Balea

Ár:   900 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Frissítő, enyhe hidratálást adó könnyű spray panthenollal, mattító hatással. Fixálja a sminket, és ragyogó arcszínt biztosít. Kellemes, élénkítő illattal.

AnnaLAKK

2019. szeptember 23.

Nyári forróságban mindig leolvad a smink rólam ezért vettem ezt a sprat. Jó az illata és szépen mattit, nem irritálja a bőrömet, de sajnos a sminkemet nem teszi tartóssá. Mivel nem frissítő permetet akartam venni és nem is használom ezért két csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

kriszta214

2019. június 26.

Örültem, hogy van egy kedvező árú arcpermet, ami fixálja a sminket is, de sajnos nem igazán vagyok elégedett vele. Hezitáltam a 2 és 3 csillag között, végül hármat adtam, mert van, amire tudom használni. Ami viszont negatív: Nekem is van egy ragacsos érzet tőle az arcomon és a fújókája sem adagol jól, nem porlaszt elég kicsire (főleg összehasonlítva az előtte használt termékkel). Az illatától sem vagyok elragadtatva... Mivel azért kidobni nem akartam, így nem smink fölé, hanem a sminkszivacs nedvesítésére használom, és így viszem fel az alapozót, illetve jó még ecsetek nedvesítésére, ha pl. por alapú szemfestéket tus-jelleggel akarok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 26.

MelindaSoregi

2018. augusztus 7.

Sajnos csalódás volt, nem frissít és nekem a mattító hatás sem működött, kicsit ragacsos hatást ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Darcjaborxes

2018. május 17.

Frissitesnek egyaltalan nem jo, de nekem sminkfixalinak bevalt, reggel ragyogo az arcom tole, es estig rendesen tart. Kicsut ragados es nekem tul edes az illata

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 17.

Mamuszka

2018. május 14.

Vacak. Ragad, nem hogy mattabbá tenné a bőrt, hanem inkább még fényesebbé teszi. Nem porlaszt rendesen. Tele van alkohollal, ez az én hibám, meg sem vettem volna, ha megnézem az összetevőket. Az illata nem rossz de egyébként semmire sem jó termék. Próbáltam melegben a karomra, vállamra fújni de olyan ragacsos lesz a bőröm tőle, hogy erre sem jó. Maradok a termálvizes termékeknél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 14.

Blackxentric

2018. április 21.

Nem szoktam ilyet írni, de ez nem csinál semmit és úgy érzem semmire sem jó. Teljesen felesleges termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Kispitypang

2018. április 21.

Jajj ez nem igazán csinál semmit! Nem fixál, nem mattit, sőt inkább mintha fényesebb lenne tőle a bőröm. A spriccelője legalább normálisan adagol, nem köpköd. A szaga nem túl kellemes. Most tartok a felénél, de az ég egy adta világon nem csinál ez semmit, csak fogyna már el!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Babsszi

2018. április 2.

Nos sminkfixálóként nem igen használható véleményem szerint mivel túl sokat fúj és azt is inkább egy helyre, nem szétterülve viszont sminkelés előtt én szeretem használni. Felfrissíti és hidratálja az arcomat, szépen bele lehet masszírozni a bőrbe, hamar beszívódik, szépen mattit, és bár hagy egy kis ragacsos érzetet engem nem zavar, legalább jobban a helyén marad a sminkem. Úgyhogy sminkelés előtt király, de kész sminkre nem fújnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 2.

marcsi1233

2018. március 30.

Első fixáló spray termékem, először kicsit közelről sikerült arcon fújnom magam vele, de utána kitapasztaltam, hogy kicsit távolabbról indítva a permetet, szebben terül. Még tesztelgetem, de ennél többet nem is vártam, kicsit frissít a sminkemen, nem kenődik le a kezemre az alapozó, ha hozzáérek, úgyhogy eddig használhatónak bizonyult, bár mattítani nem tudott (nekem nem is szükséges).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

rekabeauty

2018. január 30.

Nem vártam csodát ettől a terméktől, igazából annak reményében vásároltam meg, hogy sminkelés előtt hidratál azért valamennyit. Mattosítást egyáltalán nem várok el tőle, szerintem is nem fog.
Kész sminkre nem fújnám, nem is fogom. Kommentek alapján sem, illetve érzékelem, hogy amikor kifújom nem látványosan de folyik, érzem.
Egy miatt még használni fogom, az pedig az, hogy hidratál, szívesen sminkelek rá. Nem egy tökéletes hidratálás, azt mondanám elmegy.
Most kezdtem el használni, még updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 30.

Most kezdtem el használni, még updatelek.

Vitaminok: Panthenol