Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. január 8.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Arcmaszk sütőtök-kivonattal, panthenollal és lipidekkel

Gondoskodik a selymesen puha bőrérzetről. Használatát követően az arcbőr kipihentnek, ellazultnak és ápoltnak tűnik. Kellemes vanília illatot áraszt. E-vitamin tartalma védi a bőrt az UV-sugárzás káros hatásaival szemben.

Ár: 250 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

TheGirl

2020. március 31.

Amint felkentem, eléggé csípte az arcomat, így hamar le is töröltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 31.

Amint felkentem, eléggé csípte az arcomat, így hamar le is töröltem.

zdoreebaba

2019. április 23.

Kár volt megvennem. Rettenetes pattanásos és mitesszeres lett tőle a bőröm. Az illata is elég émelyítő. Állaga krémes, gyorsan szívódik. Még maradt egy tasak. Nem tudom mi lesz a sorsa. Olcsó húsnak híg a leve, pedig a Balea maszkokkal eddig mindig elégedett voltam. Akinek száraz bőre van lehet inkább az használja. Az illata őszies-télies estéket idéz fel. Egy halloween parti előtt nem lehet vele félrelőni... remélem másnak beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

magyaredina

2019. április 17.

Nagyon kellemes az illata. Nagyon hidratál, utána sokáig semmilyen krémet sem kellett használnom.
Télen szerintem kiváló, nyáron nagyon sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Télen szerintem kiváló, nyáron nagyon sok.

pennyroyaltea

2019. április 14.

Nagyon szeretem ezt az arcmaszkot, elsősorban az illata miatt: finom vaníliás, nem túl édes, bár a sütőtököt nem nagyon érezni rajta, de szerintem isteni. Hidratál, kellemesen hűsít, a használata után pedig mindig nagyon puha lesz az arcbőröm. Mivel limitált kiadás, mostanra – nagy szívfájdalmamra – többnyire eltűnt a boltok polcairól, kezd hiányozni az illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

AnnaR

2019. február 16.

Mikor felkentem olyan volt, mintha a cukrászatban használatos vajkrémet kenném az arcomra :D Az illata tetszik, bár a sütőtököt nem éreztem. Nekem picit csípte az arcom, sokáig nem is hagytam fent, viszont utána puha lett a bőröm. Tényleg semmi extrát nem ad, de egynek elmegy. :)
Árát megéri, mert végülis nem marta a bőröm, de egy arcmaszktól azért elvárnám, hogy ne irritáljon, ne legyen kellemetlen érzés, mikor rajtam van... így csak 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

tyukanyo

2019. február 1.

Teljesen átlagos. Puha bőrt eredményezett. Akinek bejön ez a vaníliás illatvilág és egy kis egyszerű kikapcsolódásra vágyik annak tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Anita97

2019. január 26.

Nagy változást nem hoz, de kellemes az illata, és hidratál
Az árát abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Nagy változást nem hoz, de kellemes az illata, és hidratál
Az árát abszolút megéri

cicagerinc

2019. január 22.

Teljesen olyan illata van, mint amilyen krémet nagyim használ majdnem minden sütibe: finom vajas-cukros krém. <33
Szóval az illata tényleg irtó jó.
Árához képest szerintem nagyon szuper, puha és selymes a pofim utána, szóval nekem abszolút megéri.
Mennyiségre egyébként szerintem rengeteg, nekem olyan 4-5 felvitelre is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Szóval az illata tényleg irtó jó.
Mennyiségre egyébként szerintem rengeteg, nekem olyan 4-5 felvitelre is elég.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Semmi kulonosebb valtozast nem tapasztaltam. Kellemesen hidratalt lett az arcbor mint egy hidratalo kremtol igazabol. Az illata nekem kicsit eroteljes
Nalam 4*os

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

Nalam 4*os

mautika

2019. január 13.

Őszintén szólva ez a termék semmire se jó. Kellemes vanílias süti illata van, és nagyon esztétikus a csomagolása, de ennél több pozitívumot nem tudok mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.