg, pozitív csalódás volt, beraktároztam belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 18.

A lényeg, pozitív csalódás volt, beraktároztam belőle.

googles

2019. március 30.

Szerintem jo cucc. Habzik (persze nem borotvahab szinten), jol tisztit, az orrom porusain latom kifejezetten, hogy van hatasa. Jo az illata, nem is tul eros. Teljesen szuper. Nem okozott nalam semmi kellemetlenseget.

Normal es vegyes borre van, ra is van irva, igy az en szaraz borom tapasztalata kulonosen dicseretes, vagyis nalam is jol bizonyitott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 30.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Sorbitol h 1 1