Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 30.

Kategória:   Hajápolók

Ősz, szőkített és platinaszőke hajra alkalmas balzsam, speciális pigmentekkel, búzavirág kivonattal és phytokeratinnal. Nem tartalmaz szilikont.

Vegán termék.

anetta.filip

2019. szeptember 8.

Első használat utáni véleményem, hogy kékes színe kevéssé hamvasít, mint azt eredetileg szerettem volna, hajam éppenséggel jó minőségű maradt tőle, de nem keltett bennem eddig maradandó, mély, pozitív benyomást, úgyhogy kísérletezni fogok még mással is. Legalább nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Luiselotte

2019. augusztus 30.

Azt gondoltam , hogy ez a tasakos pakolás tubusos verziója és csak most esik le, hogy két külön termékről van szó. Sebaj , megvettem ezt is , azt is :)
Nekem bevált ,szépen szedi ki a vöröset hajamból ami a töveknél picit megjelenik minden festéskor. Így 2 használat utàn szép hamvas hideg szőke árnyalatot kaptam, a Schauma lila samponjával és Lee Stafford hair growt samponnal együtt használom.
Az illata tetszik , finom puha lesz tőle a saját és a póthajam is , az ára is teljesen rendben van a flakon mérete pedig utazáshoz is ideális.Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

catyst

2019. augusztus 6.

Hát azt kell mondjam ez egy CSODA!:) Sok drága hajpakolást lever szerintem. Én úgy csinálom hogy jól beledörzsölöm az ombre hatású szőke hajhosszba, és rajta hagyom 20-30 percig. Az eredmény számomra káprázatos, puha, szép színű szőke haj! Ha lehetne 10*-ot adnék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Aggy444

2019. május 22.

Nem hamvasít erősen, de nekem alapból hideg fényű a hajam, így annyira nincs is rá szükség, inkább csak a szőkítő spray sárgás árnyalata ellen használom. Nekem így pöpec és issssszonyatosan kellemes tapintású, puha tőle a hajam. Ha valaki brutál módon hamvasítani akar, nem ez lesz a terméke, az én igényeimet 100%-ban kielégíti. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Klaudia1994

2019. április 8.

Vártam volna tőle egy kis hamvasító hatást, végül is kicsi tényleg van neki, viszont önmagában ez kevés. Most úgy vagyok vele, hogy elhasználom, mert balzsamként megteszi, amit meg kell tennie, de újra venni valószínűleg nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Candy21

2019. március 12.

Sajnos a rezes színt nem szedte ki a hajamból, viszont mint balzsam jól működik jól felpuhítja és selymessé teszi a hajamat. Az illata nekem egyáltalán nem tetszik. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Jeanette88

2018. október 17.

Sampon mellett használom, magában valószínű kevés lenne. a kettővel együtt értem el a jelenlegi színt. Az illata jó,hozza amit egy balzsamnak kell, puha, könnyen kifésülhető haj. És végre imádom hogy nem sárgás a hajam vége. :) Nálam újravevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

Kinleyni

2018. október 15.

Hamvasításra kevés, arra vannak erre jobb termékek, de szerintem egy megfelelő sampon mellé tökéletes.
Nagyon puha lesz tőle a hajam, olyannyira, hogy több használat után szinte már kezelhetetlen. Drágább társai tanulhatnának tőle.
Én nagyon megszerettem, és imádom, hogy szilikonmentes. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Én nagyon megszerettem, és imádom, hogy szilikonmentes. Újravevős.

Akara

2018. január 16.

A hamvasító hatásától nem vagyok elájulva. Különleges fényt ad a hajnak, ez tény, de nem olyat, amilyet vártam. Balzsamként tényleg nem rossz, nagyon puha lett tőle a hajam. Az illata is fincsi, bár nem tartozik a kedvenceim közé.
Én úgy csináltam, hogy megmostam a hajam, jól megtöröltem, és rengeteget felkentem belőle. Befóliáztam, hogy ne kenjek vele össze semmit, és rajta hagytam fél órán át. Míg felkentem, a tenyerem és a körmeimet kicsit megfogta. :D
Jó lenne valami, ami jobban hamvasít, de amíg nem találok olyat, addig ez is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

bettuszkaaa

2017. december 26.

Alapvetően jó az illata, ad egy puhaságot, de mint hámvasító nekem egyáltalán nem használt a szőkített hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Színezék. Lila színű.