Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 11.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Gyümölcsös ápoló koktél a bőrnek narancs kivonattal és lime levével. A vitaminkomplexet tartalmazó arcmaszk intenzíven táplálja és erősíti a bőrt.

Helenabp

2019. június 5.

Nekem nagyon sokáig elég, egy tasakot legalább 4-5-ször használok, többet nem tudok a fejemre kenni. :D Az arcbőröm szép és egységes lesz, nem szárít, bár hagy egy réteget maga után, amit nem könnyű lemosni. Ennyi pénzért nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

barankaik

2019. május 23.

Nagyon jól hidratál, kellemes texturája van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Nagyon jól hidratál, kellemes texturája van

Dorci94

2019. május 19.

Iszonyú zsíros, nehezen lemosható, túlillatosított. Miután megszabadultam tőle sem lett jobb, mivel bevörösödött az arcom és kipattogott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Enne

2019. május 5.

Azért vettem, mert mostanában nagyon divatos arcra C-vitamint kenni bármilyen formában, és az én bőrtípusomra külön ajánlják. Ezenkívül a maszkok körül is hatalmas a hype egy-két éve (kezdődött a fátyolmaszkokkal), most meg roskadásig tele vannak a polcok a drogériákban mindenféle változattal. Gondoltam, egyet én is kipróbálok közülük, de egy olcsóbb márkával akartam kezdeni, hátha nem jön be.
Nos, még csak egyszer használtam (ma tervezem másodszorra bevetni), de rosszat nem tudok róla mondani. Max. annyit, hogy nem igazán szívódik be, a leírás szerint pedig nem lemosandó. Az egyik tasaknak kb. felét kentem az arcomra, pihentem vele 15-20 percet, majd tettem-vettem tovább este. Több mint egy óra múlva lefekvéskor is még ragacsos volt az arcom. Reggel puha és sima bőrrel ébredtem, szerintem a rosaceás száraz foltokat is egészen jól rendben tartja, heti 1-2 használat, plusz argánolaj mellett.
Amúgy szerintem egy flancos arckrém, de lehet, hogy csak én nem értek hozzá. Csak ezért 4 csillag. Az illata nekem bejön, irritációt nem okozott, és egy használat után pattanásokat sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

fagas

2019. május 3.

Borzasztóan művi illata van, - ami talán még megbocsájtható is lenne - és úgy kipattogzott tőle a bőröm, hogy napokba telt, mire helyre tudtam hozni. Soha többé!:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

Nicolett022

2019. április 25.

Az illata annyira nem jött be, a hatása viszont annál inkább. Tisztító maszk után használtam a sima hidratálóm helyett. kb 20 percig volt fent, mielőtt lemostam volna a maradékot, és így 3-4 napig érezhetően puhább volt a bőröm. Nem mondom, hogy csodaszer, de nagyon megéri az árát, főleg hogy egy tasak tartalma bőven elég 2 alkalomra. Biztos, hogy veszek még belőle 3-4 darabot, ha esetleg kivonnák a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 25.

Gabszi

2019. április 8.

Ha már Balea arcmaszk, száraz bőrre akkor a mézes. Ez sem volt rossz, de annyira jó sem. Valóbban nagyon zsíros ezért nehéz lemosni, a hatása jó de nem túl sokáig marad meg az arcon. Illetve nekem érzékeny a bőröm és valószínűleg a citrusos kivonatok, illatanyagok miatt használat után nálam megjelent egy két piros folt. Nem volt vészes, de nem fogom újra venni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

tric

2019. március 24.

Nem rossz, szerintem. Voltak az arcomon száraz területek, főleg a szám körül és az arccsontomnál, szépen rendbe tette, de nem tudom, meddig marad majd meg a hatása (tegnap használtam). Olyan volt, mintha tortakrémet kentem volna az arcomra, nyugtatta, az illata nem volt valami erős, inkább kellemes gyenge. Lemosni viszont nagyon nehéz volt, nagyon zsíros krém, ennek ellenére nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 24.

Anita97

Korcsoport: < 18
2019. január 26.

Az illata mint a wc illatosító. Puhább lett a bőröm ideig-óráig, ennyi pénz nem volt kidobás rá, de szerencse h limitált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 26.

SimonO

2018. december 5.

Hidratál, kellemes illata van, amit egy hidratáló maszknak tudnia kell, tudja. Ráadásul nem irritálta a bőröm, nem pirosodott ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol, Tocopherol

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.