Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nudli, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzív hidratáló arcmaszk 5% ureával nagyon száraz bőrre.

Ejwi

2015. április 2.

Hihetetlenül rövid idő alatt rendbe tette a betegség után kisebesedett orrom vagy a kiszáradt fülem. Nem tudom lehet e még kapni, de remélem igen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

dobolank

2014. január 31.

Ez egy szuper kis termék, kezdem piedesztálra helyezni... Nem használom minden nap, de mindig jól teljesít, ha felkenem. Az egész termékcsalád jó nálam (az arckrém az egyetlen, amit nem próbáltam még ki), mégis, talán ez a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 31.

antonelly

2013. december 15.

..tökéletes ez a maszk..nagyon bevált.. főleg, most a hideg miatt még nagyobb szükségem van a táplására..csak ajánlani tudom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 15.

csodaorszag.inwonderland

2013. november 18.

Beköszöntött a tél az almácskáim kiszáradnak.. cafatokba hámlik ..Sos megoldást kerestem ,hiszen minden nap emberek közt vagyok . Azon felül ,hogy nem túl esztétikus látvány ég húzódik is ami viszont nem kellemes és elfedni is lehetetlenség. Dm-ben 299 ft-ért vesztegették, gondoltam egy próbát mindenképp megér . Este arctisztitás,radírozás után felkentem 20 perc után letöröltem ,de hagy egy réteget amit nem tudok elviselni magamon így átmostam langyos vízzel az eredmény meglepő másnapra eltünt a hámlásos rész helyette puha finom hidratált bőr. Azóta hetente használom ,jobban bevált mint eddig bármi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

ForestNymph

2013. augusztus 23.

Hidratáló arcmaszkot keresek már jó ideje, de jó párba csalódtam. Igazi jó krémes, hidratáló maszkot akartam (mint régen az oriflame-es feketeribizlis joghurtos^^),de csak olyat találtam ami nem csinált semmit vagy csak géleset, ami végképp nem ér semmit. Erre belebotlok ebbe a kis drágaságba 300Ft-ért, és Ő az amit szerettem volna! Egységes, üde, puha arcbőrt csinál! Majdnem teljesen beszívódik, maga a tökély.:D Egy bajom van vele, hogy felháborítóan kis mennyiség (30ml), amit sity-suty el fogok kenni. De megyek betárazni, amíg van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

jibjab

2013. július 21.

Nyaraláshoz vittem magammal amolyan joker terméknek. 299Ft volt akciós áron, mert éppen kiárusították. Éjszakai krém helyett is ezt használtam, illetve napozás utáni bőrnyugtató pakolásnak. Mivel a kézkrém és a lábkrém helytakarékosság szempontjából kimaradt a csomagból ezt használtam kézre, lábra. Azt kell mondjam, hogy mindenütt remekül teljesített. Örülök, hogy nem cipeltem feleslegesen egy csomó kencét. Kiárusításon vettem, de mivel ennyire bevált a teljes árát is simán megérte volna. A legjobb viszont az, hogy nem zsírosodott és nem pattanásosodott tőle a bőröm. Hidratál, jól felszívódik és valóban jót tesz a száraz kéznek és lábnak is. Venni fogok még belőle és nem csak nyaraláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 21.

ljudith78

2013. május 7.

Bár vegyes bőröm van, de alkalmanként szeretem kényeztetni a bőröm egy "testesebb" pakolással, a T vonalat leszámítva jól is jön, és amikor megláttam, hogy kiárusítás alatt van 299 ft-ért nem is gondolkoztam, hogy megvegyem-e. Annyira kellemes, könnyed illata van, hogy már ezzel levett a lábamról, és akkor ott van még az a bársonyosan puha, sima bőr amit maga után hagy...Láttam még pár darabot, biztosan visszamegyek, hátha jut még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 7.

nudli

2013. február 9.

1-2 hete már nagyon rossz állapotba volt a bőröm az időjárás és a kevés alvás miatt. Alapból nagyon száraz bőröm van, de még rosszabb lett a helyzet már kiütésekkel is tarkítva. Ekkor emeltem le a polcról ezt a krémet, és reménykedtem, hogy segít valamit. Használatát tekintve 10-15 percig kéne vastagon felkenve az arcon hagyni, én inkább rendesen éjszakai krémként kentem fel, és reggelig rajta hagytam. Reggel nem akartam hinni a szememnek, a kiütéseim eltűntek (pedig nagyon csúnyák voltak és sok) és a száraz bőröm is nagyon puha és hidratált lett. Egy álom ez a krém. Azóta 3-4 naponta használom és nagyon megvagyok vele elégedve. Biztos újra veszem még mert egy csoda az extra száraz bőrömre :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sorbitol, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology