Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Kategória:   Samponok

A manukafa nektárjából származó, hatóanyagokban rendkívül gazdag manukamézzel gazdagított Balea Schönheitsgeheimnisse sampon bársonyos tapintású, ápolt és erőteljesebb tartású hajszálakat eredményez. Cukorrépából származó természetes betainnal ápolja az igénybevett hajat. Szilikonmentes.

Sarkanyka01

2021. február 24.

Finom az illata, de számomra nem vált be annyira. Puha lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

Finom az illata, de számomra nem vált be annyira. Puha lett tőle a hajam.

netti1990

2020. november 27.

Nagyon finom manuka méz illata van.Szép,puha,fényes a hajam a használata után.Viszont azt nem vettem észre,hogy erősítené a hajamat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Szmacs

2020. augusztus 1.

1 hét használat után csodásan puha lett a hajam, ami annó inkább szénakazalra emlékeztetett. Sőt nem nehezíti el a hajam, nem kell gyakran mosni. DE!!!
Azonban hosszabb alkalmazás 6 hónap után nagyon kiszárította a hajvégeimet: szénakazal újra hajvágás után is :( Sampon váltás után csodálatos hajvégek lettek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Lushlife

2020. július 18.

Most fogyott el belőle egy flakon, de nem biztos, hogy újra fogom venni. Nekem semmit sem csinált a hajammal, talán gubancosabb lett, ha nem használtam mellé hajbalzsamot. Engem az illata, a csomagolása és az ára fogott meg nagyon. Jól habzik és egész sokáig elég, viszont olyan semmilyen volt, se nem túl rossz, se nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 18.

adra

2020. február 28.

Botrányos ez a sampon, ezzel ha este megmosom másnap reggelre már lelapult, zsíros lesz. Viszketett is a fejbőröm, vakartam napokig, nem tudtam mitől, átváltottam a sima Balea MED-re és rögtön megjavult.. Nem gondoltam, hogy ennyire rossz is lehet egy sampon, de ez kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

memyselfandi

2019. november 2.

Az én hajamnak is nagyon jó ez a sampon. A vékony szálú, kevés hajamnak egész jó, tömörebb állaga lesz tőle, mintha tényleg erősítené. Később is zsírosodik, mint szokott. Nem annyira szeretem az illatát, de nem érdekel, mert jól teljesít. Ritkán veszek újra sampont, mert mindig keresgélek, de ezt már újra vásároltam és fogom is még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 2.

Zafado

2019. október 27.

Nem hozza azt, amit egy sampontól elvárnék, mégpedig: ne szárítson, de legyen szép lebegős a hajam, ne zsírosítson és bírjon ki 3-4 napot mosás nélkül. Ez túlságosan is szárít, és legfeljebb 2 napot bír ki a hajam mosás nélkül. Nem rossz, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Isabell

2019. október 27.

Szeretek új samponokat kipróbálni, így esett nemrég erre a termékre a választásom. Nekem kifejezetten tetszik az illata, és nagyon szép puha hajat varázsol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Lettike77

2019. október 23.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, sajnos feleslegesen. Iszonyatosan szárította a hajamat, hajmosás után kezelhetetlen lett tőle a hajam. Próbálkoztam vele, de egy ideje feladtam. Végül a sminkecseteimet mostam ki vele. Arra viszont nagyon jó volt. Ezért és az illata miatt kap 2*-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

vkata96

2019. október 4.

Elhatároztam, hogy átállok a szilikonmentességre, és ezt a sampont találtam a legjobbnak ár-érték arányban. (Előszor Alverde-Alterra vonalon nézelődtem, ezek valóban szilikonmentesek, viszont tele vannak alkohollal, ennek viszont szépek az összetevői) Első használatra megtetszett, jó illata van, jó az állaga, jól habzik. A flakonnal óvatosan kell bánni, mert hirtelen kiömlött belőle egy tenyérnyi. Nem lett olyan puha a hajam, mint a szilikonos termékekkel, de ez természetes, és igazából nem is bánom, mert vékony szálú és kevés hajam van, tehát minél puhább, annál laposabb. Így van egy kis tartása is, de mégse érzem azt, hogy száraz lenne. Remélem, hosszú távon is be fog válni, eddig 5 csillag :)

up: hosszú távon szétszárította a hajam. Több sampont is használok párhuzamosan, mikor ezzel mosom, akkor maréknyi hajam hullik ki mert olyan nehéz kifésülni (balzsammal is). Sajnos kuka lesz a sorsa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Niacinamide, Propylene Glycol, Honey, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride, Sodium Lactate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az oliva olajfa levelének a kivonata. A Dermaxime oldala szerint az olivalevél kivonatnak fertőtlenítő és szövetösszehúzó hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást is, így hasznos összetevő lehet a pattanások után visszamaradó hegek gyógyítására.