Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kellemes, üde, friss és sugárzó bőrt eredményez.

• Fényvisszaverő pigmenteket tartalmaz, optikailag kompenzálja az egyenetlenségeket,
  • A Hydro komplexum értékes nedvességgel tölti fel a bőrt,
  • A speciális UV szűrő rendszer és az E-vitamin megakadályozza a bőr idő előtti öregedését.

faragoanita

2017. augusztus 28.

Meglepődtem. Ennyi pénzért ez egy szuper termék, meg amúgy is! Elfogyott a hidratálóm és adtam neki egy esélyt, mondva, hogy 'hmm, ez még színezett is, talán két legyet egy csapásra, ha nem jön be, akkor sem sajnálok érte ennyit'. De bejött. Nem olyan tökéletes mint egy alapozó, és mindenképpen rögzíteni kell por állagú púderrel, de nem is alapozónak készült. Számomra ez egy 4es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Fairy0124

2017. február 9.

Szörnyű! Ragacsos, nem fed, nem lehet szépen elkenni és színe sem megfelelő! Pattanásra hajlamos bőrnek fullasztó! Kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

briu

2017. január 15.

Aki nem szereti az alapozós hatást, annak jó választás lehet, nem nehéz eloszlatni az arcomon, nem hagy foltokat. Nem fed úgy mint egy alapozó, de mégis ad egy szép egyenletes tónust az arcnak.
Nekem sárgás a bőrtónusom, nem vagyok kreol bőrű de azért barnás a bőröm, tipikusan ősz bőrtípusba tartozom, ezért én egyáltalán nem érzem sötétnek színét. Egy kis korrektorral a szem alatt, pirosítóval szuper és villámgyors nyári smink :)

Update: ott porosodott meg a polcon, egyszeri nyári fellángolás után nem vettem újra . . . levonok egy pontot, mert vannak sokkal jobb BB/CC krémek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

szokenyul

2016. május 20.

Komoly fedést az ember egy színezett arckrémtől ne várjon, így én se tettem. Alapvetően nem lett volna vele bajom de pár használat után a homlokomon és a szám mellett apró pattanásokat okozott. Előtte a Garnier Miracle Skint használtam és az ilyet nem csinált. Lehet hogy a terhesség az oka, mindenesetre az én bőröm nem tolerálja. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

panka987

2016. március 5.

Hááát... először azt írtam, hogy meg vagyok elégedve, viszont azóta rá kellett jönnöm, hogy számomra teljesen használhatatlan ez a krém. Olyan típusú ember vagyok, hogy ha megveszek valamit, és fizettem érte, ha kidobnám a kukába, olyan lenne, mintha a fél karomat vágnám le :D Viszont annyira rettentően sárga tőle a fejem, hogy az valami szörnyű... No de Anyukámnak 50 évesen sincs szüksége alapozóra, neki kicsit más árnyalatú a bőre, így odaadtam neki, összekeveri sima arckrémmel, így rajta valahogy teljesen normálisan néz ki... de ha bizony neki nem lenne jó, kidobtam volna :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Annoocska

2016. március 2.

Pár hónapja vettem meg az itt olvasott vélemények alapján. Eleinte teljesen jól működött, viszonylag fedett, hidratált, púderrel a fénylő hatását is kordában lehetett tartani.
Azóta sajnos nagyot csalódtam, mivel újabban lehetetlen egyenletesen eloszlatni (kézzel és szivaccsal is próbáltam) + valamiért a végeredmény iszonyatosan foltos és sárga, konkrétan használhatatlan....
Még a szavatossága sem járt le , szóval nem értem mi történt, mindenesetre megy a kukába és újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Pinky

2016. január 28.

Annyira azért nem hidratál, ritkán azért kell alá hidratáló krém. Magában elég száraz a kém. Gyorsan szárad, picit sárgásabb, és ha nem vagyok elég gyors a szétkenéssel, és picit megszárad úgy viselkedik, mint egy alapozó. Egy picit élettel telibbnek mutatja a bőröm, nem ad szilikonos réteget, ez jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Ancsa0726

2015. december 1.

Szépen pigmentált, könnyen eloszlatható. Ár-érték arányban megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Szépen pigmentált, könnyen eloszlatható. Ár-érték arányban megfelelő

pzsofia

2015. november 12.

Hát nem vagyok elragadtatva tőle. Életem első BB krémje, mert az alapozóra még nem szántam rá magam, de lehet jobban jártam volna.
Könnyen és egységesen el lehet oszlatani, jó az állaga, emellett olcsó is. És nagyjából ennyi lenne a pozitíuma.
A színe sárgás, bár ha megszárad, ez nem olyan feltűnő. Ezzel még kibékülnék. De! Valami borzasztó, hogy mennyire fénylik és bezsírosodik utána a bőröm. Rettenetes. Fedő hatást vagy nagy változást nem látok, szóval hasztalan. Csalódott vagyok, mert általában jó tapasztalataim vannak a Balea termékekkel, ezért is mertem ezt megvenni.
Az az egy szerencsém, hogy foglalkozok sminkeléssel, úgyhogy talán egy szárazabb bőrtípusú kliensemnek, akinek nincs sok bőrhibája, még jó lehet.
Kap egy kettest az állaga és az ára miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 12.

Kap egy kettest az állaga és az ára miatt.

Nicolett022

2015. augusztus 14.

A legvilágoasbb árnyalata is kicsit sötét, így muszáj vagyok még most nyár végén, ősz elejéig elhasználni, míg én is elég barna vagyok hozzá. :D Természetes hatást kelt, egy egyszerű kis sminkhez tökéletes alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Coco-Caprylate/Caprate, Glyceryl Stearate SE, Octyldodecanol, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coco-Glycerides, Palmitic Acid, Stearic Acid, Panthenol, Cetyl Alcohol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate SE, Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine
Tisztítószerek: Hydrogenated Castor Oil, Cetyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2