Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 16.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, vitalizáló sampon citrom és menta kivonattal, normál hajra.

"Ismeri Ön Provance szépségtitkait friss és vitalizált hajra? A citrommentát tartalmazó egyedülálló receptúra vitalizálja a hajat, a frissesség érzését kölcsönzi neki. A haj bársonyos tapintású és ragyogó lesz."

googles

2019. augusztus 24.

Mikozben nem szokott gondom lenni samponokkal, normalnak mondhato a hajam/fejborom, ez a sampon hosszu idon keresztul alattomban kiegyenesitette a hajam, zsirossa tette es lelapult tole nagyon hamar.

Kiprobaltam masikat es hirtelen meglett az a jo tartasu hajam, amire emlekeztem. Van volumene, tartasa, nem zsiros es nem lapul le alaktalanul.

Ez a sampon nekem egy nagy nulla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ez a sampon nekem egy nagy nulla.

alinn

2019. június 4.

Az az igazság, hogy kb fél éve megvettem, tetszett az illata el is használtam váltogatva egy másik samponnal, amit szintén akkor próbáltam. Alapvetően nem volt bajom vele, de mire újra vettem volna egyszerűen eltűnt a DM-ekből, pedig nem csak egy helyen kerestem (a többi illatot megtaláltam ebből a típusból). Így messze menő következtetéseim egyelőre nincsenek, de csak nem volt olyan rossz ha újra venném :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

pilleriin

2019. április 28.

Nagyon gagyi darab, sokkal sűrűbben kell hajat mosnom, mióta ezt használom. Azért 2 csillag, mert nem viszket tőle a fejbőröm legalább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

crazy724

2019. március 6.

Az illatát nagyon kedvelem, tiszta, friss, kellemes, nyarat idéző illat. Könnyen felhabosítható, szépen tisztít, nálam viszketést okozott, és iszonyat módon zsírosít, nagyjából egy nap után vállalhatatlan a hajam. Nem vártam túl sokat, a kiárusított termékek között találtam rá, nem venném újra, egyedüli előnye az illata, engem teljesen levesz a lábamról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

nayao

2018. szeptember 21.

Életem egyik legrosszabb sampon vétele. Már másnap úgy néz ki tőle a hajam, mintha zsíros lenne, ezenfelül lelapult, és nehezen kifésülhető is lesz a sampontól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Alexandra186

2018. augusztus 5.

Elég jó kis sampon, nem zsírosít, friss érzést kelt mosás után tiszta fejbőr az eredmény, nem úgy mint a Balea gránátalmás samponnál. A legjobb Balea sampon amit eddig próbáltam, annyi a hátránya, hogy valamiért a Balea samponoktól nem szárad meg a fejem tövében középen és a tarkónál a hajam, nyáron a 40 fokban egy éjszaka nem elég rá, hogy megszáradjon, eddig ez az első sampon ahol ilyet tapasztalok, a nővérem is kipróbálta, és ugyanezt tapasztalta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

ALettah

2018. július 31.

Szilikonmentes samponhoz képest elég jó, nem bogozódott nagyon össze a hajam tőle. Nem habzik valami jól. Az illata jellegtelen citromos, alig érződik.
Összességben egy teljesen közepes darab, nem kiemelkedően jó, nem extém rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

Összességben egy teljesen közepes darab, nem kiemelkedően jó, nem extém rossz.

Palomita

2018. június 17.

Meglepően jó termék! Megakadt rajta a szemem, és amikor megláttam, milyen olcsó és még szilikonmentes is (már évek óta csak szilikonmentes samponokat használok), jött velem haza. Az illata tiszta, frissítő és kellemes, nem hivalkodó. Nagyon jól tisztít, nem gubancol, puha és fényes lesz tőle a hajam, és a lágyság ellenére sem kezd másnap vagy 2 nap múlva zsírosodni, szárazsampon nélkül átvészelem vele a két hajmosás közti napokat :) Egyáltalán nem irritálja a fejbőrt. A flakonból tényleg nehézkes kinyomni, de a tubus úgy van kialakítva, hogy fejtetőre állítható, és probléma megoldva. Szerintem biztosan újraveszem, ennyi pénzért ilyen minőséget ritkán kapni. Tökéletes nyári sampon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

NikolettaV

2017. december 26.

Nem vált be...Esti hajmosás után másnap reggel már kezd zsírosodni tőle a hajam...Többször is próbálkoztam vele, hátha mégis megszeretem, de nem így lett, kuka a sorsa. Ja és szó szerint küszködni kell, hogy jöjjön a flakonból, szinte izom kell hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

szgreta

2017. november 26.

Megláttam a boltban és rögtön megtetszett,szóval be is szereztem egyet.Nagyon bevált ez a sampon!Jó az illata és szépen tisztít,utána napokig szép a hajam.A fejbőröm sem irritálja,nem viszket tőle.Egyetlen negatívum,hogy nehéz kinyomni a flakonból,főleg így a vége felé járva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Hidratálók: Betaine, Propylene Glycol, Niacinamide, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Barnás sárga.