Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Hidratáló krémek

Hidratálja, táplálja az igénybevett bőrt és fenntartja egyensúlyát. Ezenkívül csökkenti a szárazság okozta ráncokat.

• A Purisoft® védelmet nyújt a negatív környezeti hatások és a szabadgyökök ellen.
  • A Defensil® támogatja a bőr ellenálló képességét, és segít stabilizálni a természetes védőrétegét.
  • Az SPF20 védelmet nyújt az UVA sugarak ellen, megelőzve a bőr korai öregedését.

Horvathangelika1

2019. augusztus 21.

Igazából rá kellett jönnöm a használatára. Amíg nem dolgoztam bele teljesen az arcomba , addig leizzadtam, fénylettem. Nagyobb mennyiséget is lehet hasznalni a száraz borueknek , mert beszivodik. Nem égtem le mellette, de ha elfogy nem veszem újra az illata miatt, ha véletlen belemegy a számba förtelmes az íze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Qwerty

2019. június 14.

Szabadtéri programhoz kerestem sürgősen valamit, ami nem strandra való vízálló naptej, és nem fogok aláizzadni már az első percben. A dm kínálata meglehetősen gyenge könnyebb textúrájú fényvédőt tartalmazó krémekből, hosszas nézelődés után ezt választottam, meg a Q10 nappali krémjükből egy 5 ml-es kiszerelést, de ahhoz nem fűztem nagy reményeket.
Nem szoktam meg, hogy nyáron kenegetem magam, egyrészt mert bármit leizzadok, másrészt van egy olyan gyanúm, hogy az a napi egy óra amikor közvetlen napsütés érhet, kevesebbet árt, mint ami alapból ezekben a krémekben van, nem beszélve a kémiai fényvédőkről.
Ez a krém nem rossz cucc, csak nem 35 fokban, meg ha az ember szeret úgy ragyogni, mintha frissen kenték volna selyemfényű lakkal. Filmszerű réteget képez a bőrön, izzadtam is "alatta" rendesen, de becsületére legyen mondva, jól tartotta magát. Hidratáló hatását nem vettem észre, de le se égtem.
Sűrűn nem lesz használatban, az biztos, mert nem kellemes viselet, majdcsak elfogy egyszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

Babsszi

2019. március 7.

Fényvédő krémet kerestem az idei első napsugarakhoz viszont nem nagyon vannak a drogériák eleresztve vele. Ez úgy ár-érték arányban szimpatikus volt, ráadásul szinte az legmagasabb spf faktorral ellátott termék a dm-ekben :D Na mindegy ez nem az ő hibája. Maga a termék nem rossz, egy borsónyit szoktam felvinni, azt szépen el lehet oszlatni egységesen, én kukacodást nem tapasztaltam. Pár percig várni kell míg beszívódik, utána simán mehet rá a smink, nekem szépen fed rajta az alapozó és nem is zsírosodik tőle jobban a bőröm. Összességében nem rossz, de nem is valami nagy cucc. Erre az időre szerintem még tökéletes, a későbbiekben viszont biztos leváltom valami erősebbre. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

dustyrose

2019. március 1.

Megörültem neki hogy a balea is forgalmaz fényvédős krémeket, ilyen áron gondoltam miért ne adjak ne egy esélyt. Körülbelül egy fél borsószemnyi krémet használok, és várok egy kicsit mielőtt rásminkelek, így nem darabosodik. A bőröm egy kicsit rosszabb állapotba került mostanában , de nem tudom biztosra mondani hogy ez a termék a probléma okozója - tovább fogom tesztelgetni és majd updatelek, szerintem alapvetően nem rossz termék, az áráért főleg nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 1.

ysolo

2018. október 14.

Totalisan selejt. Tobb baleas arckremet probaltam mar es altalaban elegedett voltam veluk. Nincsenek nagy elvarasaim: legyen benne fenyvedo, hidrataljon es tudjak ra sminkelni. Es ami a legfontosabb: ne okozzon problemat. Na, ez a krem minden ponton megbukott. Sminkelni nem lehet ra, mert hernyokent lepondorodik. Ok, lemostam. Probalkoztam tovabb, hatha sima hidratalokent bevalik. Egyetlen hasznalat utan millio, apro feher teteju pattanas jelent meg a homlokomon nap vegere (amugy alapbol nem vagyok pattanasos, nincsenek borproblemaim). Mivel kidobni nem akartam, gondoltam elhasznalom kezkremnek. DE ITT IS MEGBUKOTT. Igazabol ezen a ponton ertettem meg, hogy miert ilyen mocskosul pocsek: a kezemen nagyon ereztem, hogy nem szivodik be, ahogy a leirasban is szerepel, vedoreteget kepez a boron. Fullaszto, zsiros erzet, fel ora mulva sem szivodott be, ugyhogy kezet mostam. Borre soha tobbet nem kenem... meg lehet kiprobalom a nyikorgo bicikli pedalomon. Ha lehetne, 0 pontot adnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

javi

2018. augusztus 17.

Olyan arckrémet kerestem, ami nem olyan drága, hogy megbánjam ha nem jön be. Főként a fényvédő miatt is választottam. Sűrűbb krém, nem mattul le teljesen, sajnos ebben a melegben az alapozóm túlságosan átfénylik miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Alpha Glucan Oligosaccharide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Természetes cukokból nyert bőrvédő összetevő, melyet bőrpuhító hatása és nagyon jó vízmegkötő tulajdonsága miatt használják kozmetikumokban. A gyártó szerint az összetevő segít fenntartani a bőr természetes mikroflóráját.

Egy, a kígyósziszek nemzetségébe tartozó növény magjából kivont olaj. A CosIng szerint bőrkondícionálóként és oldószerkészt használatos a kozmetikai szerekben. A növény a világ számos pontján megtalálható, nagyobb mennyiségben fogyasztva mérgező, de kozmetikai összetevőként kimagasló: Paula Begoun szerint magas alfa-liponsav, gamma-liponsav és sztearinsav tartalmának köszönhetően kiváló bőrtápláló.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.