Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Afrikai életfa kivonattal, illipevajjal, E-vitaminnal és panthenollal. Nem tartalmaz alkoholt és színezéket.

Csirip74

2017. április 16.

Nem lenne rossz az illata, a hatása, csak könyörgöm jobban nedvesítsék meg a gyártók! Siralmasan száraz. Összetevői is jók, maga a kendő anyaga is, az áráról nem is beszélve. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Adnilem

2015. szeptember 30.

Kipróbáltam, mert egy olcsóbb, de jó arctisztító kendőt szerettem volna venni. Az illata jó, a kendő nagy, de kicsit olyan, mintha sűrű krémmel lenne átitatva... Engem zavar, hogy ilyen "nehéz" a krémtől, nem érzem, hogy felfissítené a bőrömet. (az arclemosó tejeket sem szeretem) A sminket leszedi, azzal nincs gond, de pl. a Helia-D micellás kendője jobban tetszik a hatását illetően. Hármast tudok neki adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

black_cico

2015. szeptember 22.

mar nem ilyen a csomagolása és az összetevők sem!! az új viszont mesés, jóval drágább, mint a többi Baleás kendő, ez krémmel van átitatva..
maradéktalanul lehozza a sminket, nem szárít, de tiszta, friss és hidratált érzés marad, nagyon jó hatással van az arcbőrre :) mindezeken kivül ennek van a legjobb illata az összes közül :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

Krisz78

2015. február 28.

Kedvenc arctisztító kendőm.Könnyedén leszedi a sminket és közben hidratálja a bőröm.
Sajnos mostanában nem látom a DM polcain :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Sajnos mostanában nem látom a DM polcain :(

magnes

2013. szeptember 14.

Update: Sajnos le kell pontoznom. Az arcápolási rutinomban csak az változott meg, hogy smink- és arclemosásra ezt a kezdőt kezdtem el használni. Kb. egy hete nagy, kinyomhatatlan, gennyes gumók jelentek meg az arcomon, amik eddig még soha! Szemfesték lemosására még elhasználom a maradékot, de többet nem vásárolom.

Az én nem vízálló sminkemmel (Avon, 0,5 kg alatti mennyiség) simán megbirkózott. Finom, alig érezhető illata van, a kendők elég nagyok és pont annyira nedvesek, amennyire kell. Az arcom finom lesz utána, nem ragad. Csak azért kap négy csillagot, mert a L'Oreal Triple Active Komfort Arctisztító Kendő ennél is jobb (de nem annyival, mint amennyivel drágább!!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

bandita

2013. február 17.

2013. 01. 12.
Három napja vásároltam, mivel a termékcsalád tonikját nagyon szerettem. Örültem volna, ha csupa jót írhatok erről a kendőről is, de sajnos az én csomagomban az egyébként kifogástalan minőségű, extrapuha, nagyméretű, kellemes illatú kendők csak nagy jóindulattal mondhatók nedvesnek. A csomagolás sértetlen volt, ezt vásárlás előtt mindig ellenőrzöm hasonló terméknél.
A vízálló sminket valóban el tudja távolítani, csak sokáig kellett dörzsölnöm a már említett szárazság miatt. Eldöntöttem, hogy a csomag nyílásán keresztül ionmentesített vizet fogok bele tölteni, hogy el tudjam használni, de mivel ez kissé macerás, nem adhatok túl sok csillagot:(
2013. 02. 17
A vízen kívül még babaolajat is cuccoltam bele, csak így volt az igazi. Tulajdonképpen mindent én csináltam vele, amiért szeretni tudnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 17.

2013. 01. 12.
2013. 02. 17

Judiit

2013. január 12.

Szeretem. Nem csípi a bőröm, inkább finoman hidratálja. A sminket maradéktalanul lehozza Diszkrét az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Diglycerin