Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vaniliahime, Módosítva: 2013. október 13.

Kategória:   Hajformázók

Minden, hogy hajad hosszú, rövid, hullámos vagy sima, a Balea hajsimító krém megszelidíti az ellenálló hajszálakat. Az eredmény tükörsima frizura!  Hosszantartó, sima ha,j selymes fény és alakíthatóság. A haj könnyen fésülhetővé válik. Védi a hajat.

drozsi

2015. július 5.

Ilyen nekem is volt! Emlekszem nagyon zsiros erzest hagyott a hajamon. Egyenesnek mondjuk egyenes lett, de nem sokaig hasznaltam az amugy is hamar zsirosodo hajamra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Xinezia

2013. február 17.

Nekem nagyon tetszett. Nem csak az illata, maga az egész krém, az egész termék. Sajnálom, hogy már nem árulják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Heli

2013. január 8.

Már ezt sem lehet kapni, ha jól sejtem. Régen kipróbáltam, az illatán kívül semmi nem tetszett benne. Nem is vettem újra...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 8.

ayeshakari

2012. május 15.

Fél flakonnyit élt meg nálam ez a termék. Eszeveszettül zsírosította a hajam, és nem is segítette a kisimítást, sőt, mintha hamarabb visszahullámosodott volna. Az illata kellemes, de rájöttem, hogy szerencsésebb inkább valami spray állagút használnom hajegyenesítéshez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

t.greti

2012. április 11.

vizes hajra kenve megszárítottam, majd kivasltam, várva hogy tükörsima hajam lesz. hát a vasaló ki sem tudta simítani, annyira ragacsos förtelemmé vált. szóval újra hajat mostam és landolt a kukában a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 11.

pityepotya

2012. április 9.

nekem alapjában véve hullámos a hajam, ezért sokszor egyenesítem, ezért is vettem meg ezt a hajsimító krémet, reménykedve abban, hogy nem kell annyit használni a hajegyenesítőt.
az első problémám az volt, hogy nem olvastam el a címkét, és azt hittem, hogy ezt is a nedves hajra kell kenni /én azokat szeretem/, de nem, mert hajmosás után hajat kell szárítani, utána rákenni, és utána megint megszárítani, szóval elég bonyodalmas. viszont ha használna valamit, akkor ez még nem is lenne baj, de semmit, tényleg SEMMIT nem simított a hajamon, csoda, ha nem lett még hullámosabb, mint volt.
szóval abból, ami rá van írva, semmi nem igaz.
ennek az egésznek már két-három éve, mindösszesen egyszer használtam, és múltkor vettem észre a szekrényben elbújva, ki is dobtam rögtön.
szerintem egyébként egyik ilyen termék sem az igazi, ezért maradtam a hajkiegyenesítőnél, és hővédő spray-t vettem /amiben meg csak reménykedhetem, hogy tényleg használ :)/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

szóval abból, ami rá van írva, semmi nem igaz.

Lillith

2012. április 1.

Hát ez az én hajamon valami förtelem. Sprőd és tincses lett tőle a hajam, pedig nem tettem rá sokat, nem simított a hajamon semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

rocksteadycat

2012. március 10.

Régen használtam, akkor elég jó volt amíg meg nem találtam azt ami most használok. (nem reklámozok.. :D)
Egy-két órán át sima marad az ember haja, de utána kócosodik, eláll és visszahullámosodik. Az illata nem a legjobb, de maga a termék végülis hármas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 10.

Hidratálók: Propylene Glycol, Dimethiconol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.