Balea

Ár:   750 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatékony megoldás a mitesszerek ellen, orron történő alkalmazásra. Antibakteriális és bőrnyugtató hatású. Rendszeres használatával a bőrfelszín egyenletesebb lesz, és kevesebb mitesszer fog kialakulni. A szebb és tisztább bőrért.

Shopie

2019. február 28.

A fekete helyett ezt vettük, mert nem volt valamiért az üzletben. Egy darab mitesszert nem szedett ki :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

bodrogibianka

2018. július 3.

Egyszer vettem ilyet kipróbálás képpen, könnyű volt feltenni, de a levétel sokkal nehezebb és fájdalmasabb volt. Égett a bőröm és ki is pirosodott utána. Nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Petrappp

2018. június 16.

Szerintem nagyon jó kis termék, nem jutottam el kozmetikushoz, így kellett valami helyette. Én is zuhanyzás után tettem föl, és elég sok mitesszert kitisztított. Sajnos tényleg fáj leszedni, de gondolom egy ilyen tapasz csak így tud működni. Én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

sziabarbi

2018. május 15.

Szerintem nagyon jó! Nekem működött. Bár nem az összeset szedte ki, de a nagyját igen, ami már több, mint amit az eddig próbált tapaszok nyújtottak. Kicsit sokallom az árát.
Tipp: először vízzel mosd meg az arcod, majd annyira meleggel, amit még el tudsz viselni. Szódabikarbónából csinálj masszát (vigyázz, nagyon pici víz elég), és 10-15mp-ig dörzsöld be vele az orrod, vagy azt a részt amit tisztítani kívánsz. Ne túl erősen, mert a szódabikarbóna agresszív cucc. Ez után mosd le, és utána mehet rá a tapasz. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

coffeegirl

2018. február 22.

Sajnos nem sokat ér.. valamennyit kiszed oké, de sajnos nem mindet, és utána mindig olyan vörös az orrom, mint egy bohócnak.. 3 darabért elég soknak tartom az árát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

dkapli

2017. november 28.

Nekem kb hatástalan volt, sőt, olyan is volt, amikor sérült tőle a bőröm. Nem szívesen használom, pedig szükségem lenne egy jó miteszer eltávolító termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

Nekem kicsit ég tőle az arcom,és sajnos nem mindig teszi meg amire való,de a legtöbbször megteszi. Az árát teljesen megéri

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Brigike1994

2017. július 16.

Puhává varázsolja az orromat :D de nem szed ki minden miteszert :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Puhává varázsolja az orromat :D de nem szed ki minden miteszert :D

Klau005

2017. június 29.

Első ilyen miteszer elleni orrtapaszom. Zuhanyzás után (a gőz hatására kitágulnak a pórusok), nedves orra vittem fel. 15 percig hagytam rajta. Nem volt fájdalommentes a lehúzása de megérte. Látszott hogy szedett ki dolgokat. Az orrom ezután sima felületű volt, ami még soha nem volt ezelőtt. Viszont pár perc múlva viszketett az orrom tőle, de utána nem volt vele probléma. Remélem, hogy hosszú távon látok majd eredményt, mert nyilván nem egy használat után fog tőle minden miteszer eltűnni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Gabriella888

2017. június 18.

Ez az első orrtapaszom, így viszonyítási alapom nincs. Nekem szépen megszáradt 10-15 perc után, nem volt teljesen fájdalommentes az eltávolítása, de nem zavart. A tapaszon jól látszottak a mitesszerek, ami mindenképp eredményes, viszont az orromon nem látom, hogy javult volna a helyzet.
Ettől függetlenül el fogom használni, és az sincs kizárva, hogy veszek még, hiszen nagyon jól látható volt a tapaszon az eredmény, ami nagyon is biztató, mivel egy csomót kiszedett. Reménykedem benne, hogy még pár alkalom és látható lesz eredménye :)
Addig is 4 csillag, de még 5 is lehet belőle, ha a jövőben jól teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 18.

Addig is 4 csillag, de még 5 is lehet belőle, ha a jövőben jól teljesít.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.