Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mimi49, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. január 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

grizus

2013. május 24.

Semmi különös ez a krém, de nem is árt. Az ára nagyon baráti, meg lehet vele próbálkozni. 35 körülieknek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 24.

szeliger

2013. április 26.

Az illata finom és nagyjából csak ennyi jót tudok róla mondani. Nagyon ragacsos, nehéz utána alapozót felrakni. Ez még csak elmenne, de ránctalanító hatása nincs, sőt még mélyebbnek látom a homlokomon a ráncaimat. Mindehhez jön, hogy pár nap használat után pattanások jelentek meg az arcomon. Sajnálom, de azt kell mondanom, teljes pénzkidobás, pedig ígéretesnek indult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 26.

Lola88

2013. április 16.

Anyának vettem, de gondoltam kipróbálom, mert neki elég érzékeny a bőre. Hát...olyan piros lesz tőle a szemem, pedig nem kenem szemkörnyékre, mintha átbuliztam volna az éjszakát egy cigifüsttel teli teremben. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

Zsabo

2013. április 10.

Egy hónappal ezelőtt vettem a nappali és éjszakai változatot is, a nyakamra és a dekoltázsomra használom. Nagyon kellemes állaga és illata van, a hyaluronsav tartalma miatt vettem meg. Talán már egy kicsit érezhető a hatása, de bővebben tapasztalatom a tégely kiürülése után lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 10.

mimi49

2013. április 4.

Update: Most hogy már nincs tél, a nyakamra és a dekoltázsra kenem és nagyon bevált!! Sőt a férjemnek is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

mimi49

2012. december 12.

Most vettem először ezt a krémet, bizalomgerjesztő volt a Sehr Gut címke (Öko Test) rajta, és az ára is nagyon hívogató volt (1200 HUF).Teljesen elégedett vagyok vele most ebben a hidegben valóságos áldás a bőrömnek, megvédi a széltől és a mínuszoktól. Estére kisimultabb vagyok tőle, mint reggel felébredés után. Lehet, hogy nem száraz bőrűeknek, főleg melegben túl sok, fojtogató, nekik nem merem ajánlani, de az én arcomra nagyon jó. A Bioderma Sensibio Light krémjével kombinálom és egész nap jól érzem magam tőlük.
Az illata pedig a nagymamám valami krémjére emlékeztet, ezért külön pont jár :-). Lehet, hogy másoknak ez sem teszi feltétlen vonzóvá.
Most hogy ezt a véleményt írtam, és a krémet kerestem az oldalon, jöttem csak rá, hogy nem is ezt akartam megvenni, de egyáltalán nem bánom a tévedést!
Azoknak merném ajánlani, akik már legalább harmincas éveik közepén járnak, a bőrük inkább száraz és esetleg a szabadban is sokat vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.