Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: writa, Módosítva: 2019. január 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Megújult változat

A cinket tartalmazó Balea arctisztító maszk hatékonyan eltávolítja az elhalt hámsejteket és mattítja a bőrt, egyenletesebb bőrfelszínt eredményez. Az ásványi anyagokban gazdag fehér kaolin felszívja a felesleges zsírt a bőrről. A cink csökkenti a bőrirritációt.

Ár: 600Ft , Eladó: tsolya
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel/postán maradó/foxpost

marshmellow

2021. május 23.

Nem igazán csinált semmit. Csak azért nem 1 csillag, mert rosszat sem tett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Nem igazán csinált semmit. Csak azért nem 1 csillag, mert rosszat sem tett.

Lilla1984

2021. április 3.

Mostanában nem találom a boltban, pedig nagyon szerettem. A teafaolajossal felválltva szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 3.

Petra0226

2021. április 1.

Nekem nagyon szárította az arcomat:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 1.

Nekem nagyon szárította az arcomat:(

Beautypink

2021. március 17.

Tísztitó hatását nem vettem észre, de hidratáló, kicsit mattitota a bőrömet valamint puhává varázsolta. Összetevői miatt adom meg az 5 csillagot mivel teljesen bőrbarát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

széna

2021. március 17.

Egy használat után tele lett az arcom és a nyakam fájdalmas kiütésekkel. Érzékeny bőrűek messze kerüljék el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

aniko_farago

2020. október 15.

Szépen hidratálta a bőrömet de a tisztító hatását nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Szépen hidratálta a bőrömet de a tisztító hatását nem tapasztaltam.

lollinymph

2020. augusztus 2.

Ez az eddigi kedvenc Baleás arcmaszkom. Egy tasak két alkalomra elég, szép tiszta és puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. június 22.

3 alkalomra is elég nekem 1 tasak, a pórusaimat szépen tisztítja

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 22.

3 alkalomra is elég nekem 1 tasak, a pórusaimat szépen tisztítja

sophialeslie

2020. június 11.

Egy tasak 2 alkalomra bőven elég, így még olcsóbb. Szépen tisztít és puhít. Kár, hogy nincs nagyobb kiszerelésben. Azért 4 csillag, mert van ennél jobb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

tothibolyamelinda

2020. május 25.

Ár-értékarányban nagyon megéri. Az arcot tisztábbá teszi. Egy tasakot két alkalommal szoktam elhasználni, mert nagyon sok van benne. Hetente kétszer szoktam alkalmazni. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Pantolactone