Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: texee, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 10.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Színezett hidratáló kifejezetten a szem alatti karikákra. Koffeinnel.

eda

2012. augusztus 13.

Állagát tekintve híg, de a golyós megoldásnak köszönhetően jól és könnyen felvihető a szem alatti területre. Tény, hogy teljesen nem tünteti el a sötét karikákat, de sokat javít reggel a helyzeten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

gulyasgne

2012. június 23.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatban. Nem szoktak nagyon sötét karikáim lenni,de a halványabbakat eltünteti. Nekem kicsit vizes hatású,lehetne egy picit sűrűbb állagú. Az árát mindenesetre abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 23.

Annie

2012. június 4.

A szem alatti karikákat halványítja, de azért el nem tünteti őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

A szem alatti karikákat halványítja, de azért el nem tünteti őket.

esztycske

2012. április 15.

Csodát tényleg nem kell várni, de szerintem teljesen használható kis szerkezet. Augusztus óta megvan, nap mint nap használom és még mindig nem tűnik úgy, hogy megadná magát. A nagyobb, kialvatlanságból fakadó karikákat sajnos tényleg nem tünteti el, de mindenképp javít rajtuk, a duzzadt szemkörnyékre pedig szerintem nagyon-nagyon jó. Egyszer nagymamámon is kipróbáltam, neki ugye már elég táskás a szeme alatt és valami brutális volt a változás, úgyhogy jó kis krém ez, én mondom nektek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 15.

Nyuszibaba

2012. március 22.

Nekem bejött, persze megmondom őszintén nem vártam csodákat, hiszen rengeteg szemkörnyékápolót kipróbáltam és tapasztalataim szerint ezek csak ideig órág hatnak, akkor is esetleg enyhítenek a karikákok, duzzanatokon, de teljesen nem tüntetik el őket kicsit csupán "kifeszítik" a bőrt. De nekem ez pl. többet ért mint a Garnier golyós szemkörnyékápolója, ami pedig sokkal többe is kerül. Igen, sajnos csak a korrektor az ami igazán tudja álcázni a karikákat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

texee

2012. február 23.

Csak reggel használom (lehet ez a baj?!), de korrektor nélkül nem sokat ér. És a karikák se nagyon változtak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.