Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Housane, Módosítva: 2019. június 3.

Kategória:   Hajápolás

Keratint és agyagot tartalmazó ápoló formula. Optimálisan előkészíti a hajat és a fejbőrt a következő hajápolási fázisra. Hatékony tisztító formulája gyengéden, mégis alaposan tisztítja meg a fejbőrt a felesleges zsírtól, és szabályozza a fejbőr mikrokeringését. Nem tartalmaz szilikont.

dkamii96

2019. május 29.

Nem éreztem különösebben semmilyen hatást, a zsírosodáson nekem nem segített

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nem éreztem különösebben semmilyen hatást, a zsírosodáson nekem nem segített

amygdala0131

2019. április 11.

Nem tapasztaltam semmilyen pozitívumot használata során. Nem segített a zsírosodáson sem, és nem hiszem, hogy az elhalt bőrréteget eltávolította volna. Teljesen felesleges megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Ennie86

2019. január 8.

Kellemes a használata, de a zsírosodás ellen sajnos nem ér semmit. Az illatát nagyon szeretem és tök jó vele átmasszírozni a fejbőröm. Ilyenkor mindig bízok benne, hogy a további hajápolási rutinomat segíti. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 8.

dio14

2018. december 20.

Ez tipikusan az a termék, ami nem sok mindenre jó, vagyis inkább semmire. Most érek a végére, és nem fog hiányozni a fürdőszobámból. A zsírosodáson semmit nem segített, sőt, mintha még előbb is lett volna zsíros. A sampon jobban habzott a használata után, és ebben ki is merült a pozitiv tulajdonsága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

cattitude

2018. december 2.

előrebocsátom, hogy ez a vélemény egy (1) darab használat után született, majd jövök update-tel.

mivel gyakran szárazsamponozok, úgy éreztem, kell egy kis extra tisztítás a fejbőrömnek. persze lehet tök rosszul érzem és kitisztul magától is, de most már mindegy.
nagyon zavaró, hogy a kupak alatt nincs fólia, remélem senki se nyúlkált az enyémbe bacilusos kézzel. fehér, sűrű cucc kis szemcsékkel, az illata enyhén barackolajos szerintem. szerencsére a szemcsék eléggé picik, pedig féltem, hogy felsértik a fejbőröm. nedves hajra vittem fel egy jó adagot, masszíroztam pár percig és amíg testradíroztam a zuhany alatt, addig hagytam hatni. szerintem egyszerű kimosni, nem maradtak darabkák a hajamban.
szárítás után két dolog tűnt fel: a hajtövem tök jól megemelkedett, viszont a hajvégeim kiszáradtak eléggé, gondolom lemosásnál ahogy végigfolyt az egész hajamon, kiszárította.
különösebben nem érzek nagy változást, ugyanolyannak érzem a fejbőröm, mint eddig. meglátjuk, milyen hamar zsírosodik vissza a hajtövem.
mindent egybevetve 3 csillagot adok most, egynek jó, de nem érzek semmilyen megváltást a használata után, és mivel utálok sokat foglalkozni a hajammal, inkább kiiktatnám a felesleges termékeket/lépéseket.

update: elhasználtam a felét. továbbra sem érzek semmi pluszt, amit hozzátenne a hajápolási rutinomhoz, hajmosást nem lehet vele kitolni, nem zsírosodik kevésbé a hajam tőle. a radírozás jólesik a fejbőrömnek, amíg tart, de cukros kávézaccal is radírozhatnám. nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Milkycaster

2018. szeptember 20.

Sajnos zsírosabb lesz a hajam a használata után, ezért csak kéthetente szoktam használni. Viszont a fejbőröm szépen felfrissül, szerintem mindenképp érdemes egy próbát tenni vele. Az én érzékenyebb bőrömet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Kaolin 0 0

GMO, EO és PEG mentes, cukor alapú nem ionikus felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Közönséges dió héjának az őrleménye, melyet dörzsölő, bőrradírozó anyagként használnak a kozmetikumokban.