Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2014. július 15.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

agiv

2014. május 11.

Kipróbáltam egész testen,hát nagyon szuper,isteni illata van és annyira puha és hidratált lesz tőle a bőröm.Nagyon szuper! Örülök hogy megvettem,nagy mennyiség és még 600forint sem volt.

Most vettem.Finom illata van,a karomon próbáltam ki,háát egy pillanat alatt beszívta és annyira fantasztikusan nem érzem hogy hidratálna,pedig nekem szükségem lenne rá mivel nagyon száraz a bőröm.Kipróbálom majd egész testen,kiváncsi vagyok hogy teljesít,egyelőre 3csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 11.

andika85223

2014. május 4.

Nagyon jó kis krém. Hamar beivódik és puha lesz tőle a bőröm. Arcra is szoktam télen használni, és nem zsírosít! Hasonló a Nivea krémjéhez de az illata ennek jobban tetszik. Na és az ára sem egy utolsó szempont... fele annyiba kerül mint a nivea soft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 4.

Hagymavirág

2014. április 28.

a legjobb krém amit kiprobáltam. nem szeretem annyira krémeket, mert tapadtak, nem szívodtak be stb. viszont ez a krém teljesen jó. gyorsan beszívódik, utána nagyon kellemes a tapintás. A testem minden porcikáján szívesen használom: kar, kéz, popsi, lábszár, arc(pedig zsíros a böröm). A kiszerelés optimális mert annyit veszek amennyit nem sajnálok. Az ára csodás, pláne ha akciós. és nem hasonlitgatom a Niveához, mert nem ismerem és nem is tudtam, h létezik. az illata nem izgat, mert nem azért veszem. Köszi anyu! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

Ophelia

2014. április 16.

Én is a Nivea softhoz hasonlítom akaratlanul is. Bár leginkább csak külsőre és a neve miatt, mert az illata számomra eléggé különböző, púderesebb, lágyabb, mint a Niveáé. Nem is tart órákig, amit nem bánok, mert lehet, hogy egy idő után zavarna. A krém állaga könnyű, jól eloszlatható, gyorsan beszívódik a bőrbe. A hidratálásával elégedett vagyok, már nincs olyan szörnyű állapotban a bőröm, mint télen. Az ára mesés, talán még akciós is volt, amikor vettem. Szeretek mindig új testápolókat kipróbálni, de ha kifogyok az ötletekből, ehhez a termékhez örömmel fogok visszatérni. A Balea testápolók közül mindenképpen kiemelkedő darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

hnica

2014. március 5.

Szerintem sokkal jobb, mint a Nivea Soft - ez elég jól hidratál, már kétszer újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

tigrincs21

Korcsoport: >54
2014. február 9.

Nekem tetszik a krém. Én sosem illat alapján választok krémet, azt az illatszereknél nézem. A krémeknél a bőrre gyakorolt hatás a lényeges, még testápolóknál is. ( Én még nem éreztem egyik testápolót sem büdösnek.... :) ) Ez a krém nemcsak olcsóbb mint a Nivea Soft hanem összetétele is barátibb, főleg bőrbarátabb. Pl nincs benne ásványi olaj és nem csak a glicerinek adják a hatóanyagok gerincét, hanem értékesebb olajok,vajak. Az én zsíros bőrömbe is jól beszívódik és láthatóan szebbé teszi a felszínét pár óra alatt is. Most kísérletezgetek olyan krémekkel, amik ugyan nem kifejezetten arckrémek, azaz nem a tipikus 50 ml-es kiszerelésűek pár ezer forintért, hanem jóval kedvezőbb fajlagos áron lehet megvenni őket, ezek a nagy tégelyes bőr-és arcápolók.Egy jó kis új-zélandi sorozatból megtanultam, hogy ezek is vannak olyan jók, mint a drágább társaik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. február 9.

pf.judit

2014. január 17.

Ősszel használtam, akkor elég volt. Elfogyott és nem vettem újra, de bánom, mert nagyon szerettem. A náthától kiszáradt orrom nekem is szépen rendbe tette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

eveartstar

2013. november 29.

2012 12 18: Én sem írhatok rosszabbat, mint az alattam lévők. Én CD krémet használok, annál kicsit lassabban szívódott be, ezért inkább északára használom még. Mostanában kicserepesedett a hidegben a kezem, és kínomban ezt kentem rá. Nagyszerűen hidratál! :))
Update:
Kicserepesedett az orrom a náthától, ez két nap alatt helyre hozta. Igaz az elején egy kicsit csípett, de utána teljesen megnyugodott, és helyre jött tőle a bőröm. Nekem kicsit zsíros a bőröm, és néha szárazabb foltok is megjelennek rajta télen. Ilyenkor jót tesz. Több napig használom estére, utána teljesen eltűnnek a száraz részek. Úgy tűnik, mintha nem is hidratálná a bőrt a gyors felszívódás miatt, de rendszeresen kell használni, és akkor nem marad el a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 29.

Update:

fdorottya

2013. november 11.

Ezt a krémet leginkább a Nives Soft-hoz tudnám hasonlítani. Ennek talán könyebb az állaga és az illata is kellemesebb! Hidratáló hatása viszont 0! Nálam sajnos allergiát is okozott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 11.

kozmetikum

2013. november 5.

Direkt ilyen kiszerelesű krémet kerestem, mivel számomra ezt a legegyszerűbb használni. A krém állaga nagyon jó, hamar beszívódik, könnyen elkenhető. Illatával sincs semmi baj. Jó beruházás volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.