Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2018. november 27.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Limitált kiadás

A mandulaolajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kkata

2014. szeptember 28.

Az illatát imádom, viszont az tény, hogy nem hidratál olyan jól, és nekem sokáig tartott, mire beszívta magát. Az egyetlen ok, amiért nem bírtam letenni, az tényleg a sokáig tartó isteni illata volt, de nem venném újra csak ezért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

cs.viki

2014. augusztus 14.

Imádnivaló az illata, az abszolút kedvenc testápolóm! Nem látom a polcokon mostanában pedig ha lenne elraktáraznék egy párat, mert ez verhetetlen! Nagyon gyorsan felszívódik, bársonyos bőrt eredményez, és sokáig tart az illata! A legszárazabb bőrt is hidratálja, nem érzed utána zsírosnak a bőrödet, és nincs az az érzet mint sok intenzív hidratáló testápolónál hogy rákentél a bőrödre egy krémet és gyakorlatilag "leszigetel". Nagyon tetszik a csomagolás is, az átlátszó doboz málnákkal a tetején nagyon hívogató. Nem utolsó sorban pedig olcsó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

Fleur

2014. július 1.

Isteni illatú, fantasztikus állagú, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Isteni illatú, fantasztikus állagú, nagyon szeretem.

kismadár

2014. január 11.

Szeretem ezt a kis testápolót! Fülledt nyári éjszakákon nagyon jól jön, könnyed textúra, finom kis illat. :) Szép emlékek kötődnek hozzá. ;) Szép a csomagolása is, az árát is megéri, nem irritál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 11.

Cipriana

2013. november 6.

Nagyon szuper kis krém, könnyed, málnás joghurt állagú, egészen jól hidratál, és meglepő módon sokáig érződik a finom illata, ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 6.

tuncsa

2013. október 26.

Ma vettem 179 Ft-ért. majd jövök!!!
Egyenlőre 5*
Update:jól hidraatál, gyoesan beszívja a bőr, de kissé mű málna illat.
Nagyon nagyon megszerettem,isteni finom az illata és sztem jól hidratál, könnyen beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Ma vettem 179 Ft-ért. majd jövök!!!
Egyenlőre 5*
Update:jól hidraatál, gyoesan beszívja a bőr, de kissé mű málna illat.

Mandarinka

2013. szeptember 1.

Én tavaly nyáron vettem ,de sokáig csak ritkán használtam,így még sok maradt belőle. Most mindennap használom, őszintén bevallom h kiszerelése és (már -már émelyítő)málna illata volt a fő ok h megvettem, túl nagy hidratálást nem is vártam tőle, és nem is kapok.Használata közben heti 1x beiktatok egy olajos testápolást ...várom h elfogyjon mert már egyrészt megteltem az édes málna illattal másrészt szerintem borzalmas az állaga,mint a joghurt vagy puding,nekem nagyon furi.Tényleg csak normál bőrűek vegyék és málna illat függők :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

timea_fekete

2013. július 5.

Nagyon jó termék, isteni az illata. Azért kap 4 csillagot, mert eszméletlenül folyós és én azt annyira nem szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 5.

Annie404

2013. május 14.

Lehet még valahol kapni?
Én tavaly vettem, akkor is az volt ráírva, hogy Limitált, azóta nem találom sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 14.

Lehet még valahol kapni?

Kitti

2013. április 4.

Szeretem nagyon az illatát finom kis könnyű krém,amennyire nekem kell annyira pont hidratál :)Szinte minden nap használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.