Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet feltöltötte: nemethanna196, az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2019. április 8.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Felkenéskor virágos aromájú, vanília illatú, a beszívódást követően pedig gyümölcsössé, alma illatú válik.

Pocika17

2020. december 3.

Hideg időben szoktam néha bekenni a kezem, nem szokott sűrűn kiszáradni, de ilyenkor jól esik egy kis hidratálás. Vizesebb állagú kézkrém, de nekem ez pont elég, mert csak enyhén szokott kiszáradni a kezem, borsónyi mennyiség elég a két kezemre. Nekem gyümölcs illatú, de tetszik, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 3.

sorsi83

2020. január 8.

Meglepően jó hatékonyságú kézkrém. Kiszáradt kezeimet napi többszöri használattal szépen rendbe hozta. Az illata gyümölcsös, nem érzem rajta a vaníliát sajnos. Könnyű, hamar beszívódik, szeretem használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

anitaanett

2020. január 2.

Kellemes gyümölcsös illat, a vanílát kevésbé éreztem benne, pedig pont ezért vettem meg. Jobb lett volna, ha a vanília illata a dominánsabb, nem pedig a gyümölcsöké. Összességében megéri az árát, végzi a dolgát és nagyon sokáig elég. Nem is emlékszem mikor vettem már és tegnap fogyott csak el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

birobarbara85

2019. szeptember 16.

Édes gyümölcsös illata van, hatása nem rossz, de inkább vizes állagú. Nyári ápolónak mondjuk pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.