KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 20.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Testet és lelket kényeztető vanília-rózsa illatú krémtusfürdő.

AKiss

2018. január 19.

Hű, ezt hogy szerettem! Az illatát főleg, a hatása is jó baleás volt, de az annyira nem érdekelt, olyan jó volt az illata :)) De ez is szezonális volt (Limited edition), csak reménykedek (bár esélyt nem nagyon látok rá), hogy idén is lesz még :)

AKiss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

BerryAnNa

2017. szeptember 21.

Kellemes illatú tusfürdő. Párommal nagyon szeretjük!

BerryAnNa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Kellemes illatú tusfürdő. Párommal nagyon szeretjük!

veresbarbi

2017. augusztus 31.

Szerintem a legjobb illatú tusfürdő a világon! Mire észbe kaptam már ki is vonták,de szerencsére egy kedves krémmániástól sikerült beszerezni még egy db-ot. Úgyhogy a megmaradt kis másfél flakonomat nagy becsben őrzöm, csak néha veszem elő :D. A csomagolásért is nagyon odavagyok, annyira szép,öröm ránézni :) Csak azt sajnálom,hogy a testápolóját és a folyékony szappant nem próbálhattam ki.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

MartiWindisch

2017. augusztus 28.

Ár-érték arányban kitűnő termék, az illata pedig az egyik legcsodálatosabb illat, amit valaha tusfürdőben szagoltam. Ráadásul tartós is az illat, magamon is és a fürdőszobában is órákig érzem. Nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, bánom, hogy nem táraztam be belőle 2-3 flakonnal.

MartiWindisch
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

ani9720

2017. július 11.

Nagyon szeretem, kellemes a virág illat amit fürdéskor és fürdés után is érzem. Egyszerűen egy tökéletes termék.

ani9720
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 11.

mekhrba

2017. június 29.

Betáraztam belőle az első tubus után, mivel nagyon tetszik az illata, remekül habzik, nem szárígotta a bőrömet. Szerintem megéri az árát.

mekhrba
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

SweetViolet

2017. június 23.

Imádom az illatát, pedig alapjáraton nem kedvelem a rózsás illatokat. Több flakonnal is elhasználtam belőle, nagyon szerette a bőröm.

SweetViolet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

Nicolett022

2017. június 17.

Olyan, mint az összes többi Balea, jól habzik, nem szárít, az illata pedig ennek is nagyon jó.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 17.

Csobanka

2017. június 10.

Nagyon finom illatú, öröm vele fürödni, viszont engem nagyon szárít. Ár-érték arányban jó, de egy palmolive jobban megfelel nekem.

Csobanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

bethanyblack

2017. június 10.

Az illata valami eszméletlen mesés, a bőrömet pedig nem szárította ki a használata után.

bethanyblack
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol