Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Kényeztető testápoló tökmagolajjal és fűszeres illattal. Könnyen kenhető és gyorsan felszívódik. Vegán termék.

Irudi

2019. május 31.

Sokáig kerestem ezt a testápolót, nagyon megörültem neki, amikor végre hozzájutottam.
Elsősorban a chai és a tök illata miatt vágytam rá - bár mást kaptam, mint amire számítottam, nem bántam meg, hogy megvettem.
Fűszeres, vaníliás illata van, valahogy mindig mást érzek benne dominánsnak.
Követni kell a csomagoláson a használati utasítást, vagyis tényleg bele kell masszírozni a bőrbe a krémet, de nekem nagyon tetszik ez az állag.
Már csak azért is, mert nagyon jól hidratál, elég akár 2-3 naponta használni (nekem száraz bőröm van).
Őszi-téli időszakra ajánlanám inkább (mivel eltűnőben a 4 évszak, inkább azt írom, hogy 25 fok alatt), melegebb napokra könnyebb krémet fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Fűszeres, vaníliás illata van, valahogy mindig mást érzek benne dominánsnak.

csillu

2019. február 28.

Nagyon-nagyon kerestem, aztán amikor meglett nem voltam annyira elájulva. Az illatát teljesen másnak képzeltem el. Az állaga is meglepő, mert nagyon híg, viszont alig lehet elkenni. Utána már szépen beszívódik, és hidratál, na nem extrém módon, csak úgy, mint a sokéves átlag. Úgy vagyok vele, hogy elkenegetem, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Mancsoska

2019. február 19.

Nagy Chai mániám van most, ezért nagyon megörültem, amikor megláttam a boltokban. Az illata enyhén vaníliás, elég mű, nem erre számítottam. Tényleg nagyon nehezen szívódik be, de nem baj, legalább minden este megmasszírozom magam vele. :D A hatása meglepően jó, nagyon puha a bőröm tőle még másnap is, de nem ragad. Egy átlagos termék, ha valakinek nincs ideje percekig kenegetni magát vele, az mindenképp kerülje el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Lerika

2019. január 18.

Kíváncsi voltam rá, egy kellemes meleg vaníliás illatot képzeltem hozzá, de elég művire sikeredett az illata. Nehezen elkenhető, aránylag sokat kell masszírozgatni, mire beszívódik, de ezt követően nem marad zsíros vagy tapadós utóérzete. A hidratálása ideig-óráig tart, mert esti használat után másnap már viszkedtem a szárazságtól (ez télen gyakran előfordul a több réteg ruha alatt). Szerintem nem nagy durranás, kellemesebbet vártam, de azért elhasználom, de újra venni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

PinkMcFreeze

2019. január 7.

Az illata nagyon nem jön be. Egy újabb termék, amit vadásztam az üzletekbe és végül másodkézből tudtam csak megszerezni. Nagyon folyós állagú, amivel alapvetően nem lenne gond, de valahogy nem szívódik be, pedig nagyon kis mennyiséget nyomtam a kézfejemre és folyt szétfelé :D Azt kell, hogy mondjam, hogy ez a termék nagyon nem sikerült szerintem, vagy valami hiba csúszott be a megvalósításnál. Szomorú szívvel, de nem tudom ajánlani, szerintem ne vegyétek meg, mert pénzkidobás :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Wee

2018. december 29.

Rengeteget vártam rá, mikor a boltban volt azonnal lecsaptam rá.
Hiba volt. Az illata átlagos, még csak nem is vaníliás eléggé, a tököt nem is érezni. Szinte semmilyen jellegzetes illata nincs, krém illatú.
Iszonyatosan nehezen szívódik be. Félkenés után fehér réteg marad utána, és várni kell míg beszivja a bőr. Erre reggel sajnos nincs ennyi időm.
Valamint folyékony nagyon, pont mint a nagy kiszerelésű kókuszos balea testápoló.
Sajnos átlagon aluli, és csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Rengeteget vártam rá, mikor a boltban volt azonnal lecsaptam rá.
Sajnos átlagon aluli, és csalódás volt.

judittt

2018. november 6.

Hetek óta vártam a megjelenésre, végül Bécsben vettem meg. Az illata vaníliás-fűszeres, süti illatú, picit gyümölcsös (körtés?). Tök, tökmag, sütőtökfűszer nyomokban sem fedezhető fel benne. Folyós állagú, viszont kicsit lassan szívódik be, enyhe vaníliás illatot hagy maga után. Hidratáló hatása átlagos, ebben az időben nekem elég. Nem rossz, de többet vártam, szerencsére nem volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.