Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

Édes, csokoládé illattal a selymes és ragyogó bőrért.

hime0033

2015. október 28.

Könnyen beszívódik, szerintem finom az illata is (csokikedvelőként közrejátszott a megvételében :D), nincs ragacsos érzés, de nem annyira hidratált, hanem olyan kis semmilyen nem volt..bekentem vele a bőröm, beszívta és kb. ennyi, nem éreztem extra hidratálást mikor használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 28.

bokorbogi93

2015. július 1.

Szobatársam használt hasonló csokis testvajat. Ezért gondoltam megveszem ezt. Nem egy csodaszer. Télen elhasználtam naponta. Az illatát a vége fele nagyon meguntam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Cicuu

2014. október 17.

Az illata hamar elillan,nem hat semmit,mint általában a többi baleás testápoló..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 17.

Laucsi

2014. július 18.

Csak a csoki illat miatt kap 2 csillagot, egyébként szerintem borzalmas. Nem hidratál és nagyon folyós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

nora.sandalova

2013. december 21.

Nagyon nem tetszik az illata, és túl folyékony. Nem használom, a polcon fog állni jóideig, az biztos...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

zsannasko

2013. december 1.

Nagyon jó illata van, nekem nagyon tetszett. Kicsit hidratálhatott volna jobban, de az illata miatt elnéztem. Könnyen beszívódott, nem hagyott ragacsos érzést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Lilly24

2013. november 25.

Nekem egy ideje megvan, tetszik még mindig a csokis illata, de nem használom minden nap, úgy tömény lenne. Kicsit túl folyékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Sunrise

2013. október 31.

Nagyon jó illata van,igazi csokoládés.:D Puha lesz tőle a bőröm,jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 31.

Nagyon jó illata van,igazi csokoládés.:D Puha lesz tőle a bőröm,jól hidratál.

G

2013. október 31.

A Balea fiataloknak szant termekei elegge csalodast okoztak az utobbi idoben. Ez a testapolo is a flakonban szuper illatu, de felkenve mar nem tetszik annyira. Emellett nagyon hig es alig hidratal. Szinte az egesz meg van meg pedig nyaron vettem. Bar olcso volt, szerintem azt a penzt sem erte meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nagy csokirajongó vagyok, ezért is vettem meg. Az illata kellemes, egy-két használatig, azután már kicsit kezd nekem tömény, erős lenni. Hébe-hóba használgatom, de ez az illat nem jött be, pedig egyébként imádom a Balea tusfürdőket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.