Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lujzi, Módosítva: 2014. március 17.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kiszerelés: 300 ml

ayse

2015. december 31.

Total szaraz koc a hajam ragad kimoshatatlan viszketek....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 31.

Total szaraz koc a hajam ragad kimoshatatlan viszketek....

missmarple

2014. június 24.

Nekem több éve tökéletesen bevált. Semmi baja nincs a hajamnak, néha zsírosodik. Ez a sampon meggátolja, jó illatú és olcsó. Tökéletes. Volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 24.

K.Hedi

2013. november 14.

Évek óta használom, a Balea barackos balzsammal együtt. nekem az illatuk is tetszik, de ami a legfontosabb, a göndör hajamnak sokkal jobb tartást adnak, mint a többi sampon. Jobban beáll tincsekbe, mint mikor más samponokat meg balzsamokat próbáltam.
3-4 naponta mosom vele a hajamat, mint ahogy bármilyen más samponnal szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

3-4 naponta mosom vele a hajamat, mint ahogy bármilyen más samponnal szoktam.

kovacsrekaa

2013. július 11.

Vettem egyet, és hát nem tudom.. Frissíteni frissít, a hajam nem szárítja, illata kellemes. A hajam nem zsírosodik tőle, ugyan úgy 3 naponta mosom. De nem tudom, igazából nyári elpancsolos samponnak tökéletes, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

ninacska

2013. június 20.

Kellemes illata van, semmi extra, talán a régi csalánsamponokra emlékeztet. Átlátszó, zöld. Árban 300-egynéhány forint, ami nagyon kedvező. Azonban annyira összegubancosítja a hajam, hogy alig tudom átmosni vele. Rengeteg hajszálam bánta ezt a mai hajmosást :'(. Most nagyon utálom és valszeg meg is szabadulok tőle. Számomra ez a rémálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.

nayao

2013. május 18.

Az illata, illetve az ára miatt tetszett meg, de semmi extra hatást ne fedeztem fel a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Gwen

2013. április 6.

Olyan gubancos lett tőle a hajam, hogy még a balzsamozás is alig segített rajta. És még szerintem hamarabb is zsírosodott tőle a hajam. Soha többé Balea sampont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

sissynyussz

2013. február 19.

Először ebből vettem, majd az újabb rozmaringos citromfüves verzióból.
A hajamról eltűnt a korpa, és szép selymessé teszi, még balzsamot sem használtam hozzá! Nem hittem volna, de nekem bevált!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 19.

Először ebből vettem, majd az újabb rozmaringos citromfüves verzióból.

MademoiselleSumire

2013. január 31.

Teljesen rendben van.Egy jo balzsam és hajvegapolo mellett(en jojoba olajat hasznalok) szep fenyes és tiszta lesz tole a haj.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

fatime

2013. január 12.

Az illata nem tetszik, de szerencsére nem is sokáig érezni. 3 naponta kell hajat mosnom, és ezzel a samponnal még a 3. napon is türhető a hajam. Nem használtam még olyan sokszor, de eddig nagyon elégedett vagyok vele, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

Hidratálók: Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.