Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 1 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mujerconfused, Módosítva: 2016. február 15.

Kiszerelés:   7 x 1 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Wellness ampullakúra:
1-2. nap: hidratáló ampulla
3-4. nap: anti-stressz ampulla
5-6. nap: frissítő ampulla
 7.   nap: hidratáló ampulla

(INCI ampullák szerint:  A hidratáló ampulla INCI-je Sodium Benzoate-val végzódik, az Anti-Stress ampulla  INCI-je Sodium Benzoate-val végzódik, a Frissítő ampulla INCI-je Helianthus Annuus Seed Oil-al végzódik)

Water / Aqua Propylene Glycol h Glycerin h 0 0Methylpropanediol Caprylyl/ Capryl Glucoside ti Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Sodium PCA h 0 0Honey h Opuntia Ficus-Indica ExtractPassiflora Edulis Fruit Extract Pyrus Communis (Pear) Fruit Extract Hydrolyzed Jojoba Esters Phenylpropanol i Parfum / Fragrance i Polyglyceryl-5 Oleate eu Sodium Cocoyl Glutamate ti Sodium Hyaluronate h 0 0Sodium Hydroxide Citric Acid kh Glyceryl Caprylate eo I eu Potassium Sorbate ta Sodium Benzoate ta Water / Aqua Glycerin h 0 0Methylpropanediol Caprylyl/ Capryl Glucoside ti Panthenol eo I v 0 0Caprylyl Glycol eo I h Allantoin gy 0 0Hydrolyzed Jojoba Esters Phenylpropanol i Parfum / Fragrance i Polyglyceryl-5 Oleate eu Sodium Cocoyl Glutamate ti Lactic Acid h I kh Citric Acid kh Glyceryl Caprylate eo I eu Melissa Officinalis (Lemon Balm) Leaf Extract Disodium Rutinyl Disulfate a Hordeum Distichon (Barley) Extract Sodium Benzoate ta Caprylic / Capric Triglyceride eo Dicaprylyl Carbonate eo Undecane eo Tridecane i Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Sesamum Indicum (Sesame) Oil eo 3 0Oryza Sativa (Rice) Bran Oil eo Parfum / Fragrance i Tocopheryl Acetate a I v 0 0Benzyl Salicylate i Spilanthes Acmella Flower Extract Lecithin eo I eu Tocopherol a I v 2 2Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0Hydrogenated Palm Glycerides Citrate eo Geraniol i Helianthus Annuus Seed Oil eo

Nindzsuuu

2018. július 19.

Egy hét kényeztetésnek pont megfelelő volt. Szép volt a hatása. Valamikor a közeljövőben tervezem újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Serena0123

2018. január 24.

Az illata nekem tetszett. Kicsit furi. A bőröm bársonyosabb lett, más eredményt nem észleltem. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

ALettah

2017. június 22.

Pár héttel ezelőtt csináltattam mikrodermabráziót, a fényvédő használata mellett azt is javasolta a kozmetikus, hogy próbáljak ki valami tápláló ampulla-kúrát, mivel a letisztított bőr sokkal jobban beszívja a hatóanyagokat. Erre a kis cukira esett a választásom. Esténként egy-egy fiolát szétkentem az arcomon és nyakamon, egyedül a frissítő ampulla hagyott egy olajos réteget, ami sehogy sem akart beszívódni, de reggelre azt is becuppantotta a bőröm. Az utolsó fiolát sajnos nem tudtam felhasználni, mert széttört a dobozban, fogalmam sincs, hogyan. Az eredménnyel elégedett vagyok, simább, hidratáltabb, egészségesebb a bőröm sokkal, hogy ez mennyiben köszönhető a kozmetikai kezelésnek, és mit adtak hozzá ezek a kis fiolák, azt nem tudom, de jóindulatúan megadom nekik a maximum pontot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

Avellana32

2017. február 8.

A hidratáló hatásuk nem volt rossz, de az illatuk nagyon nem tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

A hidratáló hatásuk nem volt rossz, de az illatuk nagyon nem tetszett.

Izabel

2016. december 9.

Nekem nagyon tetszett ez a kis ampullakúra! Az ampullákat felesben használtam el éjszakára és nappalra. Éjszakára hidratálót és/vagy arcápoló olajat kentem még az arcomra. Nappal smink alá vittem fel és nagyon szépen együttműködött az alapozóval. Szemmel látható az eredmény! Sokkal szebb lett a bőröm, és a pórusaim sem "kiabálnak" annyira. Élettel telibb lett az arcom, most már smink nélkül is bele merek nézni a tükörbe :D Egyedül a frissítő ampulla volt testesebb, picit hosszabb időbe telt a beszívódása, de kevesebbet vittem fel belőle nappalra és akkor egyből lehetett rá sminkelni, éjszaka pedig volt ideje "dolgozni" a maradéknak. Szerintem mindenkinek kijárna minden hónapban egy ilyen ampullakúra :) Biztos, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

mujerconfused

2016. május 15.

Anyukámmal közösen használtuk el, de tényleg semmi hatást nem váltott ki egyikünk bőrén sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

AnnaN

2016. április 10.

Sajnos nem igazán vált be ez a termék. Egy héten keresztül, megszakítás nélkül, becsületesen használtam, mégsem vettem észre semmilyen változást a bőrömön.
Maguk az ampullák is elég furák, a hidratáló ampullák kivételével az összes többi nagyon nehezen szívódik be, majd mikor beszívódik, mintha lehámlana rögtön az ember arcáról, ehhez pedig még ragacsos utóérzet is társul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 10.

Antioxidánsok: Disodium Rutinyl Disulfate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Honey, Sodium Hyaluronate, Glycerin, Caprylyl Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Panthenol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Panthenol, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Caprylic / Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Undecane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Lecithin, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-5 Oleate, Glyceryl Caprylate, Lecithin
Tisztítószerek: Caprylyl/ Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl/ Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate
Illatanyagok: Phenylpropanol, Parfum / Fragrance, Phenylpropanol, Parfum / Fragrance, Tridecane, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Ascorbyl Palmitate, Geraniol
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Benzoate

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0