Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Kézkrémek

A Balea Silk & Soft kézkrém csodálatos méz és tej illatával ejt ámulatba. Kényezteti a kezeket és körmöket a magas minőségű marula, mandula és sárgabarackmag olajával, melyek tökéletesen hatnak az igénybevett bőr állapotára. Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

wildrose

2020. március 23.

Elfogadható, de nem kiemelkedő illatú, közepesen testes állagú kézkrém, nem túl gyorsan szívódik fel, és hagy egy kis zsíros réteget, ellenben elég jól táplálja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 23.

sargibari

2019. december 17.

Semmi extra, nekem ő az irodai kézkrémem most. :D Kicsit mű szaga van, de viszonylag gyorsan beszívódik és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Virdzs

2019. december 3.

Leírás alapján jónak tűnt, de sajnos bejött az olcsó húsnak híg a leve mondás...
A bőrömre egész jó hatása van, tűrhető kis kézkrém, de annyira nem jó, hogy többször is megvegyem.
Nem is ez a gond, hanem a szaga... Ilyen büdös krémmel még életemben nem találkoztam, rettenetes szaga van tényleg. Nem is igazán tudom mihez hasonlítani. Öregasszony szag + lábszag keveréke.
Nem is értem, a gyártó ezt hogy gondolta, hogy sikerült ezt összehozni.
Nem szeretek semmit kidobni, de ez lehet hogy erre a sorsra jut. A családomban is mindenki kérdezte, mi ez a büdös? Szóval nekik sem fog kelleni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Nem is értem, a gyártó ezt hogy gondolta, hogy sikerült ezt összehozni.

missmomsen

2019. október 21.

Nem jó.Nem szívja be rendesen a bőröm a krémet, emellett még büdös is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Nem jó.Nem szívja be rendesen a bőröm a krémet, emellett még büdös is.

djsvetajana

2019. október 6.

nem a legerősebb hidratáló krém, amit valaha használtam, de nem is rossz őszre. nagyon hidegben valószínűleg már kevés lesz. nekem gyorsan beszívja a kezem és engem a marcipánra emlékeztet az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Jelizz

2019. március 7.

Nekem olyan barackmag illata van :D Olcso es nagyon csajos a kivitel, nem hidratal tul jol de ha sietni kell valahova akkor ilyen ''taska bedobos,, kezkremnek jo lessz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

ViktoriaVrd

2019. január 22.

Irodába kerestem olyan kezkremet, ami gyorsan beszivodik. Lényegében ennek a kritériumnak többé kevésbé megfelel. Nem számítottam tőle hatalmas hidratalasra, arra jó, hogy napkozben ne száradjon tovább az amúgy ekcémás, hidegtől vörösre száradt kezem. Kicsit csúszós, gondolom az olajok miatt, de tényleg hamar elillan, egy vékony réteg marad a kezeimen utána, de nem zavaró. Az illata elsőre tetszett (igazából emiatt vettem meg, a leírásban nagyon tetszettamez és tej kombináció, a boltban nem nyitottam ki), de mára már túl gejl az én orromnak. Elhasznalom, de biztosan nem veszem újra. Az ára viszont szerintem megfelelő, ugyanúgy, ahogy a legtöbb Balea termeknek.
Osszessegeben 3.5-re értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Osszessegeben 3.5-re értékelem.

Candy21

2018. december 11.

Nagyon fincsi az illata nekem a karácsony jut róla eszembe picit olyan, mint a mézes kalács. Elég jó a hidratáló hatása is hamar beszívódik nem hagy maga után ragacsos érzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Caprylyl Glycol