Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Tusfürdők

Értékes hatóanyagokat tartalmazó formulája segít megőrizni a bőr természetes egyensúlyát. Könnyed, lágy illattal, rózsa kivonattal.

Bumblebee

2021. október 8.

Én ezt a tusfürdőt rendszeresen újra veszem. Nem bántja a bőröm, pedig nagyon érzékeny mindenre, talán egy icipicit szárít.
Igaz, nem rózsa illatú, inkább valamilyen virág keverék, de nekem ez pont így jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 8.

Knori

2020. augusztus 7.

Abban egyetértek a többi kommentelővel, hogy nincs kifejezetten rózsaillata, de attól még szerintem nagyon kellemes, enyhe illata van (kifejezetten utálom az erős illatú tusfürdőket), a használata mellett egyáltalán nem szárad ki a bőröm, nincs szükségem külön testápolóra. Ez az egyetlen tusfürdő, amit rendszeresen újraveszek, néha azért elcsábulok, de mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

mlrgreta

2020. július 7.

Nagyobb bummra számítottam. Az illata nem sokáig érződik, habzani szépen habzik. Számomra nem újravevős de elfog fogyni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Ren7

2020. február 29.

Én szeretem, de egyébként semmi extra. Krémes állagú, kellemes a használata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Én szeretem, de egyébként semmi extra. Krémes állagú, kellemes a használata.

mSzandika

2019. október 14.

Egyetértek nincs rózsaillata, csak valami megmagyarázhatatlan édes illata, az állaga sem tetszik, max a flakonja, de nem azért vettem. A Love beauty and planet rózsás tusfürdője igazán magasra tette a mércét. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

cattitude

2019. október 2.

semmi rózsaillata nincs, de legalább gyorsan fogy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

semmi rózsaillata nincs, de legalább gyorsan fogy

Antioxidánsok: Tocopherol