Balea

Ár:   349 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Megújult formula!

"Kifejezetten a nagyon száraz bőrre lett kifejlesztve, a növényi olajoknak köszönhetően csodálatosan kellemes érzést nyújt a bőrnek. Gyengéden ápolja és már zuhanyozás közben bársonyossá teszi a bőrét, gondoskodva arról, hogy a zuhanyozás minden nap élmény legyen."

CrazyKid

2020. január 24.

Az illata nem jön be, de nem marad meg. Talán maradok a frissebb illatú tusfürdőknél, de egynek jó, főleg télen. Nem szárít, kicsit ápol is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

zsizsebiH

2020. január 13.

Elégedett voltam vele, nem került sokba, mégis számomra tudta azt nyújtani, amit egy tusfürdőtől várok. Egészen jó az illata, finom selymes a habja, nem szárította a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

bcsillus

2019. december 17.

Nekem tetszik az illata. Kicsit elegem lett a gyümölcsös-virágos illatú tusfürdőkből és az alap Nivea mellett ez és a világoskék párja (Balea Soft Creme-Dusche) a kedvencem most.
Engem nem szárít egyáltalán :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Engem nem szárít egyáltalán :)

Fannci07

2019. október 27.

Nekem tetszik ez a tusfürdő. Puha lesz tőle a bőröm, szeretem az illatát. Mint a legtöbb Baleas tusfürdő az illata nem tartós, de valakinek ez nem is szempont.. Teszi a dolgát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 27.

Babika20

2019. október 16.

Én szeretem ezt a kifejezett púderes illatot. Tipikus balea, nettó 2 percig tart :D nem szárít. nekem a Bioderma olajosa az etalon, de az tesztelve van állatokon ugye:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

sweetyou

2019. október 14.

Most ezt használom, és elmegy kategóriába tartozik. A habja dús, kellemes, nem szárít, de az illata nem a legkellemesebb...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 14.

Fufina

2019. szeptember 2.

Mivel rengeteg jó kommentet olvastam az elődjéről, ezért gondoltam teszek egy próbát, pár száz forintért...és bejött! :) A legtöbb, jóval drágább tusfürdőtől sajnos viszkettem, és kiszárították a bőrőm, mindig testápolóznóm kellett utánuk (és nyáron 40 fokban ez nem a legkellemesebb időtöltés), ezt kb. egy hete használom, és abszolút nincsenek ilyen problémáim, a bőröm puha és hidratált marad, nem is kell testápolóznom utána, annyira jó! :)
Nekem az illata is nagyon bejön, tiszta, púderes illat. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Nekem az illata is nagyon bejön, tiszta, púderes illat. Újravevős :)

Glória Kedves

2019. augusztus 22.

A boltban jónak tűnt, de fürdéskor: förtelmes illatú, igazi öregnéni szag. Kuka, így még kézmosónak sem lesz jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Panni21

2019. augusztus 22.

Szerettem, elhasználtam egy egész flakonnal. Valóban púderes, kicsit régies illata van. Nem szárít, jól habzik, most, hogy megláttam itt, eszembe jutott, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.