Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. május 26.

Kategória:   Testápolók

Arany csillámló hidratálással a bársonyosan puha bőrért.

Limitált kiadás.

Kiszerelés 200 ml

rizspufi

2015. július 10.

Nagyon szeretem az illatát, és imádom, hogy csillog. Viszont azt nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják. Nem ragad, nem zsíros, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

tami99

2015. június 10.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. Imádom az illatát, a csillámokat benne, az állaga is nagyon jó! Hidratáló hatása nincs, de én elnézem ezt neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 10.

emese1989

2015. március 10.

Nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik, és csodásan csillog. Nagyon jó nyárra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

KrisztiP

2014. augusztus 14.

Barna bőrön szépek nagyon a kis apró csillámok.Fincsi illata is van,viszont nem túl erős hidratáló..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Eszteeer

2014. június 17.

Először nagyon tetszett az illata, de a bőrömön egy idő után kellemetlen szaga lesz, meg amúgy is, nagyon erős az illata, mikor bekenem vele magam. Viszont hidratálni jól hidratál és a csillámok is szépek benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 17.

bellehercegno

2014. február 13.

Tavaly nyáron vettem egyszer és akkor is csak azért,mert nem találtam másikat a DM-ben,ami felkeltette volna az érdeklődésemet.Az illata borzasztó tömény,a barátnőm férje másfél méterre állt tőlem és megkérdezte,hogy honnan jöhet ez a naptej illat :( Csillám ide vagy oda,nem hiszem,hogy idén újra fogom vásárolni.És ahogy általában a tubusos Balea-k,nekem ez sem volt gazdaságos,de nem is bántam,hogy nem tartott sokáig ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 13.

arany.niki

2014. január 14.

Nagy kedvencem volt múlt nyáron, alig várom, hogy idén is használhassam. A barna bőrön nagyon jól mutattak az apró csillámok, nem ragadtam tőle nagyon. 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

DZsuzsi

2013. november 26.

Nagyon jó illata van, szépen csillog, nem ragad, nem zsíros. Nyárra a legjobb választás :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

pillepocok

2013. november 26.

Nekem csalódás.. a tubusban nagyon fini illata van, de bőrre kenve egészen más lesz.. olyan fura, "gumiszagú" lesz... és nem is szívódik be rendesen, ha keveset kenek, akkor is ragad.. az arany csillámok viszont tetszenek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Iora Rua

2013. november 7.

Apró csillámok, kellemes illat, közepes hidratálás. Kipróbáltam, annyira nem győzött meg, hogy újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 7.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak