Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. április 3.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Habzó arclemosó gél aktív szénnel

Gyengéden tisztítja meg a bőrt a faggyútól, szennyeződésektől és a sminktől, anélkül, hogy kiszárítaná. Panthenol és E-vitamin tartalma segít fenntartani a bőr természetes egyensúlyát. Vegán termék.

Nikolett05

2019. július 9.

Berobbant az aktív szén én meg gondoltam kipróbálom a balea (mert szeretem) lemosóját. Háááát soha nincs panaszom erre a márkára,de az én bőrömet nem tisztította kellőkép. 1-2 alkalom után piros volt az arcom és égett, érdekes utána már nem tapasztaltam illetve alig tudom felhabosítani. Várom, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Polett

2019. február 4.

Soha többet nem venném meg. Nem habzik rendesen, plusz minden fekete lesz utána. Egyáltalán nem szeretem használni. Bőrproblémákat nem okozott, de vannak a Baleának százszor jobb lemosói. Ecset tisztításra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Anheszenamon

2018. december 11.

Nem tudtam megkedvelni ezt a terméket, sőt kifejezetten utálom. Azért nem adok egy csillagot mert nem csíp, nem irritál, a dolgát nagyjából elvégzi. A sminket én sminklemosó olajjal szoktam eltávolítani, utána jöhet az arclemosás. Ez a cucc elég nagy koszt csinál, furcsa az állaga, egyáltalán nem tetszik. Önmagában biztosan nem szedné le normálisan a sminket és kicsit szárít is. Nem tudom, hogy el tudom e használni, mert nem szívesen nyúlok érte. Biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

blackrainbow

2018. november 14.

Pocsék. Többet vártam. Nem tisztít különösebben, csomósan lehullik, nem habzik. Nehezen lehet eloszlatni. A sminket nem viszi le, mitesszerek ellen nem igazán hatékony. A kád tiszta fekete lesz tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

magyaredina

2018. október 15.

Már attól mérges leszek, hogy látom...
Borzalmas, hogy milyen piszkot hagy a használata után a kádban/mosdóban.
Nem tudom milyen a hatása mert kidobtam, ezért 3 csillagnál nem adok kevesebbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Már attól mérges leszek, hogy látom...
Borzalmas, hogy milyen piszkot hagy a használata után a kádban/mosdóban.

Nikcy

2018. október 3.

Nekem nagyon bejön. Eléggé g zsírosodó a bőröm, de mióta ezt használom nem fénylik annyira. Nem is drága. Talán egy a hátránya, hogy a körömágyamat elszínezi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 3.

Norci89

2018. szeptember 28.

Kb: 1 hónapja vettem,heti 1-2 alkalommal hasznàltam,tegnap este felkeltem,de szinte azonnal mostam is le,nem tudom mi történt vele,mert marta az arcomat,szèp piros is lett tőle az orrom meg a homlokom is....:/ nem tudom mi történhetett,ilyet mèg soha semminèl nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

zssofi

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 8.

Sminklemosás után használom a legutolsó kis ott maradt sminkmaradványokra. A nyálkás állaga elég érdekes, egyáltalán nem habzik, és nagyon szárít is. Egyetlen pozitívuma, hogy tiszta érzetet hagy maga után és kevésbé zsíros tőle pillanatnyilag a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

mangi21

2018. augusztus 8.

Megvettem, elhasználom, de nem veszem újra. Semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Megvettem, elhasználom, de nem veszem újra. Semmi extra.

reirasama

2018. július 24.

Sajnos nem jött be ez az arclemosó, pedig volt elvárásom vele szemben. Az állaga nagy fura, nyálkás, az illata nem vészes, bár ha hajmosás közben használom, akkor rettenetesen rossz a samponom után. Nem habzik, nincs utána friss érzetem, és a pattanásaimat sem tüntette el, nem hogy a zsírosabb területeket. Elhasználom ugyan, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol