Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

A manukafa nektárjából származó, hatóanyagokban rendkívül gazdag manukamézzel gazdagított Balea Schönheitsgeheimnisse sampon bársonyos tapintású, ápolt és erőteljesebb tartású hajszálakat eredményez. Cukorrépából származó természetes betainnal ápolja az igénybevett hajat. Szilikonmentes.

memyselfandi

2019. november 2.

Az én hajamnak is nagyon jó ez a sampon. A vékony szálú, kevés hajamnak egész jó, tömörebb állaga lesz tőle, mintha tényleg erősítené. Később is zsírosodik, mint szokott. Nem annyira szeretem az illatát, de nem érdekel, mert jól teljesít. Ritkán veszek újra sampont, mert mindig keresgélek, de ezt már újra vásároltam és fogom is még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Zafado

2019. október 27.

Nem hozza azt, amit egy sampontól elvárnék, mégpedig: ne szárítson, de legyen szép lebegős a hajam, ne zsírosítson és bírjon ki 3-4 napot mosás nélkül. Ez túlságosan is szárít, és legfeljebb 2 napot bír ki a hajam mosás nélkül. Nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Isabell

2019. október 27.

Szeretek új samponokat kipróbálni, így esett nemrég erre a termékre a választásom. Nekem kifejezetten tetszik az illata, és nagyon szép puha hajat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Lettike77

2019. október 23.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, sajnos feleslegesen. Iszonyatosan szárította a hajamat, hajmosás után kezelhetetlen lett tőle a hajam. Próbálkoztam vele, de egy ideje feladtam. Végül a sminkecseteimet mostam ki vele. Arra viszont nagyon jó volt. Ezért és az illata miatt kap 2*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

vkata96

2019. október 4.

Elhatároztam, hogy átállok a szilikonmentességre, és ezt a sampont találtam a legjobbnak ár-érték arányban. (Előszor Alverde-Alterra vonalon nézelődtem, ezek valóban szilikonmentesek, viszont tele vannak alkohollal, ennek viszont szépek az összetevői) Első használatra megtetszett, jó illata van, jó az állaga, jól habzik. A flakonnal óvatosan kell bánni, mert hirtelen kiömlött belőle egy tenyérnyi. Nem lett olyan puha a hajam, mint a szilikonos termékekkel, de ez természetes, és igazából nem is bánom, mert vékony szálú és kevés hajam van, tehát minél puhább, annál laposabb. Így van egy kis tartása is, de mégse érzem azt, hogy száraz lenne. Remélem, hosszú távon is be fog válni, eddig 5 csillag :)

up: hosszú távon szétszárította a hajam. Több sampont is használok párhuzamosan, mikor ezzel mosom, akkor maréknyi hajam hullik ki mert olyan nehéz kifésülni (balzsammal is). Sajnos kuka lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

persephone

2019. szeptember 8.

Kevésbé zsírosít mint makadámiás testvére. Kellemes, tiszta, puha érzetet kelt. Olcsó és sokáig kitart. A korábbi 2-3 helyett 4-5 napig bírja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

slytherclaw

2019. augusztus 26.

Imádom ezt a sampont, igazi csodaszer! Nehezen találok jó sampont, mert egyszerre várom tőlük azt, hogy kíméljék a hajamat és alaposan tisztítsanak. Ez mindkettőt hozza, sőt, még akkor sem készült ki a fejbőröm, amikor kénytelen voltam minden nap hajat mosni (utazás + kánikula, esetleg egy félvödör homok a hajamban a tengerpartról). Az illata is nagyon finom és remekül felhabzik.
Azt hiszem, február óta használom, már több flakonnal elfogyasztottam és rettegem a pillanatot, amikor a Balea beszünteti a forgalmazását nálunk (ahogy ezt minden kedvenc termékemmel tenni szokták).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

dio14

2019. július 27.

Most járok a felénél, így már kiforrt véleményem van a termékről. Ez is (mint általában minden más sampon) az elején nagyon tetszett, mennyei illata van, szuper tartású, szép puha lett tőle a hajam.
A balzsamjával együtt használom, ahoz majd külön véleményt írok.

Ahogy teltek a hetek, azt vettem észre, hogy egyre jobban szárítja a hajam , egyre kócosabb, és egyre nehezebb kifésülni, és ezért egyre több hullik ki. Hoppá! Beugrott, hogy régen mindig ez volt, mikor ilyen baleás, alverdés és társai natúr samponokkal próbálkoztam. Kész szénakazal lett tőlük a hajam.
Szóval a kezdeti lelkesedésem alábhagyott, és sajnos rá kellett jőjjek, hogy a jövőben mellőznöm kell ezeket a samponokat, és más irányban kell keresgéljek.
Amúgy nem zsírosodott jobban a hajam, mint más samponoktöl, és egy napig szuper tartást adott.
Nem valószínű, hogy újraveszem.:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

A balzsamjával együtt használom, ahoz majd külön véleményt írok.

Nem valószínű, hogy újraveszem.:(

Irudi

2019. július 24.

Az első pár használat után teljesen beleszerettem ebbe a samponba.
Finom az illata, szépen tisztít, jól habzik, balzsam használata mellett nem szárít feltűnően.
Aztán, ahogy az eddig minden samponnál történt, 2-3 hét használat után zsíros lett a hajam, és nagyon viszketett a fejbőröm.
Az SLS-re kezdek gyanakodni, mert minden samponnal így jártam eddig, amit próbáltam.

Ha nem lennék ennyire érzékeny az SLS-re (?), biztosan ez lenne a kedvenc samponom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

Az első pár használat után teljesen beleszerettem ebbe a samponba.

Szmacs

2019. július 6.

1 hét használat után csodásan puha lett a hajam, ami annó inkább szénakazalra emlékeztetett a végein.Imádom. Sőt nem nehezíti el a hajam, nem kell gyakran mosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Honey, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.