Balea

Ár:   600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2016. augusztus 22.

Kiszerelés:   4,5 g
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Pattanásokra, mitesszerekre, antibakteriális hatású. Elfedi a piros foltokat. A szalicilsav és a cink-oxid antibakteriális hatású.Rendszeres használatra is optimális. Mattító és ápoló formula az egyenletes bőrfelszínért.

LUNACICA

2021. január 19.

Én nagyon szeretem,nem sokszor van pattanásom,de ha előjön egy akkor ezt használom,nekem nincs bajom a színével,télen a világosabb,nyáron a sötétebb színt használom.Reggel felkenve estére már érezhető,hogy szárítja le a pattanást,mondjuk nyáron,mivel izzadok van,hogy többször újra kenem,de ez nekem nem gond.Nagyon kiadós ,bár mióta a párom is felfedezte,hogy milyen hatásos ő is használja ,persze csak szigorúan csak itthon,kivéve mikor elfelejti,hogy felkente,és úgy megy el itthonról. :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

bongi

2020. augusztus 29.

Évek óta ezt használom pattanások elfedésére. Nekem bevált. Próbálkoztam más termékekkel is, drágábbakkal is, de mindig visszatérek ehhez. Van egy világosabb télre és egy sötétebb nyárra. Nagyon sokáig elég, úgy hogy gyakran használom. Mindig a táskámban van mattító papírral, púderrel és rúzzsal együtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

Queen16

2020. június 3.

Ez valami borzalom, kritikán aluli, ez smink termék? Karikákat abszolut nem fed! Patanásokat sem! Csak hámlik tőle a bör és még ronda maszk hatást is okoz vicc.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Kicsicsajbi

2020. május 30.

Alapozó alá használom, hogy minél tovább tudja kifejteni a hatását.
Az a dolga, hogy szárítson, hát szárít is.
Mivel elég sárgás az árnyalata (20 natural), ezért nem ajánlom, hogy csak önmagában használja bárki is.
De alapozó alá tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

Alapozó alá használom, hogy minél tovább tudja kifejteni a hatását.
Az a dolga, hogy szárítson, hát szárít is.
De alapozó alá tökéletes.

marcsi1233

2020. február 21.

Jó a színe, rá merem rakni pattikra is, nem okoz újakat. Azért nem lett kedvencem, mivel a bekent felület kicsit ragacsos/viaszos lett tőle, és rajtam gyorsan kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

jnrita95

2019. november 12.

Avonos pattanás elleni korrektor helyett vettem, hogy ne kelljen mindig rendelni meg várni és nagyon pozitív csalódás volt! Azóta többször újravettem. Olcsó, elég jól is fed az árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

midori92

2019. július 14.

Segít eltüntetni a patikat és le is szárítja őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

Segít eltüntetni a patikat és le is szárítja őket.

Szandika12

2019. május 27.

Nekem nagyon tetszik! Nemcsak a garnier micellás vize segít eltávolítani a pattanásokat, hanem ez is, szerintem tényleg antibakteriális. :) Most már csak a pattanás foltjait tüntettem el vele. 10- természetest vettem, még világosabb is mint a bőröm :O, szerencsére jól illeszkedik ha kicsit belepaskolom. :) Az áráért is odavagyok, szerintem nagyon megéri megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

BRebi

2019. május 1.

A színe megfelelő volt, azonban nekem szárította a bőröm, és apróbb miteszerek is képződtek. A Catrice korrektora sokkal jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 1.

AzAKismacska

2019. április 26.

Kb 3 hónapja hasznàlom a termèket. Valami nagyon röhejes, 299 ft-os àron vettem.
Szerencsère, nincs gyakran "igazi" pattanàsom (..csak helyette minden màs bôrhiba), de, ha feltűnik egy, akkor ezzel pikk-pakk el tudom tuntetni.
Elèg kemèny a formulàja, ennek fènyèben meglepô, hogy az alapozóval milyen jól blendelôdik :D (legalabbis, elobb a stift, aztan az alapozo metodusnal)
Azèrt nem adok 5*, mert a kèt szín közül a vilàgos is elèg sötèt szàmomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Azèrt nem adok 5*, mert a kèt szín közül a vilàgos is elèg sötèt szàmomra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate