Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. március 4.

Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan 15% hidratálókrémmel és sheavaj-rózsa illattal. Megőrzi a bőr természetes nedvesség egyensúlyát.

patvir

2020. július 1.

A járvány idején futottam bele, mert a DM-ben nem lehetett másféle szappant kapni, így hát megvettem ezt.. Minden hiányzott, kivéve ezt. Már értem miért. Valóban nem habzik - bár krémszappan, erre lehetett volna számítani. A bőrt valóban nem szárítja, de mi nem szerettük, egy folyékony szappantól mást vár az ember. Bár ez valószínűleg nem a termék hibája, újra nem vesszük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Makk Zsuzsó

2020. március 26.

Egyáltalán nem habzik, olyan, mintha egy híg krémmel mosnék kezet. Az illata erős, rózsás, nekem nem kellemetlen. Mivel kifejezetten az a lényege, hogy ne szárítson és visszazsírozza a bőrt, a járvány ideje alatt nem fogom használni, mert ott pont az a cél, hogy a kórokozó lipidburkát a hagyományos szappan szépen feloldja és így fertőtlenít. Ez a termék pedig nekem nem tűnik a legalkalmasabbnak a jelen helyzetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate