Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2016. február 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A gyümölcssavak eltávolítják a bőr felszínéről a régi, elhalt hámsejteket és ezzel elősegítik a bőr megújulását, illetve a kitágult pórusok összehúzódását, amelyek ezáltal kevésbé lesznek láthatóak.

Zöldii

2015. május 24.

Valóban összehúzza a pórusokat,egyenletessé teszi a bőrfelszínt. Sajnos nehezen szívódik be,csillog utána az arcbőröm,de ha lepúderezem akkor nem fénylik át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

plinka

2013. július 22.

Se nem árt, se nem használ + ragacsos. Egy krémtől senki ne várja, hogy megváltozik a pórusmérete, az ugye adott. Krém alá elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 22.

Odil

2013. július 1.

Ezt nemrég találtam a polcomon, valószínűleg még régen vettem, nem tudom, hogy miért. Mókából felkentem, és megért volna egy fotót a fejem a nagyítós tükörben, amikor megláttam, milyen is az összehúzott pórus. Váratlanul nézett ki. A tág is váratlanul néz ki, de az összehúzott különösen baromira.
(Bár megfogant valahol a tudatom sarkában az aljas gondolatkezdemény, hogy talán nagyítós tükör lesz a főfurcsa, mindig abban történnek ezek a dolgok. De tényleg működik, végignéztem, ahogy összezárja (igen, mintha a fű növését néztem volna, ilyen pillanatok is hiányoznának az életemből, ha nem lennének). Nekem ez egy naaaagy csoda volt, így csodaszernek titulálom - logikusan -, aztán nem tudom, hogy mit kellett volna várnom, amihez viszonyíthatnék. Azt mondanám: Öt csillag, mert elszórakoztatott. c:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

ruzicska.sara

2013. július 1.

kellemes az illata, de h finomít-e azt nem tudom, én sem érzem azt a bizonyos lényeges változást.
viszont a beszívódását illetően nem vagyok elégedett és éppen ezért nappali krémként biztos nem használnám maximum este - amolyan szérumos érzetet hagy a bőrön, konkrétan nem zsíros de a kellemes érzettől is messze van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

erika0402

2013. május 21.

Egyáltalán nem zsírosít, hamar beszívódik, de nem valami csodaszer :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Egyáltalán nem zsírosít, hamar beszívódik, de nem valami csodaszer :/

darkbeforestorm

2013. április 9.

azt hittem hogy illatban a termékcsalád lemosójához hasonlít, mivel arra is sokan írták hogy wc-illatosítóra hasonlít. de mivel nekem tetszett az a gyümölcsös illat, gondoltam ezzel se lesz akkor gond. de hát ennek valami borzasztó szaga van :D engem rovarirtóra emlékeztet. azt hittem megromlott, bár elvileg 2015-ig jó. ezt leszámítva semmi bajom nincs vele, 3-4 használat után persze még semmi eredménye, bár felkenés után azonnal látszik hogy összébhúzza a pórusokat, de egyelőre nem tartós a hatás. szerencsére nem is okozott nálam egyéb problémát (mint sok krém), úgyhogy egyelőre meg vagyok elégedve (csak a szaga ne lenne olyan elviselhetetlen, még jó hogy nem tart sokáig :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Durcimokus

2013. április 4.

én az orromra szoktam kenni, de nem valami rendszerességgel, valószínűleg ez az oka, hogy a pórusfinomítást nem vettem még észre, de használat után gyorsan beszívódik és nem lesz zsíros az orrom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Durcimokus

2013. április 4.

fairynorah

2013. március 27.

Nekem normál,mondhatni probléma mentes bőröm van,de a pórusaim méretével nem voltam megelégedve, így gondoltam egy próbát megér, főleg,hogy 400ft-ra le volt árazva (alap áron azt hiszem 650). Két napja esténként bekenem az orrom körüli területet- és igeeen nekem használ. Ennél többre nem is vágyom ^^

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

fairynorah

2013. március 27.