Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Hajápolók

Hajerősítő balzsam sérült hajra manuka mézzel, cukorrépából kivont természetes betainnal, szilikonok nélkül.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Lia1020

2021. május 11.

Finom illatú, könnyítette a fesulest, hidratalt és fényes volt vele a hajam. A samponnal együtt használtam, tiszta nyárváró vibe

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Candy21

2020. március 26.

Jó termék szép fényes és puha lett a használata után a hajam könnyen kezelhetővé tette az illat sem volt rossz bár kissé mű volt számomra. Az állaga elég folyós ezért gyorsan el is fogyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

dio14

2019. július 27.

Samponjával együtt használom, ahhoz leírtam már a véleményem.
Ez egy nagyon kis könnyed balzsam, kicsit puhít, nagy ápolást ne várjunk tőle. A hajból könnyen kimosható.
Az illatát viszont imádom!😍
Ezért is fáj a szívem értük, hogy nem váltak be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Samponjával együtt használom, ahhoz leírtam már a véleményem.
Az illatát viszont imádom!😍
Ezért is fáj a szívem értük, hogy nem váltak be.

viewxy

2019. március 14.

Mézes negro cukorka illata van 😁 hatásra nem olyan jó mint amit vártam, nekem kevés volt a hidratálás, amit ad. Eddig az összes ilyen Schönheitsgeheimnisse balzsam amit használtam hatásra ugyan azt hozza (nem javít és nem ront a hajam állapotán, kifésülni könnyebb, de hidratálni nem akar), csak az illat más. El lett használva, még lehet, hogy később újra is veszem, de nem ez az igazi nekem, inkább csak egy biztonságos választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

pommegrenade

2018. november 27.

Nagyon jó illata van,néhány napig meg is marad. Hajam szép fényes, könnyen kifésülhető lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Aadrii

2018. szeptember 19.

Finom illata van, és az állaga miatt könnyen eloszlatható a hajon. Nem zsírosítja a hajam, viszont túlságosan nem is ápolja. Igazából ez olyan semmilyen termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

fairynorah

2018. szeptember 7.

Valóban nem túl gazdaságos, nekem a kis minta váll alá érő hajra 2 alkalomra volt elég, túl hígnak találom a formulát, egy mézes-tápláló balzsamtól valahogy sokkal sűrűbbet vártam volna. Az illata kellemes, a hidratálása nálam csak közepes, bár két alkalom után nem túl igazságos egyből leírni, de nem hozta meg a kedvem, hogy újravegyem. Száraz hajra nem ezt ajánlanám (az inecto kókuszos balzsamja sokkal jobban teljesít nálam, hiába, 2 év használat, és kitudja hanyadik flakon után is ahhoz kell visszatérjek :D ) Jóindulat 4-es a rövid próba és a nehéz hajtípusom miatt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

eperturmix

2018. augusztus 31.

Nagyon finom illata van!Biztos fogok még venni,akkor samponjával együtt.Nem zsírosította jobban az egyébként rá hajlamos hajamat,jól kilehetett fésülni,és nagyon szupi puha,selymes lett a tapintása.Kicsit gyorsan elfogyott,de hosszú is a hajam,nem vagyok spórolós se,és az ára sem vészes,hogy emiatt őrizzem.Én ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Betaine, Niacinamide, Propylene Glycol, Honey, Glycerin