Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsophie88, Módosítva: 2017. március 12.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

A tápláló kézápoló lotion bársonyos, puha bőrérzetet kölcsönöz. A csábító illatkompozícióval egy izgalmas utazást tehet a Golden Gate hídon át a végtelen álmok hazájába.
A hidratáló hatású panthenol regenerálja és simává varázsolja a kézbőrt. A könnyed textúrát egyszerű eloszlatni és gyorsan felszívódik.

Mehecske

2015. augusztus 20.

Ismét egy limitált kiadás a Balea-tól, így megvettem. Barackos illata kellemes és hosszan tart, hidratál, de nem zsírosan, kitartott sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 20.

adele97

2014. január 29.

Olyan puhák tőle a kezeim, mint még soha! Kicsit vizes érzést hagy a bőrön először, de szerencsére gyorsan beszívódik. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 29.

Berniii

2013. október 8.

Igazából a barátom választása volt, csak lekapta a polcról (már szabadulni akart :D). Én mindenféleképpen nyomós kézkrémet akartam választani, mert már unom a tubusosokat, és krémmániás lévén, minden kézmosás után bekenem a kezem (egy alkalmat sem hagyok ki!). Én a boltban még gyorsan megszagoltam az illatát, meg a Balea Dark Glamour kézkrém illatát, és mivel úgy voltam vele, hogy nagyon jó illata van, így engedtem. :D Viszont így 1 napi használat után annyit tudok elmondani, hogy az illata nagyon jó, kb. körülleng az illata és csak hallgatom, hogy hú de jó illatom van, meg állandóan a kezemet szaglássza :D Eddig a hidratáló képességével is meg vagyok elégedve. Az előttem hozzászólok mindegyike arra panaszkodott, hogy túl híg, van benne valami, de engem abszolút nem zavar. Elég egy nagyon kevéske is belőle legalább.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

TN82

2013. szeptember 10.

Én is főleg a csomagolás miatt vettem meg. Az illata kellemesen barackos. Gyorsan beszívódik, az állaga híg, hidegebb, szelesebb időben kevés lesz, most tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

cicaslany91

2013. augusztus 25.

Leginkább a csomagolása miatt vettem meg :) De az illata sem rossz, könnyen beszívódik, viszont túlságosan folyós az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Christi

2013. augusztus 20.

finom illata van, nem az a nagyon mű barack illat. hidratáló hatásával elégedett vagyok. lehet hogy téli időszakra már kevés, de most még tökéletes. mivel limitált valószínű nem veszem meg többet, de csak azért mert mire ez elfogy már nem lehet majd kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.