Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatékony megoldás a mitesszerek ellen, orron történő alkalmazásra. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású. Rendszeres használatával a bőrfelszín egyenletesebb lesz, és kevesebb mitesszer fog kialakulni. A szebb és tisztább bőrért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Magus25

2024. április 2.

Ez semmire nem jó. Ráadásul aliga kart rátapadni az orromra, be kellett vizezni, hogy ott maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 2.

Blackxentric

2024. március 2.

Borzasztó ez a termék. Irtó büdös és semmit nem csinál. Többet nem tudok mondani és nem is szeretnék 😃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 2.

Ktinka

2022. szeptember 21.

Konkrétan egy forintot nem ér.. Többször próbálkoztam vele és soha nem szedett ki semmit (3db 800Ft), ellenben a Clearskin szinte mindent (5db 600-700Ft).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

sigma

2021. november 20.

Egyszer bedoltem neki, persze nem igazan mukodott. Az mondjuk igazan meglepett hogy valamennyit azert kiszedett az orromrol (igaz nagyon minimalisat), de ez iszonyat kimeletlen modszer, soha tobbet nem alkalmaznam. Azt hittem leszakad az orrom. Sajnalom hogy lepontozom, nem is ertem hogy jutott eszembe az erzekeny boromre hasznalni. Azert kapja a 2 csillagot mert valakinek talan bevalhat, de nem vagyok hive az ilyen arcbor elleni merenyletnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Luiselotte

2021. augusztus 19.

Orrtapasz tesztelésben vagyok a kollégámtól kaptam 3 félét is, ezt próbáltam másodiknak.
Azon kívül, hogy egy kicsit büdös és nagyon ragad, nem igazán csinált semmit, a ClearSkin szinte mindent kiszedett ez kb csak 5%- ot.
Nem tudok neki egynél több csillagot adni, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

Nem tudok neki egynél több csillagot adni, sajnálom.

liluci99

2021. április 28.

Én sok orrtapaszt kipróbáltam már, de ez jött be a legjobban. Minden alkallomal benne van az arcápolási rutinomban. Igaz nem szedi ki az összes miteszert, de a nagy részét igen, és jól tisztítja a pólusaimat is. Az illeszkedése nagyon jó, annyi hogy az illata nekem nagyon nem jön be nagyon vegyiszer szaga van. Ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Lylien

2021. március 25.

Néhány mitesszert eltüntetett, de nem csodaszer, pedig ígéretes a kialakítása, nem 100%-osan, de egész jól felhelyezhető és
nedves orron tényleg hatékonyabb.

Egy jobb arcradírral viszont többre megyek.
Ha nincs más, egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 25.

nedves orron tényleg hatékonyabb.

Egy jobb arcradírral viszont többre megyek.
Ha nincs más, egynek elmegy.

Nessa

2021. január 27.

Direkt olyan csodatapaszt szerettem volna, ami kitisztítja a pórusaimat és ez olyan. Persze nem 100%-os, de a 85-90%-ban nagyon jól működik, amivel meg vagyok elégedve. Annyira nem volt vészes a leszedése, mint amilyenre számítottam. Arctisztítás (tonik, arcradír, arcpakolás) után használtam, kicsit vízes orron. A második alkalommal viszont az orromnak napokig zsíros érzete volt és az esti mosakodásnál csípte a teafaolaj a pórusaimat. Valószínüleg csak annyi volt a baj, hogy nem szabad ennyire gyakran használom (két hét telt el a két alkalom között).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

LUNACICA

2021. január 4.

Pár miteszert kitisztított,de a leszedése elég kellemetlen,és nekem hámlott másnap tőle az orrom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 4.

Shopie

2019. február 28.

A fekete helyett ezt vettük, mert nem volt valamiért az üzletben. Egy darab mitesszert nem szedett ki :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Ausztrál teafa cserje leveléből kivont olaj. A teafa olajnak fertőtlenítő, baktérium ellenes tulajdonsága van, mely hatásos lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen. Ezen tulajdonságának köszönhetően a teafa olaj természetes alternatívája lehet a benzoyl peroxidnak (BP). Egy 119 beteg részvételével készült tanulmány 5% BP és 5% teafa olaj pattanások elleni hatékonyságát vizsgálva arra a megállapításra jutott, hogy mindkettő hatásos a pattanások kezelésében, de azért a BP számottevően hatásosabb, viszont a BP esetén a szárító, irritáló hatás is jelentősebb. A pattanások hatékony kezelésére 5-10% teafaolajat tartalmazó készítmény ajánlott. A legtöbb illatos növényi olajhoz hasonlóan a teafaolaj is tartalmaz illékony összetevőket (például linaloolt, limonént és eukaliptolt), amelyek szenzibilizáló hatásúak lehetnek, különösen, ha 100%-os tisztaságú teafaolajat alkalmazunk.