Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prne0919, Módosítva: 2017. július 2.

Kiszerelés:   9g

Szalicilsavval, cink-oxiddal és REGU SEB hatóanyaggal. Pattanásos és mitesszeres bőrre. Tartósan elfedi a bőrhibákat anélkül, hogy a pórusokat eltömítené. Hatásosan megelőzi az újabb pattanások kialakulását.

Bog

2017. augusztus 16.

Gyorsan kellett egy púder és az ára miatt őt választottam. Szerintem nem rossz! Azóta persze lecseréltem egy minőségibb darabra, de aki nem akar sokat költeni egy púderre, annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

eiola

2017. augusztus 16.

Hát nekem ez nem jött be, maszk hatása van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Hát nekem ez nem jött be, maszk hatása van :(

Fabi95

2017. május 6.

Imádtam ezt a kőpúdert. Szárította a pattanásaim. Aztan egyszer csak nem töltötték újra a dm-ben, majd olvastam hogy kivonták a forgalomból. Ezek szerint újra kapható, de én azóta se találom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

egydodo

2017. március 27.

Nagyon porzik, a régi sokkal jobb volt. Kb megfulladok miközben használom. Egyébként jó lenne, de így nagyon megnehezíti a felvitelt, száll a púder az egész szobában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

mse02

2017. február 17.

Szeretem ezt a púdert, nekem bevált, nem csodaszer de jól funkcionál.
Sajnos kilométerekre van tőlem a legközelebbi dm, ezért ritkán jutok hozzá, itt rossmann van és általában ott szerzem be amire szükségem van, pedig tapasztalatom szerint a dm termékei jobb minőségűek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Szeretem ezt a púdert, nekem bevált, nem csodaszer de jól funkcionál.

xadriennx

2017. február 16.

Matt, nem okoz pattanásokat, jó a színe és viszonylag tartós. Nem rossz egy 1000 Ft alatti púdertől. Külön csípem a szivacsát!
Az egy csillag levonás csak azért, mert bírhatná kicsit tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Az egy csillag levonás csak azért, mert bírhatná kicsit tovább.

petrucsita

2016. november 10.

Évek óta használom,a kedvencem.Ára szuper, nem tömíti el a pórusokat ahogy igéri is. Egy ami nem tetszett:alapozó fölé viszont úgy érzem maszk hatása van,le is töröltem.Amúgy nem használok alapozót,szerencsére szép bőröm van,de gondoltam feldobok egy komolyabb sminket...hááát maradok a kis púder pirosító kombónál.Megadom az 5 csillagot ettől függetlenül mert a hétköznapokban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 10.

Mobeni

2016. szeptember 20.

Nekem nagyon bevált. Már jó ideje csak ezt veszem. Egyáltalán nem porzik, így nagyon sokáig elég. A 20-as árnyalatot szoktam venni, tökéletes a bőröm színéhez. Nem is látszik az arcomon. Baleás BB krém fölé használom, nagyon jól fed, viszont 1-2 óra múlva kifényesedik, de ez nem feltétlenül a termék hibája, én még olyan púdert nem találtam (pedig nagyon sokfélét kipróbáltam már) ami pár óránál többet kibírt rajtam fényesedés nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

doreszka94

2016. szeptember 19.

Egész jó púder. Előtte Catrice volt,ami szintén mattító volt, de semleges, fehéres színű, amit nagyon szerettem. Egyelőre ez is nagyon tetszik, szép, egységes lesz az arcbőröm tőle. Van, hogy nem teszek alá sem alapozót, sem BB-t, csak ez a púder és úgy is nagyon jó. Elfedi, amit kell és nem fénylik át az arcom. Viszont tényleg nagyon porzik, valóban fulladozni lehet közbe, de becsukom szemem-szám és úgy kibírható, a végeredmény kárpótol érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

s_kitty

2016. augusztus 6.

Nagyon porzik es 1 ora utan mar atfenyesedik a borom. :( Legjobban megis a porzas zavar (ecsettel viszem fel) mert amikor hasznalom szinte fulladozom a puderfelhoben. Egyebkent nem okozott pattanast es irritaciot ami az en boromnel egesz jo, de nem vennem ujra. Gyorsan is fogy. Ilyen aron sokkal jobbat talalok. (pl Muller sajat markas)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate